0 oy
472 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar esim gelmıstı o zaman 4 aylık felan hamıleydım kayra atese boynumda ipli cevsen vardı muska seklinde tshrtumun ıcındeydı ısındım tshrtlu cıkardım atlerten belli oluyor cevsenın sekli esıme askım bak bebegım iz ayagını koymus dedım baktı bu sok oldu koltuga cıktı tuhaf tuhaf hareketler elını yuzune vurmalar nasıl bir ayak bu diye sonra guldum saf muska o dedım cıkardım 5 saat trıp atmıstı:D

İkinci olay da babamların orda esımle tel de konusyıoırz Baska sehır de tabi koydeyım ben rampa gibi bırsey var bahceye inim derken esıme de trıp atıyorum pat dustum ama felaket 7 aylık da hamıleyım kolumla dayandım telefon fırladı esim bagırıyor sımdı de cvp mı vrmrıyorsun tamam diye aldım teli toparlandım eve geldim hıc yakıştıramadım sana beni tınlamadın dedi dustum dustum telefon fırladı deyince cok gulmustuk:D

8 Cevaplar

+3 oy
(369 puan) tarafından
Hamilelik değilde doğum sonrası var..rüyamda ikiz bebegim olduğunu gördüm uyandım baktim oğlum uyuyor diğer bebek nerde diye eşimin yanına kostum ama aklım çıkcak.. eşim noldu dedi diğer bebek nerde dedim :)) ne bebeği diyor o an kafama dank etti güldük baya 
tarafından
Adamın aklını almışsındır kız valla cok guldum canim :)))
tarafından
Bu iyiymiş :D
-Reklam-
+1 oy
(489 puan) tarafından
Bende anneler gününde reklamlar çıkıyordu ya ağlıyordum böyle Şaban filmi izliyoz filmin adını unuttum buna futbolcu olamaz diye dalga geçiyorlar sonra adam sahaya cikiyo falan kız görüp sasiriyo ben buna ağlıyordum eşim çok guluyodu sonra bende guluyodum bı ara cidden çok duygusallasmistim :s :d şimdi 21+3 um daha a, TV ye ağlıyorum afjfjdb
tarafından
Abooo bacım horma7nlsr tavanke:)
+1 oy
(235 puan) tarafından

Hamilelik hormonlari yuzunden herseye agliyodum bigun yine filmde bi sahne cikti ben 2 saat kesintisiz o sahneye aglamistim esimde 2 saat gulmustu artik dokunurken filan soruyodu bana aglamazsin dimi diye 9 ayım boyle gecti :D

tarafından
Adam korkmus kız yazık:)
0 oy
tarafından
Eşim rüyasında konuşur yorgun olduğu zaman bende hamileyim 3 4 aylk. O zamanlar tabiesim rüyasında ikiz görmüş bebegimizi hastaneye gittik eism doktora diyor ki hocam ikiz bebeğiniz var dediniz biri nerede dedi doktor şaşırdı hocam o rüya gördü dedim rüyasında da askm selim uyudu sen selini bana ver selimi yatağa yatır dedi rüyada konsutu
tarafından
Buna cok guldum canim adam obur bebegın derdinde ahaha :(
tarafından
Aynen baya komikti o zaman
0 oy
tarafından
komik degil omrumden omur gitti dogum yaptim idaya aldilar esim tlefonla konusuyor oglan hastane odadindan disari cikti babasida Arkasindan cikti odaya girince hani ali dedim bilmem burdaydi benim ayaklar uyusuk esim ve kardesim hastsnede ali ali diye bagiriyorlar sesleri bana geliyor kslkmak istiyorum olmuyor bulduk diyorlar bana panik yapmiyayim diye bas bas bagiriyorlar yarim saat sonra yan oda bosmus orada oyin oynuyormus tek basina 
tarafından
Kalkıp bogazını sıkacan orda :)
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Kizima hamileydim 8 aylik falan tabi rahat edip yatamiyorum esime dedim ki arkani don bacagini uzatta bende bacagimi atip yatim durmuyo kiz uyuyamiyorum hem.nefesn de degmesin bana cok sicak dedim adam döndü oyle kaldi sabaha kadar sabah robot gibi dolaniyordu ay ne guldum diyo bana gul sen gul sabaha kadar kizin ayri sen ayri tekmelediniz daha yatmam sizle haaha :D

tarafından
Yazık kız adama yastık niyetine enıste ahaha:)
(7,098 puan) tarafından
Bizim rahatimiz daha onemli valla yapcak bisey yok :))
tarafından
Cek enıste cek hadııı:)
0 oy
tarafından

Bulantılar yoğun geçti benim sürekli acillik oluyordum . Yine birgün acillik oldum eşim de işten geldi yanıma. Hemşireler bana damar yolu açıyordu ki eşim 'ay ben bayilabilirim . Ay ben bayılıyorum ' dedi.  Esim boylu poslu hemşireler çıtı pıtı stajyer kızlar . Herkes beni bıraktı dört hemşire eşime koştu ama dördü eşimi zor tutuyor sandalye çekip zor oturttular :D sonra doktor geldi beni bıraktı eşimle ilgileniyo falan.  O gün rol çalmıştı benden . Aklından demiş ki bu kız zaten bişey yiyemiyor şimdi kan alacaklar bayilmasa bari demiş ardından kendisi bayıldı :D ve daha önce hiç böyle bişey yasamamis ilk defa bu olmuş böyle . Bende dalga geçiyodum diyodum gördün güzel kızları yalandan ativerdin kendini falan diye :D

tarafından
Ay uzuldum canim adam nasıl panik yapöıs yazık ya :(!
tarafından
Eee öyle kuzum tabi biz iki can taşıyınca daha bı endiseleniyorlar
tarafından
Anı olarak kalmıs canim kotu ama sonradan guluyoruz:)
tarafından
Aynen öyle ;)
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Yok galiba.... :ermm:

tarafından
Niye yok kız vardır illa canım:)

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 577 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Berfingok (44 puan) tarafından soruldu
0 oy