0 oy
527 göst.
Diğer kategorisinde (6,204 puan) tarafından
Merhaba kizlar size bir sey soracaktim aslin da soruda degil.Simdi ben yarin dogum icin gun alicam sonra annem,kaynanam bana yardim icin gelicekler.Esim surekli calisiyor bir gun is bir gun evde ama evde oldugunda da cok fazla disari cikmiyoruz dinlensin diye.Simdi bebek dogunca İzmir'e gidelim diyor bayramdan dolayi hemde gezelim ama gitmekte istemiyor bebekten dolayi bir sey olur diye.Ben bebekten dolayi gitmeyi hic istemiyorum ve o kadar uzun yol cekilmez bir taraftan da adama aciyorum tum sene calisiyor bi yillik izni var onda da arkadaslariyla bulussun diyorum.Cok fazla ikilemdeyim

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebekle rezil olursun kuzu 
(6,204 puan) tarafından
Aynen o kadar kiyafeti al tasi kiyafeti bosver yolda altini degistirmek var,emzirmek var ozel arac bile olsa zor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yeni doğmuş bebeğini bence riske atma zaten çok hassa oluyorlar yolda falan zorlanirsin. Birde malum virüs :ermm:

(6,204 puan) tarafından
Gitmeyi dusunmuyorum bebek olmasa tek olsam gidelim derim ama daha kucucuk olucak
0 oy
(778 puan) tarafından
Bizde bu sene tatil planını ertelwdikik cnm 6 aylık bebegim rahat edemem diye durmaz diye ama benim eşimin kendi işi biz istediğimiz zaman gideriz seninki senelik izin diyorsun öyle olunca da işler degisiyor
(6,204 puan) tarafından
Onun da gidesi yok bebekten dolayi bebek daha onemli diyor burda gezeriz eger bebek de bir sorun olmazsa
(778 puan) tarafından
İns cnm vala zor bide virüs var tedirgin tedirgin oluyor insan
0 oy
tarafından
Canım ben İzmir de yaşıyorum şuan İzmir'de insanlar hicbirseye dikkat etmiyor maske mesafe felan yok saldım çayıra herkess
(6,204 puan) tarafından
Goruyorum evet esimin akrabalari paylasiyo hepsi piknik,deniz,sahil dolasiyo.Kaynanam da İzmir de ama kadin surekli evinde oturuyor.Bence yaptiklari cok bencilce
tarafından
Ben kontrol dışında dışarı çıkmıyorum mümkünse cikarsakda eşimle inciraltinda kişisel alan var mooncampingde biliyorsundur belki oraya gidiyoruz
(6,204 puan) tarafından
En iyisini yapiyorsun.İnsanlar sadece kendileri bunaliyormus gibi davraniyor
0 oy
tarafından
Kendi arabanızla gidecekseniz önlemini al git bence özel araba sonuçta bebekte rahat eder zaten bebekler arabaya binince hemen uyurlar 
(6,204 puan) tarafından
Ben onlemimi alirim ama biri gelir bebege dokunur esim de bende cinnet geciririz ki esim benim boyle seylere asiri hassas oldugumu biliyor ve o an hic karsimdakini dusunmem kalbini kirarim.Akraba bile olsa virusun kimde oldugu belli degil
tarafından
Hmm o zaman gitme canım durduk yere kimsenin kalbi kırılmasın minik kuzucuğada zarar gelmesin inşallah
0 oy
(12,504 puan) tarafından

Hem çok küçük bebek hem de ondan ziyade virüs için sıkıntı olur ben 10 günlük bebekle gitmistim sorun olmadı ama şu virüs olmasa :'(

(6,204 puan) tarafından
Evet keske virus olmasaydi o zaman hic dusunmezdim bile gidip gezerdik ki zaten ben gitsem bile evde otururum bebekle.Benle onun bunyesi bir degil sonucta
(12,504 puan) tarafından
Aynen canım :((
0 oy
(10,164 puan) tarafından
Bebekle ben oda zor değiştim kuzum ilk ay. 4 aylık uçağa bindik onda da çok zorlandım zor yani yeni bebişle. Hele ki gaz sorunu da olan bir bebek olursa hepten zor
(6,204 puan) tarafından
Valla herkes ayni seyi dusunuyor benle.Ben esime hatta git sen gez gel bile dedim oda beraber gitmek istiyorum dedi oda zor yani
(10,164 puan) tarafından
Sen de bebek de çok yorulur. Biraz erteleyin tatil işini olmadı ya da eşin tek gitsin dediğin gibi canım
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ben olsam giderdim. Ama benim bebeğim sakin bi bebek yolda çok sorun çıkarmıyor bana seviyor arabada olmayı. Ama senin bebe nasıl olur bilmiyorum.
(6,204 puan) tarafından
İste bizim ki cikmadigi icin daha kestiremiyorum :D
(4,668 puan) tarafından
Sen bebis doğunca duruma göre bakarsın sakin uysal bi bebe olursa gidersin. Allah korusun gazlı bi bebek felan olursa gitmezsin yoksa perişan olursun yollarda.
0 oy
tarafından
Bence tatile gitmeseniz bile çoğunlukla sizinle ilgilenmeli. Şu durumda tatile gitmek ne kadar doğru bilemedim 
(6,204 puan) tarafından
Tek git gez diyorum ona da yok diyor beraber zaman gecirmeden ne anliycam ben dedigi sey bu
tarafından
Ben göndermezdim tek. Sen gitmiceksen ne anlamı var. Sadece o gezmiş olcak. Bebek büyüyünce beraber biseyler yapamayabilirsiniz fırsat varken gidebilirsin ama koronayı göz önünde bulundurarak hareket edin derim
0 oy
(359 puan) tarafından
40 günlüktü  biz antalya ya tatile gitmiştik canım bi sıkıntı da yaşamadım ama şimdi ne desem boş bence hele bi bebeğin doğsun duruma gore  gidersin veya gitmezsin 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bebekle yol cok zor 1 saatlik mesafeye gidene kadar bizim canımız cıktı yolda ağlıyo altına yapıyo emziriyosun falan off fena ben göze alamazdım o kadar yolu bide bir sürü eşya yüklen git. Biz anneme 2 günlüğüne gittik geçen gün valla valiz yapsam daha iyiydi öyle eşya tasıdım
(6,204 puan) tarafından
Bende o yuzden istemiyorum o kadar esyayi getir gotur
(25,224 puan) tarafından
Aynen valla biz 2 gün için neler götürdük ona ragmen bide çocugun çişi geçti mi kıyafet yetmedi elimde yıkadım :D yastıgı ayrı örtüsü ayrı ilacı bezi ayrı amaaan yazarken yoruldum :D
(6,204 puan) tarafından
Ben dusununce yoruluyorum:D
(25,224 puan) tarafından
O zaman napıcaz evde oturcaz :D mesela ben bugün üst mahalledeki kayınvaldeme gidicem kücük Bi valizle :D
(6,204 puan) tarafından
Olsun oda bi seyahat sonucta :D

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 209 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (911 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
16 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde tubas (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,578 göst.
13 Temmuz 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Defnekokusu (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
1 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Yarin (21 puan) tarafından soruldu

377,355 soru

11,292,661 cevap

34,711 kullanıcı

...