0 oy
9,196 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşiniz ne sıklıkla dışarı çıkıyor ne kadar duruyor dışarda. Bundan rahatsız olan var mı. Veya dile getirince tepkisi nasıl oluyor. Bn dışarı çıkmasını istemiyorum hafta da iki üç kez çıkıyor evde tek kalıyorum skliyorm hamileyim 7 aylık ... Arkadaşları zırt birt arıyor ısrar ediyor gel gel diye. Ve hepsi bekar ipsiz sapsız. Takıldığı insanlara bakıyorum bı de eşime çok tuhaf oluyor acickasi. Ben hiç bir arkadaşımla dışarda bulusamiyorm bu durum bnm canımı sıkıyor. Siz napiyosnz peki yardımcı olur msnzz

38 Cevaplar

0 oy
(49 puan) tarafından

Evet aynen benim kocam erken satalrinda cikiuor evden birde aksamlari geliyor.beni disari cikarmiyor.tartisyoruz

tarafından
Bnde kızıyorm işte öyle olnca
-Reklam-
0 oy
tarafından

Eşim hafta içi hic dışarı alışkanlığı yok, hafta sonu bizimle gecirr genelde, bazen de abisi ile berbaer ortak arkadaslar ile takılır bir 5, 6 saat kahvede okey oynar. Oda arkadaslar hep tanidik kuzenim enistem abisi vesaire bundan dolayi cok sansliyim.

tarafından
İyi aynen şanslısın
0 oy
(137 puan) tarafından

Evlendiğimiz ilk 5 sene hep dışardaydi kavgalar tartışmalar hiç bitmezdi umursamamaya başladım oturdum evimde tavır aldım ama öyle konusnama falan değil soru sorarsa konusuyodum sonra ilgimide çektim ustunden çok şükür azalttı bnm dedigime geldi şimdi çok nadir çıkar şükür bunada

tarafından
Zaten zamanla oturuyor evlilik
0 oy
(96 puan) tarafından

biz 2 senelik evliyiz daha akşam 2 kere dısarı cıktı arkadasları zaten büyük esimden hepsi evli barklı cocuklu 12 yakın geldi gecenlerde aynı kişilerle cıktı yine 10 gibi fln geldi yasıt arkadasları cagıryor bazen gitmek istiyor bazen istemiyor bende dedim ki hepsi evli zaten karılarıyla gelsinler gidelim sürekli toplanılsın dedim bidaha gitmek istemedi ve onlar toplannca mac izliyorlar esimde sevmez macı öbür büyük olan arkadaslarıyla hanımları ilede oturup kalkıyoruz biz cıkmasını istemm cünkü esim bnm bütün arkadaslarımla konusmama izin vermiyor akraba arkadas var bi kac tane o kadar onlarada gitmeyiz gelmeyiz bnde istemm 

tarafından
Yani sende haklısın. Kizmakda bazen hakliyz
0 oy
(31 puan) tarafından

Hamilelikten önce haftada iki kere felan cikiyodu aksamlari onda da cok durmuyordu bi iki saat durup geliyodu 20 haftalik hamileyim. Hic cikmiyo artik hep benimle evde oturuyo ben annesine felan gittigimde bikac saat gec geliyo sadece evde yalniz birakmiyo sagolsun. Her an bisey olabilir diye korkuyo sende o korkuyu aşıla esine anlat diycem ama anlamaz düşüncesiz insan pek anlamiyo.

tarafından
Nasıl korkutcm kız :))
0 oy
tarafından

Benim esim allaha sukur pek cikmaz benide pek cikartmaz ama olsun napayim huyu oyle evine bagli birisi en son bu ay icinde bir kez arkadasi bi operasyon geciricekti bi erkek kalmasi erekiyodu esimi aradi 8 gbi gitti 1 gibi geldi sonra gene o arkadasiyla oturmaya gittiler 7 den aksam 9 a kadar bide gecende arkadasinin dugunune gittik ilk benide goturdu sonra beni eve birakti kendi tekrar dondu o bizde cok yardim etti sonuna kadar durdu ayip olur ddi saat 10 yeni geciyodu geldigindede pek sevmez cikmaz ama ben genede laf yaparim hemen git tabi git onlar iciyo icipte bu eve giremezsin sen bana soyledigin saati gecerse bozusuruz fln derim erkekler yani bos biraktikca gider de gider yani sen kavga etmeden empati kurmasini sagliyacak sekilde konus bence canim 

tarafından
Kavga değil de kızıyorm empati kurmak diyorum bnde
0 oy
(247 puan) tarafından

