0 oy
856 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
O görmeden yaparmisiniz kızlar ben bekarken kendisine söyledim makyaj yapmayı severim öyle abartilida değil tabi hafif maskara hafif ruj başta birşey demiyordu ama şimdi çok kızıyor herşeyime karışıyor kendi bacısı yapar eder hiç birşey demez ben hafiften fondeten tek sürsem git yüzünü yıka öyle diyor çok abartıyor bende dışarıya çıkacağım için fondeten ve maskara kullanıyorum o görmeden 

54 Cevaplar

+1 oy
(10,142 puan) tarafından
Bakımlı halimi sever sıkıntı yok o yüzden ben nasıl huzurlu olacaksam o da öyle mutlu olur. 
-Reklam-
+1 oy
(48,362 puan) tarafından
dugunlerde.yapinca guluyo yakismiyo.diyo☺️
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Makyaj kullanmayan bennn :-@
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Eşim de hoşlanmaz haklı da makyajla daha çok dikkati üstüne çekiyor bir bayan.
tarafından
Ya tamamda hafif fondeten den ne olacak yüzümde sivilce izleri var çirkin duruyor
(6,441 puan) tarafından
İlaç kullan krem geçsin canım o izler belkide devamlı makyaj yaptığın için geçmiyor ayrıca fondöten yerine renkli Güneş kremi kullanabilirsin
0 oy
(648 puan) tarafından
Düğüne giderken bile yapmamı istemez bende o istiyor diye yapmıyorum işimide geliyor makyaj yapmayı sevmiyorum 
0 oy
(1,189 puan) tarafından

Ben tek maskara kullaniyore diğerlerine karşı bir zaafı var görünce sağı solu boyar onlarla  yemiyor o yüzden :D kırmızı ojemle duvara m ❤️ e yapmisti en son daha da tövbe ettim :D

0 oy
(7,217 puan) tarafından
Önceden dugunemi gidiyorsun derdi makyaj yaptım diye şimdi pek takmıyor arada kıskançlığı tutarsa öyle 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
eşime kalsa hiç sürmem ama aşırı yapmadığım sürece karışmaz 
0 oy
(1,047 puan) tarafından
Karışmaz bana 

Bende abartı yapmam arada degişiklk olsn dye yaparm sadece 
0 oy
(1,910 puan) tarafından
Düğünden düğüne yaparim onuda abartmadan. Eşim pek sevmez bende üşenirim  zaten hergün yap yıka. 
0 oy
(7,808 puan) tarafından
Valla bana bekarken sen çok dar giyiniyosun benim kardeşlerim böyle giyinmez diyodu evlendim gördüm yani kilot.izine kadar belli oluyo giydikleri eşofman yada pantolon giyseler hemen belli oluyor ben zayıf oldugum için belli etmiyorum yine bile karışıyordu.
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Bizim yaşantimizda bu tarz durumlara yer yok ama kardeşinin makyajı eşini ilgilendirmez sonuçta sem onun eşisin bir yere kadar fikirlerini soyleyebilir ama kardeşine karisma hakki yok sirf erkek diye ne münasebet
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Eşim sevmiyor palyaço gibi olmuşsun diyo benimde işime gelir hiç yapmam ama kızmaz yapsam da 
0 oy
tarafından
Nasıl yani makyaj yapmaniza mi karışıyor benim ki sen kendini nasıl daha iyi hissedersen öyle yap diyor 
0 oy
(1,085 puan) tarafından
Benim eşimde izin vermez
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Eşim yaptığım makyaja karışmaz sadece sürme rimel sürerim çok nadir de ruj sürerim o kadar ama biraz abartsam dahi birşey demez bir tek kırmızı ojeyi sevmiyor zaten senelerdir de surmuyorjm oje
0 oy
tarafından
Ben fondoten falan surmem ama  hergun mutlaka likit göz kalemi maskara arada far sürüyorum ve gözü önünde yapıyorum bisey demiyor fondöten sürüp disari ciksamda bisey demez
0 oy
(2,588 puan) tarafından
Hiç kullanmam o ne e öyle senin için demiyorum insanın yüzü delik deşik oluyor. Bekarkende kullanmazdim düğünlerde kız kardeşimin zoruyla surerdim o da ben değil kendi sürüyordu bazen hafif sadece göz kalemi kullanıyordum smdi zaten daha surmuyorum evlendikten snra hamam takımında da zaten almadım makyaj takimi
0 oy
(7,126 puan) tarafından
Ben kuaforde calisiyordum asiri makyaj yapiyordum evlenmeden once asiri yani saclar baslar fonsuz gezmezdim soyledim ztn gorucu usuluyle evlendim telefonda dedim ben cok makyaj yaparim die suan maskara cekebilsem ne iyi halime haha cocuktan sonra deisiyor ztn esim karismaz bende yerine gore yaparim ztn 
0 oy
(118,971 puan) tarafından
benimki karismaz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 129 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
48 cevap 575 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,872 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 443 göst.