0 oy
1,399 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
Merak ediyorum aramızda acaba değişik farklı meslekler var mı 

14 YILDIR Muhasebe bölümünde çalışıyorum 

43 Cevaplar

0 oy
(2,241 puan) tarafından

dis hekimi asistaniydim iki yildir ev hanımıyım:unsure:tekrar donmek istiyorum isime kismeyse

-Reklam-
0 oy
(11,505 puan) tarafından
Ücretli öğretmenlik yapıyordum şimdi de kozmetik dükkanı açtım
tarafından
Ne guzellll değişik farklı alanda meslek sahibi yapmak Rabb'im hayırlı işler bereketli kazançlar versin inşaallah canım ♥️
(11,505 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok sağol;)
0 oy
(913 puan) tarafından

Bende evlenmeden önce A 101 de mağaza sorumlusu olarak çalışıyordum eşim çalışmamı istemdi 2 yıllık evliyim 10 aydır anneyim<3 sanırım artık ev hanımıyım çalışmam

tarafından
:)) En güzeli annelik mesleği zaten Rabb'im analı babalı büyüsün inşaallah canım benim
(15,651 puan) tarafından
Bende mağaza sorumlusuydum 101 de ☺
(913 puan) tarafından
Amin canım hepimizinkini inşallah
(913 puan) tarafından
Aaa çok severim 101 i halen daha çok asigiydim işimin bida dünyaya gelsem yine aynı isi yaparım heralde:)
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Ev hanımı ve anneyim <3

tarafından
:)) En güzeli annelik mesleği zaten Rabb'im analı babalı büyüsün inşaallah canım benim ♥️
(5,436 puan) tarafından
Amin cnm tsk ederm ❤
0 oy
(359 puan) tarafından
Hemsireyim şimdi  ücretsiz izindeyim 2022 ye kadar evdeyim inş 
tarafından
Bol bol dinlenmeye bak canım hatta benim yerime de dinlen :)) keyfini cikartin sonra tempo yine işe devam
(359 puan) tarafından
Yani 9 aylık bi kızım var mum gibi dikiyor bizi pek dinlenemiyorum ama en azından çalışmıyorum da çok şükür yani hem iş hem çocuk hem ev aşırı yorucu olurdu benim için
tarafından
Tabii ki canım robot değiliz ki birisinden birini mecbur bırakmak zorunda kaliyo insan Rabb'im canım hayırlısıyla gönlüne göre versin inşaallah ♥️
(359 puan) tarafından
Amin canım inşallah saolasin
0 oy
(1,403 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Gelinlik nişanlık hem tasarliyorum hem dikiyorum :) 

Ama bu koronadan eve tikıldım kaldım :/ kumaşları o satenleri ipekleri özledim :)  

tarafından
:(( maalesef hepimiz o kadar çok özledik ki canim herkesin işi gücü yarım kaldı bu hastalık yüzünden oysaki ne güzeldi herkes özgürce dışarı çıkıp dolaşıp ark.lari ile birlikte sarılıyordu şimdi ama öyle mi :(( daha ölümcül bir hastalık geliyormuş buda Çin'den Allah yok etsin bunları yaa
0 oy
(421 puan) tarafından
Kuaförüm 3 aydir tükanı ablama biraktimm bebişimle ilgileniyorum  :)) 
tarafından
Oyyy ne güzel Rabb'im analı babalı büyüsün inşaallah canım benim ♥️
(421 puan) tarafından
Aminn canım cümlemizinkini
0 oy
(30 puan) tarafından