Benim eşim arada çıkar sıklığını bilemedim şimdi. Arkadaşları içinde evli de var bekar da var. Hiç de rahatsız etmiyor beni bu durum. Ayağımıza zincir olsun diye evlenmedik ki biz? Benim de arkadaslarim var evli/bekar ben de onlarla çıkıyorum arada karnımda 7 aylık oğlumla :) 

tarafından
Sana izin veriyor bana da verse sorun etmicem:))
(247 puan) tarafından
Bizde öyle bir şey yok ama izin falan almayız birbirimizden :) Haber veririz. Ataerkil zırvalar yok bizim evliligimizde her şey ortak ;) zaten çoğu şeyi birlikte yapıyoruz arada birbirimizden bagimsiz kendi arkadaşlarımızla da olmak iyi geliyor.
tarafından
Doğru aynen canm
0 oy
(111 puan) tarafından

12 yıllık evliyiz dışarıya çıkılacaksa birlikte çıkarız. Ne öyle bekar erkeklerle dışarda akşam saatinden sonra ne yapacaklar çaplınlıktan başka... Birlikte hareket edin. Madem dışarıya çıkmak istiyor gidin bir kahve  için

0 oy
(1 puan) tarafından

Benim eşimde tam bir ev kuşu:)

tarafından
Maşallah :))
0 oy
(1,722 puan) tarafından

Benim eşim haftada bi gün halsahaya çıkıyo ama bi saat sonra geliyo öyle işten gelip geziyim demez haftasonları arkaadları arar bna temizlikte yardım eder bn ısrrla git gez derim öyle gider bn rahatsız oluyorum beni yalnız bırakma desem çıkmaz. Ama bu ara bi oyuna kafa taktı o biraz rahatsız ediyodu ondda izin alıyo bnden  bn dizi izliyorum  o oyun oynuyo böyle anlaşıyoruz :)

0 oy
(11 puan) tarafından

12 senelik evliyim sadece işe giderken çıkar yalnız heryere beraber gideriz kuyruk gibi kendi nereye beni oraya komşularım gezerken doğuracaksın diyor polis allahtan gece nöbeti oluyor kız arkadaşlarımla öylelikle görüşüyorum hiç şikayetçi değilim bundan alışınca elim ayağım oldu valla 

0 oy
tarafından
abimle cikiyor bazi aksamlar aksamlar erken geliyor eger bi yere gideceklerse arayıp haber veriyor bi kere gec geldi oda yalovaya gitmisler gec deddim  on bir bucuktu ama oyle sacma sapan arkadaslari olursa tabiki abimle gezdiği gibi icim rahat olmaz
(2,423 puan) tarafından
Kız soruyu soran programda bile yok :D
(6,825 puan) tarafından
Azimle eski soru demene rağmen hala yorum yapılması :D
(2,423 puan) tarafından
Evet  yaaaa kamu spotu gibiyim:D
tarafından
bende ona sasirdim misafir olarakta soruluyomus diye ama ne zaman sorulmus bakmamisim :) uc oldu bu sizde hep bana diyorsunuz ama :)
tarafından
kim bulup gün yuzune çıkarıyor bu soruları:)
0 oy
tarafından
Ayda yılda bir çıkar onda da 2 saat falan durur fazla değil 
(2,423 puan) tarafından
Eski soru  cano  1 sene olmuş üyesi de belli dgl
tarafından
Birisi yeniden canlandirmis soruyu hiç bakmadım tarihine :D
0 oy
tarafından

Hiç çıkmıyor. Bi işe gidiyordu şimdi işi de eve taşıdı hep evde nereye çıksa beni de alıyor :ermm:

(2,423 puan) tarafından
Eski soruuuu
0 oy
(1,277 puan) tarafından

Hiç çıkmıyor bekarken de hiç çıkmazmış evlenince de hiç çıkmıyor bazen 2 haftada bi köye gideriz bakkal var oraya gider 1 2 saat durur gelir kendi evinizde hiç çıkmaz:D

(2,423 puan) tarafından
Eski soru kız üyesi bile silinmis
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Allaha şükür hiç çıkmaz markete bile beraber gideriz. Birbirimizden ayrı bir yere gidip vakit geçirmek bizi üzer
(2,423 puan) tarafından
Eski soru bu canim
(25,224 puan) tarafından
Bana yeni düştü nedense :D
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Haftada bir kez çıkıyor 
(2,423 puan) tarafından
Eski soru  soruyu soran burda bile değil:D
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Biz köyde oturuyoruz iş çıkışı direk eve gelmiyor malesef benimkide illa ya kahveye uğruyor yada arkadaşlarıyla takılıyor, bende beklemek zorunda kalıyorum hamileyim uykum geliyor uyuyuncada kızıyor bazen, bazen biraz sıkıstiriyorum geliyor :ermm:

(2,423 puan) tarafından
Eski soru canisi
(5,436 puan) tarafından
Şimdi farkettim bende :D

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 856 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 444 göst.
3 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy