0 oy
1,125 göst.
Aile kategorisinde (107 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar uygulamayı 1 yıldır takip ediyordum ancak 4 ay önce hesabımı sildim aslında çoğunuzun tanıdığı biriyim.

17 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Asıl özleyen adam arar dediğin gibi 1 dakika bile olsa sesi ilaç gelir sevdiğinin 1 ay çok uzun bir zaman canım 
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Seni arayıp destek olacağı yere çok saçma bence şahsen ben inanmazdım senin yerinde olsam öyle biseye bende ne arar ne de sorardım madem öyle merak etmesi için gerekirse baba evine bile giderdim ne yani öyle şey mi olurmuş ailesiyle konuşuyor benimle konuşmuyor değişik..
(107 puan) tarafından
Hamile olduğum için annemde kalıyorum canım. Allah razı olsun beni bikez bile kimselere bırakmadı annem. Kayınvalidemler de köydeler onların yanına gitmiyorum sürekli hastane işim olduğu için
tarafından
Ya ne güzel canım ama ailesi felan demiyor mu ara bi karını konuş felan
(107 puan) tarafından
Hayır ya annesi bencildir onu araması yeterli beni aramasa da olur onun için
+2 oy
(114 puan) tarafından
At yalanı......... inananı. Özleyen arar dayanamıyorum filan yalan hamile olucan çocuğunun biri ölmüş biri zar zor sana tutunuyor ve aramiyor sebep sesine dayanamıyorum özlüyorum yalanın daniskası. 
(107 puan) tarafından
Ahh bi de onlara karşı sevgimiz olmasa bu laf çok doğru da sevgi tüm her şeyi unutturuyo
tarafından
Valla 3 gündür konuşmuyorum elimden gelse dahada konuşmam seviyodum ama nefret ettiriyorlar kendilerinden
(107 puan) tarafından
Yok ya ben kocamı seviyorum ama bazen beni aşırı üzüyor..
tarafından
Bende seviyorum ama kıymet bilinmeyince yada haksızlığa gelince bi  anda buz gibi soğurum soğudum da malesef
(107 puan) tarafından
Umarım aranız yeniden ısınır yuvanız hep mutlu olur
0 oy
(1,255 puan) tarafından
Aklına birşey alma kuzum belki kötü oluyordur iyi düşün iyi olsun 
(107 puan) tarafından
İyi düşünmeye çalışıyorum ama olmuyor canım. Bazen karar veriyorum bende mesajlarına cevap vermiycem diyorum ama irademe sahip çıkıp onu da yapamıyorum kıyamıyorum ona
(1,255 puan) tarafından
Postuna sevindim
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Ona ne kadar ihtiyacin olduğunu anlatican o dayanamıyor aramıyor olabilir ama seninde onun desteğine sesine ne kadar ihtiyacın olduğunu bilmesi lazim  sen bu kadar sıkıntı çekerken dayanamıyorum bahane olamaz kusura bakmasin
(107 puan) tarafından
Ya koskoca adam ona ne kadar ihtiyacım olduğunu bilmesi gerekmez mi diye düşünüyorum hep. Hemde bir evladımı kaybettim diğeriyle hayatıma tutunmaya çalışırken
0 oy
(48,367 puan) tarafından
sacmalamis canim sesini duyarsa iyi gelir sende konusmak istediğini soyle yada baskasi agzini arasin annesi falan
(107 puan) tarafından
Annesi aramızı bozmasın aramasını istemesi orada kalsın canım
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Kiyamam canim ya, eşinin aciklamasi bence açık ve gecerli, akki sende ve bebeginizde kaliyordur. Seninle onustuktan sonra kötü oluyordur belki, ama seni daha cok anliyorum. Insan 1 dka bile olsa sesini duymak ister. Annesi desin karini ara cok uzuluyor diye. Konusunca uzulme hep moral ver kocana. Allah kavustursun
(107 puan) tarafından
Kayınvalidem onu yapacak biri değil canım. Asıl bizi ara onu arama der bundan eminim.
(6,978 puan) tarafından
Allah onu bildigi gibi yapsin o zaman. Sen esine mesaj at destek ol.
0 oy
tarafından
Canım bence eşin doğru söylüyor askerde zor zaman geçiriyor ayrı senden. Konuşsa belki ağlar dayanamaz yüreği. Ama sen mesaj at yine sesini duymak bana iyi gelcek söyle konuşun 
(107 puan) tarafından
Eşim aşırı duygusal biridir telefonda falan hastayım desem dayanamaz ağlar ama o beni aramayınca da ben günlerce ağlıyorum stres yasak olduğu halde
tarafından
Bunu ona söyle mesaj at sen konuşsan kötü oluyorsun ama ben de konuşmayınca kötü oluyorım söyle belki biraz mantıklı hareket eder
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Evet bazi erkekler boyle canim dogrudur hemen yanlis seyler dusunme mesaj da mi yazmiyor peki yanina geldignde nasil davranislari
(107 puan) tarafından
Daha izine hiç gelmedi koronadan ötürü devlet izin vermedi ama mesajda gayet iyi. Hatta 2 mesajından biri seni çok özledim olur
(4,237 puan) tarafından
Tmm iste canm
0 oy
tarafından
Telefonda konuşurken ağlama güçlü dur sçoma karşı ne kadar özel içinde olduğunu söyle aklına kötü şeyler getirme canım benim 
(107 puan) tarafından
Beni geçtim evladını da mı merak etmiyo ya
0 oy
(5,267 puan) tarafından
Haklısın vllaa cnm bnm yaa kıyamam bnce annesiyle abisyle konuşacna tabi senunle konuşsun 1 ayda uzun süre ben şahsen babamlara gtım 5 gun zor dayandm olsun sen yınede üzülme içini ferah tut dua et düzelir inşallah 
(107 puan) tarafından
Dua ediyorum ama hâlâ aynı düzen devam ediyor canım. Gerçekten bazen eski videolarımızı izleyip sesini dinlerken hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlıyorum
0 oy
(352 puan) tarafından
Bence boşuna kendini uzme kardeşim benim yazını okudugumda içimden kötü bı hia geçmedi 

Her erkek bir değil 

Kimisi özler sürekli arar sorar 

Kimisi uzak durup içinde yaşar duygusunu öyle bı soğukluk olsa mesajda bile anlarsın 

Birde askerlik yaparken onların psikolojisi normal olmuyor sürekli emir altındalar 

Benim eşim askerden geldiğinde bile anormaldi boş boş bakıyordu :Dbir ay sonra düzeldi bide bedelli askerlikti düşün yani :D
(107 puan) tarafından
Ya bu anormalliklere gitmeden önce başlamıştı. Ben ne zaman sarılsam aşkım nolur sarılma kokuna alışırsam gidemem diyordu ben bu kadarını beklemiyordum. Vallahi duygusal adamla hayat geçirmek çok zor
0 oy
tarafından
Bana gore özleyen insana 1 saniye bile değerlidir . 

Insan sevdiğinin sesini bir saniyeliğine duymak için nelerini vermez ya . Hele ki hamilesin ve o askerde . 

Sıkma canını belki de öyle düşünüyordur bilemeyiz ki canım 
(107 puan) tarafından
Ya canım çok duygusal bir adam ama düşüncesizlik çok ediyor. Ben hasta olduğumu biliyor ama neden böyle anlayamıyorum
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Askerde olduğundan eminseniz belki görev yeri farklıdır..

