0 oy
884 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
2.700 gr dogum yaptm bir oglum oldu kaynanam itin enigi kadar hiç mi yemedin ayagındaki ayakkabı oglandan büyük diyor sinir oldum anlatamam ne deyim ben buna 

51 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cok garip insanlar var  hayret ediyorum ve nasil birsey soylemeden duruyorsunuz 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla ben hamilelkte camış gbi yedim 3 kilo dogdu. Yemeyle ne alakası var cahil diyeydin. Boşver canım biley deme cahille muhabbet etme baş edemezsin ne kadar az muhattap olursan o kadar iyidir. Bu arada bebeğim de cok tombiş oldu sonradan 
0 oy
(266 puan) tarafından
Kendisi ne doğurmuş camış mı doğurmuş ne sinir bozucu
0 oy
tarafından
Bu ne terbiyesizce bı üslup ozaman kendi oğlu ** oluyor
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Tövbe yarabbim ya o nedemk miş ole terbiyesiz benzetmeye bak ne varmş kilosun da sonra dan alır bnm yiğenm ondan daha az doğdu 2.500 dü doğarken noldu şimdi maşallahı var
0 oy
(671 puan) tarafından
Tövbe yarabbim tövbe
0 oy
(31 puan) tarafından
Dört ay oldu dogum yapalı hala diyor ki çocuk toplanmamış mama ver diyor 6.5 kilo bu arada 
0 oy
(423 puan) tarafından
Terbiyesiz Allahin yarattığını beğenmiyor bi de tırnağını yaratabilir mi acabaaa Rabbim layık görmüş vermiş bi de laf söylüyor 
0 oy
tarafından

Oğluna bir hakaret ediyor diyeydin:ermm:

0 oy
tarafından
Dili kopsun bu nasıl bir usluptur ya hemde kendi torununa karşı.Sinir oldum densiz şey
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Benim annem zamaninda ablami dogurdugunda o ne enik gibi kucuuck demiskerdi sonra ben dogmussum 4.5 kilo herkese kapak olmussum :D amaan be baci bosver o dedi diye oyle mi olcak 
0 oy
tarafından
Benim oglum da 2980 gram dogdu. Esimin halasiyla gelini gelip gidip ne bu boyle cansiz, güçsüz bisey cok mu zorlandin bunu dogururken diye alay ediyorlardi. 

Kendi gelini de dogurdu. 3 kilo doğurmuş ama dogumhaneden normal odaya gecene kadar 2700 e düşmüş. Ben buna gidip aynisini desem yeriydi ama demedim lohusadir piskolojisi bozulur kalbi kırılır dedim sustum. Manyaak bu millet ya. Kaynanana da bunlari diyen olmustur da ondan sana diyordur. 

Sen daha büyüğünü dogur becerebiliyorsan de. Baska ne denir ki
0 oy
(6,135 puan) tarafından

Çocuk annesine sormuş biz nerden geldik diye

Hz. Adem a.s demiş
Ama babam Maymundan geldik diyor 
Oğlum o kendi sülalesinden bahsediyor :D demiş 
Sizin işte buna dönmüş 
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Eniğin yavrusu enik olur napim ana senin oğlunun soyu de :D
0 oy
tarafından
Hiç bişey deme Allah'a havale et benimobenim 2700 doğdu kaynanam ay 3 bari olsaydı dedi hiç ses etmedim oğlum 53 günlük 6 kiloya yakın şimdide maşallah pek kabardı sütün yarıyo maşallah diye peşimde geziyo
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Ben olsam... Anne yaptığın benzetmeler dikkat et derdim.... Pişman ederim dediğine
0 oy
(13,316 puan) tarafından
Çocuğunun getirdiğini yedim babaannesi deseydin. 
0 oy
tarafından
Enik senin k***nin t*****ı ye onu deseydin
0 oy
tarafından
O itin enıgı onun dilini ısırsa da kopsa keske terbiyesiz mi ya yazık gunah beynsz afedersin ama ne bicim tabir o 
0 oy
(6,907 puan) tarafından
Allah ıslah etsin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 195 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu

396,404 soru

11,857,609 cevap

35,954 kullanıcı

...