0 oy
487 göst.
Aile kategorisinde (3,150 puan) tarafından

kizlar bu arkadas erkek olarak gelmis dunyaya ama adet görüyomus ve diyorki kadinlara haz duymuyorum erkeklere ilgim var bunlarda mi günahkar oluyor diyoki benim iciimden gelen bisey Allahim o kadar kafam tuhafki Allahim sen bizleri evlatlarimizi koru diye

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Erkek cinsel organı varsa neresinden adet görüyor
(3,150 puan) tarafından
rahmi varmis
tarafından
Ozaman erkek degil
tarafından
Yani bunların imtihanı çok zor hangisini seçecek rabbim yardımcısı olsun
-Reklam-
0 oy
(13,614 puan) tarafından
Çift cinsiyetmis..

:/

Rahim varmış ve ilerde  cinsiyetini kadın olarak değiştirirse çocuk doğurabilirmis..

Rabbim sen sınama,sen verme :/
(3,150 puan) tarafından
amin canim gercekten cok zor cokk
0 oy
tarafından
Ben çok üzülüyorum bu durumda olanlara ellerinde olan bir şey değil çoğunun. Allahım yardım etsin. Ilkokulda kiz arkadaşım vardı erkek gibiydi hala öyle elindeki bir şey değil kızın göğüsleri bile çıkmadı hep kızlara ilgi duydu dışlandı onun suçu değildi
(3,150 puan) tarafından
arkadasin suan nasil bi hayat yasiyir
tarafından
Erkek gibi hala ve kiz sevgilileri oluyor
(3,150 puan) tarafından
gercekten cok zor
tarafından
Öyle kuzum elinde değildi görüyorduk. Küçükten erkek çocuğu gibiydi herkes erkek sanıyordu. Ergenliğe girdik iyice erkeğe benzedi boyu uzadı sadece. Hâlâ öyle görüşmüyoruz ama görüyorum bazen kiz arkadaşları falan oluyor onu biliyorum. Allah kimseye yasatmasin. Kınayan çok insan var ama hormonlarla alakalı tamamen
0 oy
(15,597 puan) tarafından
Kimsenin elinde değil bu şekilde olmak Allah yaratmış 
(3,150 puan) tarafından
tabiki Allahim bilir
0 oy
(12,510 puan) tarafından

Rabbim yardımcıları olsun :(

(3,150 puan) tarafından
amin kuzum amin
0 oy
(13,889 puan) tarafından

onun sınavı da o demekki Allah yardımcısı olsun en iyi Allah bilir

(3,150 puan) tarafından
amin canim Allah yardjmcisi olsun
0 oy
tarafından
Bazı insanlar çift cinsiyetli yaratılmıştır bunun dinde ki adı hünsa dir. Bu elbetteki imtihandır ve kişinin eğilimi hangi cinsiyete fazlaysa o cinsiyete uygun olarak yaşamını sürdürür. Ama günümüzde sapkınlığa çift cinsiyet adı verip nesli bozmaya yönelik büyük oyunlar dönmektedir kadinlarin kadınlarla erkeklerin erkeklerle ilişkileri mesrulastirilmak istenmekte, insan soyunu ifsad etmeye yönelik hareketler uygulanmaktadır. Allah'ım soyumu sülbümü uzak eylesin..
(3,150 puan) tarafından
amin canim insAllah
0 oy
(48,490 puan) tarafından
Allah kimseye kimsenin evladina cift cinsiyet vermesin onun imtihanida zor
(3,150 puan) tarafından
evet hem ailesine hem de kendisine cok Or
0 oy
tarafından
Çift cinsiyet olabilir. 

Ben ortaokuldayken öğretmen işlerine bakan bi görevli vardı bi gün baktık dışarda dolanirken arkası hep kan neye ugradigimizi şaşırdık. Direkt müdür yardımcısı seval hoca vardı ona bildirdik gitti adama söyledi uyardı meğersem o da çift cinsiyetmis çok üzüldüm o zaman
(3,150 puan) tarafından
ya ciddimisin sen demek adet goeuyormus
tarafından
Evet ciddiyim canım olabiliyormuş
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Bu kimsenn tercihi değil ki Allahım ya sen koru ne diceğimi bilmiyorum 
0 oy
(389 puan) tarafından
ben bunu tercıh etmedım ben boyle varoldum diyo cocuk yanı burda Allaha sart kosma falan yok tamamıyle durumunu kabullenmıs bı cocuk cok temiz bı ınsan Allah yardımcısı olsun
0 oy
tarafından
Canim çift cinsiyet oluyo bende birini gördüm tv de 

Adet zamanları erkeklere ilgi duyuyomus kadinlik hormonu olduğu için 

Diğer zamanlarda kadinlara ilgi duyuyomus

Allah yardim etsin ne diyelim ki
(3,150 puan) tarafından
amin kuzim amjn
0 oy
tarafından
Evet canım çift cinsel organı doğanlar var hormonları hangisi baskinsa ona yöneliyorlar ister istemez
(3,150 puan) tarafından
allahim yardimcisi olsun
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Linç heryerde var görüyorsunuz. Videoyu sonuna kadar izledim.  Yaratılışı böyle, onun tercihi değil veya ameliyatla cinsiyet degistirmemis. Hayatında zorluklar yaşamış intihar etmiş hala ne istiyorlar anlamıyorum.  Empati kurun o zaman peki ya siz çift cinsiyetçi dogsaydiniz yada çocuğunuz?  O zamanda böyle on yargılı olurmuydu herkes merak ediyorum. Sözüm burdaki yorumlara değil o cocukla dalga geçen çevresine. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 49 göst.
7 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
12 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde elifgndz (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde zeyno (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
13 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fairy.han (5,557 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...