Anaokulu öğretmeniyim<3

tarafından
En kutsal mesleklerden biri ama bir o kadar da zor Rabb'im yardım etsin hocam ♥️
0 oy
(167 puan) tarafından
Bende muhasebe mezunuyum ama mecburiyetten ev hanimi oldum
tarafından
Valla muhasebe işi çok Zor canım Allah'tan ön muhasebe değilim :))) en güzeli belli bir süre sonra kafa dinlemece bacım ♥️
(167 puan) tarafından
Aynen oyle cnm
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Anaokul ogretmeni olarak calisabilirim ama calismiyorum cunku hemsirelik okuyorum ve uni.nin hastanesinde calisiyorum.Suan virusden dolayi okullar kapali tabi bir sureligine ev hanimligina burundum
(421 puan) tarafından
Okulla hastanenin ne alakası var kız :)
(6,203 puan) tarafından
uni. Kapaninca bize de poncik ogrenciler siz gelmeyin dediler.Dedim Allah rizasi icin bari bi staj olsun dedi yoh :D
tarafından
Olsun tadını cikarabildigin kadar evde dinlen bacım sonra bol koşturmali zamanda çok ariyo insan valla benden demesi :)))
(6,203 puan) tarafından
Oyle olacak zaten bebek dogsun yorgunlujtan bi kosede olmeyi beklerim artik ya da bayilma numarasi :D
tarafından
:DD ayy Allah muhafaza canım
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Diyanette Kur 'an kursu öğreticisi idim. 2 yıldır evlendim bıraktım:(
tarafından
ÇOOKK güzel bir meslek valla keşke birakmasaydin bacım mecburi sebeplerden dolayı işte evlilik maalesef sanırım herşeyi yaptırıyor :(
(4,889 puan) tarafından
Evet canm istişare sonucu bıraktım evde gelmek isteyenlere ders veriyorum bekarken oldugu gibi.
tarafından
Benim teyzem de bekarken böyle ev hanımlarına bayanlar gelir ders gösterirdi ne güzel bir duygu Rabb'im daim etsin bu huzuru bizlere de nasip etsin inşaallah bacim ♥️
(4,889 puan) tarafından
Amin canm çok başka bi duygu
0 oy
(4,889 puan) tarafından

Diyanette Kur 'an kursu öğreticisi idim. 2 yıldır evlendim bıraktım:(  kuzularımı büyütüyorum:)

tarafından
Allah analı babalı büyüsün inşaallah şimdi anladım Rabb'im vatana millete hayırlı evlat olmayı nasip eder kuzum
(4,889 puan) tarafından
Amin canm ilk çocuklarım ikiz bide
tarafından
Maşallah sübhanallah canım Allah analı babalı büyüsün inşaallah sağlıkla hayırlı evlat olsunlar vatana millete
(4,889 puan) tarafından
Amiin canm sağol
0 oy
(120 puan) tarafından
Tekstil numune kumas boya ma canım ama 2 sened-ir ev hanımı seneye başlıcam onsallah
tarafından
:))) seneye kadar dinlen canım sonra bol tempo iş inşaallah Rabb'im gönlüne göre versin ♥️
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Ben professor operator doktor ev hanimi :D cunku oglum vu ay yasina giricek :) haha artik profesor oldum 
tarafından
O zaman ben dekanım   :D

Benimkiler 10 ve 7 yaşında bi de 5.5 aylık  ☺☺☺
(3,024 puan) tarafından
Ooo sen direk emeklilige ayrilmissin :D
tarafından
Yok öldüm göm beni  :D  naptın kız anneligimin zirvesindeyim ☺☺☺
tarafından
:)))) alemsiniz hatunlar yaa maşallah sizlere Rabb'im uzun hayırlı ömürler versin çocuklarınızın muruvvetini görmeyi nasip etsin Rabbim en güzel kutsal bir görev annelik ♥️
tarafından
Allah razı olsun canim ❣❤❣❤❣❤❣❤❣
0 oy
tarafından

Yorumum kaldırılmış neyse almıştır o cevabı 

Ben henüz okuyorum kuzum mesleğim yok<3

tarafından
Editor kaldırdı kuzum:)
tarafından
:))) Çok ilginç bir insanın ne diye yorumu kalkar tuhaf
tarafından
Yani kötü bir şey demedim ama birilerinin zoruna gidince şikayet etmiş

Bak isim vermiycem sen anla çorap dikiyorum demişya biri bana bir kaç arkadaşıma hastanede gorevliyim orda çalışıyorum diye yalan atmıştı:) yani çok da insanlara inanmamAk lazım yalanını ortaya çıkarınca hoşlarına gitmiyor
tarafından
Evet ben yorumları gördüm ama çok Fransız kaldım kim ne demiş anlayamadım o yüzden sohbete katılmamıştım ama gördüm canım valla canım öyle gerçekten kimseyle ne burdan münakaşa olmaya gerek yok bence boşverr salla gitsin ve bacım ♥️
tarafından
Kesinlik bacım eğlence olsun diye giriyoruz arkadaşlık kurmak yada yalan söylemek için değil:))) salladım gitti kuzum❤
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Hemsireyim bir yıl ücretsiz iznindeyim 
tarafından
Ne güzel bir meslek ama bir o kadar da zordur eminim Allah kolaylık versin inşaallah canım ♥️ bol bol dinlenmeye bak bacım
(7,441 puan) tarafından
Aynen kuzum covid ten dolayı başlamak en iyisi oldu.en güzeli kızımla vakit gecirmekn
0 oy
(902 puan) tarafından
Hastaneye abone hastayım yıllardır bu meslekteyim 
(902 puan) tarafından
Sürekli hastayım hastanelerdeyim ya onu diyorum canım.. meslek yok ev hanımıyım sözde ama onu bile yapamıyorum
tarafından
Rabb'im şafi adıyla şifa versin bacım inşaallah dualarımız sizlerle kimi maalesef ya hastalığıyla sinanir ya eşiyle yada çocuğuyla annesiyle kim bilir daha neleri vardır Rabb'im beterinden saklasın hayırlısıyla inşaallah tez vakitte iyilesirsin bacım benim ♥️
(902 puan) tarafından
Allah razı olsun .çok.sukur ki rabbim ağır hastalık verdi ölümlerden döndüm ama yine yıkılmadım güçlüyüm.insallah yarın bebeğime kavusucam .sevdiklerimle sinanmayimda. Bunada raziyim ben
tarafından
Allah'ım tez vakitte hayırlısıyla bir avazda kucağına almayı nasip etsin inşaallah vatana millete hayırlı evlat nasip etsin ♥️
(902 puan) tarafından
Amin inşallah. Bebegim doğdu zaten  ama hiç kucağıma alamadım 17 günlük oldu.insallab yarın kavusucaz
0 oy
tarafından
Ne çalışmak istiyom ne ev hanimligi çocuklarımı alipp gezmek istiyomm ulennn
tarafından
:)))) keskee bacım keşke şu hastalık bir türlü gitmedi ki yine gezdir çocukları çıkart dolastir hava değişiklik her zaman iyi gelir insana aman çok dikkat et
tarafından
Aman kız bu kezde yaz geldi yaniyo heryer nereye cikiyom yok çok sıcak koca desen aksama kadar calisiyo akşam ağzı ayriliyo yatiyo gidemiyoz kısmet inşallah gideceğimiz günler gelir
tarafından
Yaz geldi ya işte tatil başlar nasipse gidersiniz biyerlere bı kaç gün insan kafasını dinlemesi bile iyi geliyor bacım ♥️
tarafından
Anama gidecem ins 15 gün sona kizzz insallahhh sorun sıkıntı çıkmaz anam çok uzakdaa
0 oy
tarafından

Uğur derin donduru da müşteri temsilcisiyom aynı zaman da ev hanimi ve anneyim :D

tarafından
:))) aklıma Mehmet Ali Erbil geldi yaaa öyle bir söyleyince Rabb'im analı babalı büyüsün canım ♥️
tarafından
Ay benimde dilime dolanmasti onun söyleme şekli devamlı operetor müziği olduğu için hayattan soğuttu beni :D amin inşallah canım cümlemizin
tarafından
:))) beni bile soğutur seni düşünemiyorum bile canım
0 oy
tarafından
Ben su an çalışmıyorum geçen dönem mezun oldum. Bati dilleri bölümü mezunuyum Latince Yunanca temel 7 dil eğitimi aldım ingilizce olarak
tarafından
Ooo maşallah sübhanallah canım azimli arkadaşımız ♥️ Allah nazardan saklasin ne güzel ne mutlu sana
tarafından
Sağol kuzum benim. 6 yıl okudum biraz dinlenip bebeğimle vakit geçiriyorum bi süre çalışmayı düşünmüyorum:)
tarafından
En güzeli canım valla eşin çocuğun biraz kafa dinleme iyi gelir

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 686 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Balbebem (1,284 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.
27 Nisan 2021 Aile kategorisinde Azra05 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 515 göst.
0 oy