0 oy
357 göst.
Diğer kategorisinde (25,223 puan) tarafından
Sadece anne sütü alıyo 4 gün oldu yapmadı gündüz uyumuyo sakin aslında bakınıyo gülüyo arada mırıldanıyo aglıyo emerken susuyo ama uyumuyo en fazla 45 dk uyuyo 1 kere. Diğer uykuları 15 er dk. Akşam 10 da yıkanıp gece uykusuna yatıyo gece uykuları düzenli ama kaka yapamadığı için gündüz ıkınıyo. Doktora götüreyim mi? 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
kuzu 10 güne kadar yapmaması normal ama huzırsuzsa hakiki zeytnyagı ver
(25,223 puan) tarafından
Bugun verdim hakiki zeytinyağı 1 çay kaşıgı. Aslında öyle haykıra haykıra ağlaması falan yok ama uyumuyo memede duruyo uyuyo bırakınca uyanıyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayir canim gerk yok 10 norlml deniliyor 
tarafından
Aslinda kaka yapmamsi sutunun yardgni kilo almi guzl oldugnu gosterir   cok fazla rahatsiz olursa bir kasik uzum pekmezi *** popsina yarm saate bezi doldurur :) uzum pekmezinin hic bir zararinyokdur kakyi yumstr kolay cikrtr
(25,223 puan) tarafından
Evet kilo alımı iyiymiş Allaha şükür Poposuna mı süreyim pekmezi.
tarafından
Sirngayla icine sikman lazm zatn 10 dkya ypr
(25,223 puan) tarafından
Ay cesaret edemem ki zeytinyağı olmazmı
tarafından
Zwytin yagida olur ama inan hic bisey olmz bnde cok korkmustm burdan birine de demistm.iki bez doldurmus cocuk
0 oy
tarafından
Karnını zeytinyağıyla güzelce masaj yap youtube da bi video izlemiştim gazı için masaj diye onu yapınca yapıyordu hem gazını hem kakasini

Kendi yaptığımı bulamadım ama buna benziyodu canım 
(25,223 puan) tarafından
Tm bakıcam cok sağol cnm
0 oy
tarafından
Zeytinyağı verebilirsin canım az bisi karnına sürüp masaj da yapabilirsin valla ben öyle yapınca geçiyordu 
(25,223 puan) tarafından
Zeytinyağı verdim 1 çay kaşığı popoya da sürdüm 3 saat önce falan
tarafından
Yapar inşallah canım mama yiyor mu kabızlık yapıyor ya ondan soruyorum
(25,223 puan) tarafından
Yok mama yemiyo sadece emiyo
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Biraz karnını tut bağırsakları yumuşasın yada ılık havlu koy 
(6,136 puan) tarafından
Yok canım sadece bagirsaklarini yumuşatır ayaklarının altına viks falan sür çorap giydir
(25,223 puan) tarafından
Doktor yarım fitil verin dedi ya hiç veresim yok
(6,136 puan) tarafından
Hayır hayır üzerinden çok geçmemiş ki veresin daha bebegin de çok minik zeytin yağıyla falan uyarma bekle 4 gün çok degil
(25,223 puan) tarafından
Ama akşam üstü çok kıvrandı yavrum kıyamadım ya yarım verdim hemen yaptı bir sürü kakasını nasıl rahatladı uyudu sabah 11 den beri uyumuyodu :( bende alışsın istemiyorum ama yüreğim dayanmadı valla
(6,136 puan) tarafından
Canım bende senin gibiydim bebeğim yapamazdı meğer poposu darmış şükür atlattık ama gel gelelim pamukla uyarmalar fitil vermelerin izi kaldi yani bağırsakları tam calismadi hala da hep katı ve yeşil yapar 12 aylık olduk kayısı hosafi veya probiyotik kayısılı yoğurt veriyorum ondan öncede ishal şurubu kullandık
Konuyu çok uzattım ama diyeceğim poposunu uyarma bırak kendi yapsın 10 gün değil ama 6 7 gün bari bekle ve genelde elini karnında tut öyle gezdir arasira da zeytin yağı ver sende kayisi hoşafı iç ki senden ona geçsin
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Canisi anne sutu tek alkışa 1 hafta yapmasa bile sknti yok ama mama dayiyosa ayri
(3,617 puan) tarafından
Sen bilirsin canim
(25,223 puan) tarafından
Yarım fitil verdim yaptı hemen bir sürü yavrum ya nasıl rahatladı.
(3,617 puan) tarafından
Şişmiş kuzum ondan huysuz uyuumaz
(25,223 puan) tarafından
Aynen gazını alttan üstten hep çıkarıyordu kolayca ama kçbğyğk tuvalet yapmıyordu. Karnı bi indi rahatladı resmen
(3,617 puan) tarafından
Kiyamam ya  sen yediğin yemeklere zeytin yağ kat kimyon kat canm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 42 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde biri_iste (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 45 göst.
11 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek12 (101 puan) tarafından soruldu

382,856 soru

11,460,555 cevap

35,046 kullanıcı

...