Bı arkadasim gezici timdi ama annesi sabit görevde sanıyordu..ama o Suriye'de vs girev yapıyordu.. belki ortam müsait değil vs vs aklıma başka birşey gelmedi canım.. ama sanmıyorum kötü birşey olsun.. boşuna yipratma kendinimm dönüp dolaşıp gelecek acısını çıkartsin.. ;)
(107 puan) tarafından
Ya bulunduğu yerden de görevinden de çok eminim ama annesini babasını vakit bulup araması ve kaynanamın beni çatlatır gibi söylemesi canımı yakıyo
(3,187 puan) tarafından
Haklısın.. ama eşini en iyi sen tanırsın.. ısrarla aramasını iste o vakit .
(107 puan) tarafından
Artık ne arıycam ne de beni ara diycem naparsa yapsın
(3,187 puan) tarafından
Sakin canım ya.. yorma kendini.. vardır binsebebi .
0 oy
(4,911 puan) tarafından
Sesime dayanamiyosan mesaj at de
(107 puan) tarafından
Mesaj atıyor günlük olarak
(4,911 puan) tarafından
O zaman doğru söylüyor olabilir ne kadar konuşuyorsunuz mesajda
(107 puan) tarafından
Günden güne değişiyor. Bazı günler max 10 mesaj bazı günler ise sabahtan akşama kadar
(4,911 puan) tarafından
Ee kuzum neyi kafana takıyorsun o zaman dediği doğru demekki dayanamıyor belkide ağlayıp kendinide bebeğinde harap etme
0 oy
(772 puan) tarafından
Bence öküz altında buzağı arama canım kendi psikolojini düşün hemen kötü şeyler getirme aklına sende haklısın oda haklı. yani askerlikte hiç kolay bişi değil sonuçta senden ve yavrusundan ayrı eşin için de çok duygusal fln demişsin yorumlarda bence iyi düşün zaten kötü düşünerek iyi olamassın öyle değilmi benim kocam askerliğini yaparken sevgilimdi askerliğini şırnakta gabarda yaptı baya tehlikeli sınır bi yerdi arar ederdim hatlar bile düşmezdi ama o komutanın bilgisayarından face ye girerdi açık olduğunu gördüğüm gibide yazardm hemen ve çok nadir cevap verirdi görür okur ama yazmazdı benim ne yaptığıma bakardı sonrada bana beni hiç aramıyosun derdi bunun sitemini ederdi anlayacağın çok farklı bi psikolojiye giriyolar bence mazur görmelisin hem okadar erkeğin arasında ne yapabilir ki yani sen kendini moralini yüksek tutmaya bak ki bebeğin de güçlü olsun sana sıkı sıkı tutunsun
(772 puan) tarafından
Bende çok sinir oluyodum canım kii ozamanlar bide ben daha üniversitedeydim uğraştığım meşgaleler işler arkadaşlar fln wardı çok düşünmemeye çalışıdım fln ömrümden kısmı çıkartmak isterim öyleki hala eşim askerlikten bahsettiğinde kürekle ağzına vurasım geliyo sus beni sinir basıyo diyorum mesela. Bide millete anlatırken yok öyle yaptık yok böyle eğlendik fln diye anlatıyo afedersin de madem okadar eğlenceliydi bana nie okadar çektirdin dimi bi ağzıma etmediği kalmıştı yani o yüzden sen derin düşünme canım ne kadar kaldı askerliğin bitmesine
(107 puan) tarafından
Daha yeni bi ay oldu ya. 5 kaldı muhtemelen ama böyle devam ederse onun yüzünden bebeğime bişey olacak diye korkuyorum. Gerçekten herkes mi böyle oluyo ya askerdeyken neden geride bıraktıklarını üzmek hoşlarına gidşyor. Bizi üzünce askerlik daha bir anlamlı hale mi geliyor onlar için anlamıyorum kii
(772 puan) tarafından
Şöyle düşün canım sen bebeğini kaybettin evet  çok zor bi durum ama sen annesiysen oda babasıydı oda kaybetti ve bir dünya saçma sapan erkek topluluğunda ve emir altında orda. Tabiki sende zor bi durumdasın ama olumlu tarafından bak olaya Allah sana 2tane vermişti birini aldı birini sana bıraktı. Bi tane verip onuda geri alabilirdi o yüzden sen kocanı değil şuan bebeğini düşünmelisin. Boşwer kocanı şu ara hayatta olsun hayatta olduğunu bil geç sen kendine iyi bak iyi bakki güçlü kuvvetli dirayetli ol bebeğinde sen gibi olsun ona örnek ol onlar herşeyi hissediyolar başkalarının gaza getirici yorumlarını da bence çok kafana takma modunu düşürme. Gaza gelip birbirinİzi üzmeyin bi süreçten geçiyorsunuz ikinizinde sınavı ayrı ayrı ama sonunda bitecek canım öyle düşün
(107 puan) tarafından
Gerçekten bu mesajın çok iyi geldi bana Allah senden razı olsun :)
(772 puan) tarafından
Birazda olsa iyi geldiyse ne mutlu bana canım kendini mutlu edecek şeylerle uğraş kötğ şeyler aklına geldikçe :)
0 oy
tarafından
Canım asker eşiyim bir yaşında oğlum var sürekli ayrı kalıyoruz hamileyken eşim beni saatte bir arardı kesin o aramadan ben arardim o kadar zor yalnız zamanlar geçirdim ki herkes arar sorardı ama kimse eşim kadar beni rahatlatamzdi o kadar güzel konusur moral verir ki ben onun verdiği mutluluk ve moralle 8 aydır yolunu gözlüyorm ki ne kadar asker olursa olsun kusura bakma da senin kadar zor durumda olamaz. Birde benim eşim sürekli yollarda ayrıyız çocuğumu kendim büyüttüm bu şekilde bana davransa ben asla beklemezdim 3 yıldır evliyim birde moralin bozulsun diye demedim yanlış anlama birde senin durumun daha zor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 221 göst.
0 oy
15 cevap 970 göst.
0 oy
18 cevap 184 göst.
5 saat önce Diğer kategorisinde Yasmin65 (241 puan) tarafından soruldu
+2 oy
25 cevap 397 göst.
28 Mart 2024 Aile kategorisinde Yasmin65 (241 puan) tarafından soruldu

377,144 soru