0 oy
581 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Kızlar evim kendimizin ödemesi devam ediyor fln tabi de birtürlü sevemiyorum evimi yaa site havuzlu guvenlikli fln gezmeye cevrede müsait ama gel gelelim ne manzarası var şehire uzak caddelere uzak hep dolmuş vs bi şok market var :(( eşimde hep yola gidiyor çok sıkılıyorum öyle böyle deil bu evde hiç bişey yapasım gelmiyorda 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Buldum da bunuyorum diyosun yani :D

(1,933 puan) tarafından
Bencede katılıyorum :D
-Reklam-
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Herkesin istedigi farklı iste ben de herkesten uzak yalnız başıma  olmak istiyorum hep ama mümkün  degil malesef:angel:

0 oy
(1,948 puan) tarafından
Neresi ki canım orası 
(1,948 puan) tarafından
Komşulukdamı yok bizimkiler müstakil hep
(404 puan) tarafından
Samsunda nere canim bende haskoyde oturuyordum market saglik ocagi bile yoktu cevrede evden iyice soğumuştum neyseki tasindik Allahtan
0 oy
(344 puan) tarafından
Komşu çevre edinmeye bak kendine bende Kadıköy'ün göbeğinden tuzlanın köhne yerine geldim komşularım arkadaşlarım olmasa alışamazdım yaşadığın yeri ev yapan çevrendeki insanlar canım sende alışmaya bak evde kendinizinmiş yapılacak birşey yok 
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Benim evimde aynı canm her tarafim bina ama caddeye falan uzagim sessiz biyer ben seviyorum sessizligi 
0 oy
(10,411 puan) tarafından

İnsan sevmeyince sevemiyo işte benimde kendi evim 5. Kat istanbul deniz ve adalar manzara omul sağlık ocağı pazar market bim a101  3 dakka mesafede belki dahada yakın ama gel geşelim evim bana küçük geliyo çıkmak istiyorum eşim yanaşmıyo:(

0 oy
(1,310 puan) tarafından

Alışırsın canım ya şükret hele evin olmuş ya bak lüks de anlatıyorsun zamanla çevren flnda olur hamd olsun Allaha

0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bence şükretmelisin. Seninmiş ev nasıl osla değiştir bir yerlerini. Duvarlara desen yap kendin. Meşgale bul . olmayanları düşün 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ilk evimde oyleydi esimin işine yakin diye istanbul sislide oturdum o kadar bunalıyordum ki satin almıştık 4 sene sonra kredisi bitti esim kartal a geçti sattik hemen evi Göztepe ye gectik 4 yıldır buradayim içim açılıyor sevilmiyorsa sevilmiyor 4 yil cok cektim bende insallah bir an önce biter de istedigin bir yerden ev alirsiniz
(5,938 puan) tarafından
Tabiki sende haklisin canim Allah gönlüne göre versin
0 oy
tarafından
Bu zaman da ev aldın da manzara beğenmiyorsun kız 
0 oy
tarafından
Eee orayı satın başka bir yerden alın canm tapu sizde değil mi? 
tarafından
Allah gönlüne göre versin canm

İlgili bir soru bulunamadı

378,118 soru

11,317,334 cevap

34,763 kullanıcı

...