0 oy
882 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlae o attıgım cıceklı buyuk balkonum var ya kayra orda vakit gevirıyor genel de karsı binada aramızda yol vR ama cok yakın mesafe ne zaman kayrayı cıkatsam bu da cocukları ı alıp geliyordu tıp tip bakıyordu kayra sevecen bir cocuk ozellıkle coxuklara karsı bunun cocukları a swslwnıyordu ama cocuklar umursamıyor du annem geldi gecen de annem o kadın ne oyle biz cıkınca balkona geldi hemen dedi bosver dedım bugun yine aynısı oldu cıktım heme. Aldı cocukları ı geldı b

Kayra da oturma sedırıne cıktı her zaman ki gibi onun cocukları a sesleniyor bende yalandan ıcerıye gıdermıs gıbı yaptım balkonda yere comeldım ben gider gitmez ogluma kadın ne var s. alak sısko sımarık demeye basladı cocukları da anne ne s. alak dımı dedıler ben delirdim cunku anladım bırsey oldugunu kalktım ayaga resmen acık acık senin o agzını bir tarafına kDar yırtarım sen kimsın benım cocuguma hakaret edecen dedim anıl 3vdeydı bugun anıl g3ş suraya dedım cocugumu a bunu bunu dedı.bunlar diye kadın da yalan konusuyor esın deri anıl esim yalan konusma abla zorun ne kucjcuk cocukla kocan nerfrn senin dedi kadın gev3ledı aksama gelecem dedı ben hırsımı alamıyorum aglayorum halen benım kucjcuk cocugum onları insan yerine koymus onun dediklerine inanmıyorum kadına baya saydırdım seni daha ben cıkınca bu balkonda gorım yemin sart olsun seni oraya gomeceem dedım Allah askına sınırımı alamıyorum o kim de benim masum tVruma boyle diyebılıt kızlar kim ustumfeku teyse de cıktı ruh hastası o bırak kızım dedi ama umrumda degil onun agzına edecem 

25 Cevaplar

+2 oy
(13,693 puan) tarafından
Bence gozetle,biyere çıktığında falan önünü kes bı güzel sataş saç baş giriş

Kurban olsun kayraya
tarafından
O dua etsin anıl evdeydı brn coktan onu o balkondan asagıya almıstım Allah bıldıgı gibi yapsın onu Merve suan sok oldum kucjcuk cocuk ya bu ne istiyorsun
(582 puan) tarafından
Evet ya her yerde sıkıştır o pisliği
tarafından
Nah cıkar canım o daha balkona
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kızz hiç anlamdım yazdıklarından yaa çünkü çok karmaşık yazmışsın :ermm:

tarafından
Rahime asırı sinirliyim kayraya kadın kendi balkonundan salk sısko sımrk dedi cocuklarıyal birlikte ben ıcerı gittim sandı
(4,961 puan) tarafından
Şuan daha açıklayıcı olmuş:)))
tarafından
Onun saçını başını yol kızz:(
tarafından
Suclu duruma duserım o zaman ısye anıl aksam gidecek esinin yanına daha ben cıkınca seni balkonda gorım senı oraya gomeceem hadi bakalım dedım
0 oy
(2,840 puan) tarafından
terbiyesiz kadina bakk donsun kendine sarsin

el kadar bebeden ne istiyomus kayranin totosunu yesin o

ben olsam atlamistim ustune firsat verme kuzum sakin cocuklarinida kadinida iyice bi hasla 
tarafından
Ben zaten susup duramam kuzum illa haslıcam yok yani yenemiyorum sınırımı el kadar yabrum neler dedi
(2,840 puan) tarafından
kayram guzel kalplimde oynamak istemis nersen bilsin onlaein dedikklerini  anlamamistirki kuzum yaaa
tarafından
Guluyor kiz onlar buna hakaret ettik e benim yavrum guluyor
(2,840 puan) tarafından
bilmiyoki kurban oldugum canim benim yaaa :*
valla benim elime verseler okadini yolarim suanda
sen hamilesin bak kendini cok kasma uzulme esin halletsin esiyle kadinin sen muhatap olma kudursun canim karnindakinide dusun
tarafından
O kadar uzuldum ki agladım o yavrumun masumluğu gozumun onunde gitmiyor canım resmen gitmiyor
0 oy
tarafından
Ne manyak insanlar var ya ne istemiş el.kadsr cocukdan
tarafından
Kasınıyor kasınıyor hıc de muhabbetim dahi yok ama kapatmam bu konuyu
tarafından
Kıskanç
tarafından
O beklesin aksam gidecem kocasına karına terbiye ver yoksa ben verırım dıcem
tarafından
Kız dengesiz falan çıkar Allah korusun kaç kişi boylr ***** komşu yüzüne pisi pisine gitti aman haa takar sona size salaklar dikkat et bak benden demesi
tarafından
Hıc bırsey yapamaz canım anıl usttelo kadına tanoyoeaan uyar alır karımı lojmana goturur um bu mahalleyi talan ederim sonra daha bu balkona bakarken gormıcem dedi
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Delinin zoruna bak küçücük çocuktan ne istiyor terbiyesiz de öyle söylüyor seninle zoru var sanırım 
tarafından
Benimle olmaz canim ben tanımıyorum bilr kadını hıc
(2,548 puan) tarafından
Tanımasan bile içten içe kin büyütmüş belliki
tarafından
Beni kac kere gordu uste desem ki sorun var cocuktan aldı hırsını ama hıc yuzunu bile yeni iyice gordum
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Bencede manyak o kız iyice Bi korkut onu. İnşaallah kocası da onun gibi manyak değildir. 

Geliyim beraber halledelim icabına bakalım ☺️☺️
tarafından
Psikolojik hasta bence kubra kendi de anne kucuuck cocuga nasıl boyle diyebilir anlamadım hıc sok oldum bırsey oldugunu seziyordum ama bu denli degık
(3,458 puan) tarafından
Çocuklarda nasıl yetiştirdiği belli oluyor işte. Eşin öyle Bi korkutsunki daha perdeyi bile açamasın
tarafından
Daha cıkarmam kubra onu zaten rahat bırakmam 2 tane baya buyuk cocugun var senin vicdansız kpek
(3,458 puan) tarafından
Tamam canım sen sakin ol artık
tarafından
Sakınlestım kuzum iyiyim sukur
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Kiz sinirden çok karışık yazmışsın kayaraya ne dedi anlamadm sakin ol bi
tarafından
Soylıcem o kim de benim cocuguma hakaret edecek anne bir de Allahın dan buldun pislik
(3,617 puan) tarafından
Sakin ol simdi terbiyesiz pislik
tarafından
Sımdı girdi ıcerı perdeleri bile cekmıs beklesin o
(3,617 puan) tarafından
Korkmuştur haddini bildir ama
tarafından
Bıkdırıcem canim o hakettı
0 oy
(27,348 puan) tarafından

***** o kadin ya vallaha piskolga gitsin bi dengesiz:ermm:

tarafından
Ben onu benzetmeden duramam ıste cocuguma dedi resmen ya cocuguma
(27,348 puan) tarafından
Uzme kendini kuzum  ya lafini sokrasin otutturursun
tarafından
Kayraya uzuldum canım oyle gordum ya guluyor bu da cok zoruma gitti
(27,348 puan) tarafından
Üzülme yavrum bos ver
tarafından
Hadsaız sey canım
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Ayy inanamiyorum yaaa şoktayim Allahım nasıl insanlar var bu dünyada birde bu insanlar çocuk yetiştiriyor yaa sonra neden tecavüz cinayet haberleri izliyoruz diyoruz bu kadının yetiştirdiği çocuklardan ne beklersin ki yazık yazık bir bebeğe hakaret etmek ne demek yaa hey Allahım :angry::angry:

tarafından
Cocukları a verdıfı terbiye bundan ibaret iste benim kucuk yavrum da onlara guluyor ay ay yapıyor kafayı yıcem
(3,274 puan) tarafından
Cnm aklıma gelen şu oldu sizi içten içe kıskanıp cekememezlik mı yaptı acaba yoksa el kadar bebekten ne isticek ki
tarafından
Canim bizi bilmez etmez ki balkonda gorur sadece neyi kıskansın ıstw
(3,274 puan) tarafından
Gördüğü kadarıyla fesatlık yapmıştır bilemedim ki kuzum sende bukadar üzülüp aglayip o gereksiz yuzunden karnindakine de zarar verme esin bi gün göreve gitmeden kamuflajla dayansin kapılarına da altlarına işesinler korkudan pislik insanlar
tarafından
Esim o tarz yapmaz canım ama esıyle konudur devam ederse sinirlenir genel sakın bir yapıya sahip eve gelirken bile cogunluk formasını cıkarıyor kullanmaz iki kurusluj insanlar ıcın ama cocuguma uzuldum ıcım yandı
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kendisi s. Alak olduğu için utanmaz küçücük çocuğa ***** diyo Allah ıslah etsin terbiyesiz
(1,565 puan) tarafından
Hak ediyo aslında şimdi sen ona dokunsan Allah korusun sana bebeğine zarar verir cnm hiç yüzüne bile bakma
tarafından
Haksız duruma duserım vurursam canı. O yuzden sabır buse diyorum
(1,565 puan) tarafından
Aynen cnm o yüzden insan yerine koyup hic muhattap olma
(12,777 puan) tarafından
Bırak değmez hamile olmasan neyse de değmez ağız payını ver laf la tm gördükçe bak ters ters
tarafından
O daha balkona nah cıkar kızlar
0 oy
(15,658 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla oğluna laf söylemiş karşıma çıksa bi güzel laf sokar bidaha duyarsam olacaklara karismayacagimi asilardim o ucuz beynine 
tarafından
Daha ben cıkınca seni bu balkonda gormıcem dedim esım aksam esinle konusuruz deyince kactı fato ama el kadar bebek ya bebek
(15,658 puan) tarafından
Terbiyesizlik işte
tarafından
Terbiye edecem ben onu beklesin o
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Ne kadar rezil bi insan el kadar bebeğe denir mi hiç önce kayrayi uyar deki birdaha konuşma onunla sonra da görür görmez laf say yine ama vurma mahkemelik olursunuz değmez bir pisliğe rezil kadın ya kıskanıyor demekki 
tarafından
Vurmam canım zaten ama onu daha o balkona biz varken cıkarmam yanu
0 oy
tarafından
Dili kitlenesice ******** sen o çocuğa Kurban ol ***** karı sıkıyorsa senin yanında deseydi sende iyi yapmışsın ağzına sağlık bende olsam bırakmam Kendi çocuğuma söylenmiş gibi sinirlendim valla yazamadigim syeler de saydım postunu görünce
tarafından
O kadar uzuldum ki canim benim yabrum guluyor onlara Allahın cezası
tarafından
Ya ne istemiş çocuktan masum masum adam yerine koyup konuşmaya çalışmış senin evladın. Öyle onun evlatları öyle sen kafana takma cnm
tarafından
İnsana degil canım napsın yerını yadırgamıs benim el kadar melegıme laf soyledı ıste
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Sa.lak sisko simarik mi allah onu bildigi gibi yapsin birde evlat yetistiriyor pislik.. nasil ornek oluyor evlatlarina vijdansiz kucucuk cocuga soylencek seylermii sinirim bozuldu.
tarafından
Ben agla agla ellerim titredi ya sinirden gıddıp kucucuk Allah versin cezasını kendi cocukları a nasıl ornek oluyor ki benim cocuguma demesine sasırmadım
(5,519 puan) tarafından
Yaa ben olsam bende sinirden aglardim pislik kafin yaa kayraa cok tatli ya cok cok tatli nasil kucucuk bir bebege sal.ak diyebiliyor aklim almiyor. Allahindan bulsunn ya pislikkkkk
tarafından
Yanlıs anlasam tamam dıcem ama duydum mesos bende balkonda yerdeyim hele o kayranın gulmelerı ayaga kalktım aldım cocugu kucagıma6mahalle ınledı bagırdım
0 oy
(3,859 puan) tarafından
ya ne bicim insanlar var , yani amac ne ilk basta iyi niyetli mi diye dusundum , belki arkadaslik kurmaya calisiyodur falan diye ama , hakaret niye eder ki terbiyesiz , hadi kendisini gectim ama cocuklarina ne bicim ornek oluyor 
tarafından
Ama ben gidince yanı saklanınca yaptı canım ve cıddı cıddı saydırdı sevimli bir cumlemsı yok ki
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Yazdıklarından birşey anlaşılmıyor. Sakinleşip öyle yazsaydın keşke . 
(5,519 puan) tarafından
Kadin kucuck cocugu var gorsen seker gibi biseyy cok tatli
Komsusu olacak bijdan yoksunuda ,Balkonda tek sanip hakaret etmis cocuga sal.ak sisko simarik demis (pislik kadin) bide kadinin cocuklarida annesini onaylayip ***** degil mi demiss.
(7,118 puan) tarafından
Ne kadar ayıp ya. Onlar melek sonuçta. Ne kötü kalpli insanlar var. Allah öyle insanlari uzak tutsun bizden. Terbiyesize bak sen .
(5,519 puan) tarafından
Koca kadin bide utanmazzzzz. Cocuga onlari soyleyince elline ne gectii karakter yoksunu.. garibim kayrada onlar oyle soyleyince daha tatlilik yapmis gulmuss yaaa
(7,118 puan) tarafından
Kuzum benim ya nasıl üzüldüm:( yetistirme tarzı işte.
tarafından
Allah ıslah etsin kızlar gercekten akıl versin o hadsize
0 oy
(13,887 puan) tarafından

yazık gerçekten cahil ufacık çocukla kendini aynı seviyede görüyo demekki çok yazık :angry:

tarafından
Cocuga karsı bir insan neden kın besler ki ya yerin dibine girdim
0 oy
tarafından
Allahım ne insanlar var nasıl bi zihniyet var bunlarda. Kız bizim burdada 9 yaşında bir kız çocugu adamın biri abartmanın içine aldı kız çıktı aglıyo eltim indi aşagı kıza sordu noldu naptı söyle bana diye kız ilk söylemedi sonra zorlayınca dediki ben o adamın kızına vurdum oda beni içeri aldı kızına dövdürttü ay delirdim nerene vurdu dedik karnıma vurdu abla dedi git annene söyle dedik yok kavga çıkar diyo çocuk bile bunu düşünüyo gelde çıldırma bu nasıl ziyaret bu nasıl ahlak insan hiç mi olgunlaşmaz yazıklar olsun ne dünyaya kaldık 
tarafından
Daha cok seyler gorucez canim suraya baksana cocuga saydıran mı dıvduren mı ne ararsan var az bile yasadıklarımız Allah tek tek soruyor vıcdansızlıgımızı dunya bizimmıs havamızı asla neden demiyorum hakettık sonuna kadar hakettık...
tarafından
Kimse bunun farkında degil ama kuzum ya herkes almış başını gidiyo kimseye saygı sevgi kalmadı vicdansızlık inançsızlık  diz boyu
0 oy
(48,660 puan) tarafından
o an aynada kendini görüyodu heralde kendini anlatmis mal kari
tarafından
Bir de anne ıkbalım ya en cok da buna pes dedım
(48,660 puan) tarafından
terbiyesiz dengesiz
0 oy
(1,144 puan) tarafından
Tövbe yarabbim naısl bir kadın bu böyle 
tarafından
Ruh hastası herhalde canım tanımıyorum bıle

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 350 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,706 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
22 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ferzey (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 284 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,638 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 323 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Vidividi (1,537 puan) tarafından soruldu

379,476 soru

11,359,967 cevap

34,838 kullanıcı

...