0 oy
375 göst.
Diğer kategorisinde (2,792 puan) tarafından
Kızlar sorum yukarda herhangi bi yardim talebinde bulundunuz mu belediyenizden bi yardim geldi mi,bu numarayı arayıp talep oluşturuyormuşuz galiba yapan oldu mu hiç

5 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Post yukari ciksinn
(2,792 puan) tarafından
Ahaha :D ne deyip aldınız acaba :)
tarafından
Eda napayım duygusala bağlasam yardım talep ediyon diyolar :D bende kendime gülüyorum çileli fatoo diye
tarafından
Aradım doğumdan önce 153 5 tusladim 2 tusladm tekrar ikiyi tuslayip oportore bağlandım durumu izah etdim yardim için aradığımı söyledim oda bilgileri istedi daha sonra sorular sordu cvp verdim yetkili kişi eve gelecek dedi sonra yetkili kişi eve geldi evde bakım n yakın arkadaşm felan var ben bişey demeden arkadaşım ve kaynanası dedi kızın durumuna bizzat sahitiz zor durumda dediler sonra bana bir sürü soru sordular ve adam bana acıdı bacım git sen kira yardımı da al böyle geçim zor dedi :D
Ve olumlu olur merak etme dedi çok sevindim ne kadar dua ettim market kartı olumlu oldu
Eşim umutlanma vermezler dedi
Ben biliyorum olumlu olacak dedim içimdeki his ve adamın konuşması çok iyiydi :D
(22,070 puan) tarafından
:FD ayy offf valla sinirlerim bozuldu şuan :DDDzd
tarafından
Neden kız :D
-Reklam-
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Direk belediyeyi aradim 250 tl çek verdiler
(2,792 puan) tarafından
Marketlerde mi geçerli oluyo sadece canım o çek her yerde kullanabiliyor musun ve ne dedin hamile mısın o yüzden mi verdiler,bide eşinin iş durumu önemli mi acaba
(3,617 puan) tarafından
Canım ben beldede oturuyorum durumu olmayan herkese erzak verilmiş yetismeyene 250 tl çek bi bakkal vardi sadece ordan istediğin herşey Sen 1er tane alabildim. Kiraciyim esimde depremden dolayı boşta kalmıştı soledim hemen verdiler
(2,792 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından

Evet ben yaptım :)

(2,792 puan) tarafından
Ne dedin de verdiler canım yardımcı olur musun
tarafından
Yazdım cnm diğer yoruma bişey olursa sora bilirsin yardımcı olacağım bişey varsa bilgi veririm :D
(2,792 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
tarafından
Rica ederim ❤️
0 oy
(5,460 puan) tarafından
153 aramıştım iki ay önce büyük şehir belediyesi eşim İnternet üzeri başvurmuştu çalışmadığı halde iptal etiler 2ay öncede belediyeyi aradım işlem sürüyormuş daha hiç bişey almadm 
(2,792 puan) tarafından
İnşallah alırsın canım ya hemen geridönüş yapmıyorlar demekki
(5,460 puan) tarafından
Yoo bazıları annnda alyorlar bız okadr sıkıntı çektk vermediler 153 aradım başvurunuz var bakın dedı interneten baktm iptal edilmişti eşim 4 ay işsz kaldı vala çok sıkıntılı günler geçirdk muhtara da gtmştm oda yok bzde dedı
(2,792 puan) tarafından
Hımm anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Ben aradım bebek bezi getirdiler 2 paket burdan.bir arkadaş yardımcı oldu ❤ 
(2,792 puan) tarafından
Eve gelip denetleme felan yapıldı mı canım sadece talepte mi bulundun
(5,436 puan) tarafından
Yok cnm adres istedi telefon nosu istedi eşim teli açamamış köy kahvesine bırakmışlar kayınpederim denk gelmiş orda

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 403 göst.
3 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Suriyelilergitsin (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 202 göst.
0 oy
8 cevap 264 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu

384,850 soru

11,511,585 cevap

35,173 kullanıcı

...