0 oy
488 göst.
Aile kategorisinde (1,076 puan) tarafından
Saskinlik içindeyim akil verin kizlar .kendime kızıyorum ne safmışım ben meğer. Her zaman kısıtlı kararında harcama yaparım şimdi iki çocuk var diye hep onlara aliyrm kendime daha giyecek  bir şey almadım hep gittiğimde cok sey almak istedm ihtiyacm olan ustelik elimdekileri bırakıp döndüm .Zar zor yetistiryrdr diye düşünürken adam meğer abisine falan borç veriyormuş biriktiriyormus ..abisi için kredi çekti arada ve duydum bugünde borç vermiş üstelik keyfiyen harcanıyor bu paralar eltim her şeyini dört dörtlük alır yapar borca sokmuş işte tamam abisidir ki diyor abim ödemesede veririm ki bazen ödemiyormuş da meğer bende ne zaman desem şunu alayım para yok oysa o paralar birikiyormus ya da dağıtılıyor nasıl zoruma gidiyor ya ben evlatlarıma bile alırken bin kere düşünürken. Demek saf görmüş beni ne bileyim gerçekten de kadın olamamsm ben .

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kendine neden kızıyosun ki kusura bakma ama eşinin salaklığı evde eşini çocuğunu düşünmeden elaelmi dusunmucek abisi çalışsin kazansın ona ne evin ayrı damın ayrı 
(1,076 puan) tarafından
Ya karısının harcadığı borçlarını ödemek ona düşmüş demek abisiymiş istese verirmiş..
tarafından
Valla canım o zaman sende sömürceksin madem dağıtmaya parası var çocuğumun şuna ihtiyacı var diceksin aldırcaksin benim şuna ihtiyacım var diyecek aldırcaksin
(1,076 puan) tarafından
Bundan sonra öyle yapcm akillandm cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Böyle olmayan erkek elinden öpülür net...
0 oy
(418 puan) tarafından

Kendini sev, öncelik çocuklarından sonra hep kendin ol. Biraz bencil olmak iyidir. İsteklerini erteleme, al giy, ye iç. En azından artık böyle yap.

Eşin de senden habersiz borç vermekle hata etmiş, sana danışmalıydı mutlaka. 
(1,076 puan) tarafından
Benden habersiz borç vermeyi bırak ne alıyor ne biriktirmis hepsi habersiz zaten onun parası  kendince yok bundan sonra kendimi ve çocuklarımı düşüncem
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Hani kaba olacak kusura bakma canım yemeğenin malını yerler iyilik yaranmaz bu adamlara ye gitsin bundan sonra 
(1,076 puan) tarafından
Aynen canım aldım dersimi büyük
0 oy
tarafından
O paraları öyle bı çatır çatır harcadım ki . Benim eşim de arabasına harcıyor çok ben bişey desem paramız yok der ama ben harcarim parasini acımam öyle yaptığı için 
(1,076 puan) tarafından
Ya aynen daha büyük borca girip araba almayı düşünüyor tabi gördü safi nasılsa harcamıyor etmiyor ya
tarafından
Valla kuzum bu devirde kolay kazanilmiyo para çocuklarının rızkını verdirtme kimseye benim ihtiyacım var de iste kocandan al koy kenara . Kötü gün için insanın kenarinda parası olması şart . Biz bı beşyüz lirayı bulamadık bundan birkaç ay önce . İyi günde herkes elimizden geleni yaparız der kötü gunde kimseden bir lira da çıkmaz
(1,076 puan) tarafından
Ah bunu anlasa ya ..
0 oy
(48,704 puan) tarafından
her ailede var bir saf herkes onu yer onada normal gelir. bundan sonra sende düşünme al ne istiyosan
0 oy
(179 puan) tarafından

Ay bu hikaye bna cok tanıdık geldi:O

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 845 göst.
30 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Dertlikerime (107 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 519 göst.
0 oy
7 cevap 200 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu