0 oy
1,393 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
Merak ediyorum aramızda acaba değişik farklı meslekler var mı 

14 YILDIR Muhasebe bölümünde çalışıyorum 

43 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Çorap örüyom bebem makina basinda hemide gururla alnimin teriyle :)

tarafından
Yok bebeğim gönderirsem hepinize birden gönderirim beni sevenlere bir çorap göndermişim çok mu gidemde kredi cekem gelem ahahah:))))
(48,448 puan) tarafından
corap sorun degilde kargolar seni zorlar pandemi.kredisine basvur canim ☺️
tarafından
Aynen çoraplar zorlamaz ev çorap dolu benim herif ticaretini de yapıyor zaten 50 düzine ayırayım bari aha hahaha
(7,402 puan) tarafından
Hahahh kiyamam sen yolla karsi odemeli aliriz bebeğim:D
tarafından
Karizmami sarsamam surda nihanim ben herseye kabulum :))))
-Reklam-
0 oy
(27,329 puan) tarafından

En farkli olarak benim ben le le Anayim ben :D<3

tarafından
Bu en güzeli Rabb'im  isteyen herkese nasip etsin inşaallah bacım ♥️
(27,329 puan) tarafından
Amin insAllah
0 oy
(12,509 puan) tarafından
5 yıldır ev hanımıyım hshdjdhd

Aöf okuyorum bu dönem son inşallah
tarafından
Rabb'im gönlüne göre versin inşaallah hayırlısıyla bacım ♥️
(12,509 puan) tarafından
Amin cümlemizin :)
0 oy
tarafından
Ev hanımıyım ben kuzu ev temizliği bana yeterde artar :)))
tarafından
Ahhh valla o ev temizliği bayanlarina cidden maaş bağlanmalı çok zor ev işi yapmak sabahtan akşama kadar bir kaç gün geçince yine aynı iş Allah'tan çalışıyorum valla Rabb'im kolaylık versin bacım ♥️
tarafından
Amin amin cümlemize keşke maaş bağlansa :))
tarafından
Valla devletimiz buna bir çözüm yolu bulmalı muhakkak arkanizdayim ev hanımları Rabb'im nasip kısmet ederse bende zaten hamile kalırsam 8-9 ay çalışır sonra işi bırakmak zorunda kalabilirim tabii nasip kısmet bu işi
tarafından
İnşallah sende kalırsın o duyguyu tadarsn Rabbim büyüktür
tarafından
Amiiinnn canımm inşaallah hayırlısıyla bakalım bekliyoruz ama işte belli bir yaşa gelince zor oluyo şu ev taşınma süreci var kısmetse şu telaşlari atlattıktan sonra nasipse bir Dr.a gitmeyi planlıyorum yaş geldi 31 :/
0 oy
(229 puan) tarafından

3 yıldır ev hanımıyım. Darısı uzun yıllara inşallah :):angel:

tarafından
Amıinn bacım Allah razı olsun nasipse çocuk falan olursa bırakmayı düşünüyorum belli bir yerden sonra beyin almıyor yoruluyor bedenen ruhen cidden hayırlısı bakalım hakkımızda ♥️
(229 puan) tarafından
Sende de razı olsun kuzum zor valla ben bu saatten snra calisaman valla büyük konusmayayim ama rahatlığa alisiyo insan evimin işini yaparim insanlarla uğraşmak çok zor artık .
tarafından
Valla hiç sorma türlü türlü insanlar tamam paranı alıyorsun ama işte sağlık gidiyo elden :( sinirleniyosun ister istemez her işin bir zorluğu maalesef ki oluyo kuzum ♥️
(229 puan) tarafından
Allah yardımcıniz olsun inşallah kuzum
tarafından
Amiiinn canimm inşaallah Allah razı olsun ♥️
0 oy
tarafından
Ev hanımıyım canım şimdi ki aklım olsa okumak için ne gerekiyorsa yapardım da işte cahil kafa kıymetini bilmedim 
tarafından
Olsun aslında geç bir zaman değil açıktan da okuyabilirsin şöyle ki artık iş sahibi deneyimli olup olmadığına bakıyor tecrübeli mi değil mi eskisi gibi çok fazla okuluna önem veren firmalar varmı bilmiyorum ama ://
0 oy
tarafından
Grafik tasarım okudum bekarken calisiyodum oğlum biraz büyüsün tekrar başlayacağım inşallah 
tarafından
İnşaallah hayırlısıyla canım bende nasipse Allah izin verirse olana kadar olduktan sonra emekliye çıkarım herhalde artık beyin yoruyo belli bir zamandan sonra :)
0 oy
(4,668 puan) tarafından

5 yıldır ingilolicce ögretmeniyim. 10 aydır da Anneyim<3

tarafından
Allah analı babalı büyüsün inşaallah canım Rabb'im her isteyene hayırlısıyla nasip etsin ♥️
(4,668 puan) tarafından
Amin kuzum :)
(975 puan) tarafından
Öğretmenim bize İngilizce öğret :-)
0 oy
(13,891 puan) tarafından

ev hanımıyam 3 yıldırr:D

tarafından
Çok güzel canım ama zorlukları da var maalesef ev temizliği gibi mesela :))
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Ben de fabrikada calisiyordum 4 yildir dogum izni bitince ciktim isten ama cok ozluyorum isimi cok seviyodum
tarafından
Rabb'im analı babalı büyüsün inşaallah bacım valla Allah isteyen herkese nasip etsin ama bir o kadar da güzel bir duygudur eminim bende Allah nasip kısmet ederse hayırlısıyla hamile kalınca son aya kadar çalışır sonra çıkarım belli bir zamandan sonra insan yoruluyor
(4,237 puan) tarafından
Hamileyken isten nefret etmistim:))) cunku cok zor benimle birlkte calisan 2 kisi daha hamileydi dayanamadilar ciktilar onlar 32 haftayi gozlemekten bitmistim:))
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Ziraat muhendisiyim  canım. Ama kariyer hayati benim icin anne olunca bitmiştir. :))) onceden cocuk buyurse calisiirm derdim ama simdi hic düşünmüyorum. 
tarafından
:))) bende aynı sen gibiyim valla daha şuan çocuk yok ama planım o yönde nasipse çocuk olunca bende çalışmam belli bir yerden sonra cidden kafa yoruluyor bedenen de öyle emekliye ayrılmak şuan gittiği yere kadar caliscam bakalım nasip kısmet
(7,402 puan) tarafından
Kesinlikl3 canim. Ondan ziyade calisip cocugu biril3rin3 emanet etmw korkusu daha agir basiyor helede bu zamanda://. Benimde diplomam çalışıyor zaten sigortam var. Gittigi yere kadar yatar sonra esim tamamlar insaAllalh. Yani Rabbim büyük soyletmesin calismamamk daha iyi cocuk olunca canim. Rabbim  herkesin gonlune gore versin
tarafından
Amiiinnn canimm benim eee bu bayanda robot değil ki hangi bir işi yapsın hem iş hem çoluk çocuk hem koca derken gün bitiyor sana kalmiyo bile en güzeli valla tadını çıkart canım ♥️
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Bekarken aile danışmanlığı yapıyordum şimdide 3 yıldır  evliyim 17 aylıkda anneyim❤❤
tarafından
Maşallah sübhanallah ♥️ Allah analı babalı büyüsün inşaallah bacım en güzel annelik kutsaldır zaten Rabb'im her isteyene hayırlısıyla tabii evlat sahibi nasip etsin
(5,311 puan) tarafından
Amin  kuzum amin
(98 puan) tarafından
Ne mezunu olarak yaptınız aile danışmanlığını psikoloji mi pdr mi
(5,311 puan) tarafından
Bölüm olarak sosyoloji yaptım danışmanlık kursları ve seminerlere katılarakda danışmanlık  sertifakasını aldm
0 oy
(1,255 puan) tarafından
2 yıl turkcellde müşteri temsilciliği yaptım şimdi eşim izin vermiyor okula devam ediyorum bakalim
tarafından
Çok zor bacım o iş aslında her işin zorluğu var maalesef ama müşteri hizmetleri apayari kafa yoruyo insanlar ile bütün gün sabahtan akşama kadar diyolog halinde saatleri falan da bildiğim kadarıyla geç oluyormuş ondan olabilir
(1,255 puan) tarafından
Evet gece 12 sabah 8 falan
0 oy
(477 puan) tarafından
Oto yikamada calisiyordum.ingorterede 

Carwash , jewash 
tarafından
Şimdi de mi bacım çalışıyorsun sanırım son aya kadar çalışmaya devam Rabb'im sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşaallah canım ♥️
0 oy
tarafından
Ben diplomali ev hanimiyim :D 
tarafından
Oohh ne güzel valla nasipse bizde eğer hamile kalırsam bende ev hanımı olarak emekliye ayrılmayı düşünüyorum nasip kısmetse ♥️
tarafından
:) Allah gönlüne göre versin canım
tarafından
Aminnn inşaallah canım Allah razı olsun
0 oy
(288 puan) tarafından
Öğretmenim bebeğim biraz daha büyüsün başlıcam inşallah. 
tarafından
En kutsal meslek olsa gerek ama bir o kadar da zor Allah yardımcınız olsun hocam  ♥️
(288 puan) tarafından
Her mesleğin zor tarafları var Allah herkesin yardımcısı olsun canım.
tarafından
Amiiinnn canım benim
0 oy
(9 puan) tarafından
Yazılım mühendisiyim aslında ama bilgisayar öğretmenliği yapıyorum atamam o şekilde oldu o şekilde istedim 
tarafından
Maşallah Rabb'im gönlünüze göre versin inşaallah canım ne mutlu güzel Allah hayırlı işler versin ♥️
(9 puan) tarafından
Amin hepimize inşallah
0 oy
(2,793 puan) tarafından
Saat satış ve tamir yapıyordum hamile olana kadar 
tarafından
En güzeli de anne olmaktir Rabb'im analı babalı büyüsün inşaallah canım benim ♥️
(2,793 puan) tarafından
Amin canım inşallah
(975 puan) tarafından
Babamın mesleği :-) saat tamirini kim öğretti size?
(2,793 puan) tarafından
Babamdan öğrendim canım
(975 puan) tarafından
Ne güzel. Benim erkek kardeşlerim hep bilir. Babam onlara öğretti ama bize öğretmedi
0 oy
(2,633 puan) tarafından
EV HANIMI

7/24 hiç durmadan.

maaşım da 2 çocuk 1 koca bir sürü dert
tarafından
En zor iş bu ev hanımı bacım anliybiliyorum bir kaç gün evde kalmıştım bende insan kafayı yicem gibi oluyor cidden ev işi yemek işi çamaşır v.s. v.s. çalışınca sabit en azından ama beyin ve beden yoruluyo gerçekten Rabb'im nasip kısmet ederse ama hamile olduktan sonra 8-9 ay kadar çalışır sonra bırakırım düşüncesi var 14 yıldir çalışıyorum aralıksız çok şükür ama yoruldum bende dinlenmeye ihtiyaç duyuyor insan :(
0 oy
(2,241 puan) tarafından

dis hekimi asistaniydim iki yildir ev hanımıyım:unsure:tekrar donmek istiyorum isime

tarafından
Ooo dinlenmişsindir artık canım keşke valla bende evlendikten sonra biraz dinlenseydim ama nerdeee
:((  İnşaallah hayırlısıyla hamile kaldıktan sonra hayırlısıyla işi bırakmayı düşünüyorum kısmetse inşaallah canım sende hayırlısıyla başlarsın işine
(2,241 puan) tarafından
dinlendim sukur canim ama cocuk olunca isten fazla yoruldum sanki :) gercekden annelik cok zormus hem anne olup hem calismak kac kat daha zordur. insallah seninde rabbim kucagini doldursun hayirla :)
tarafından
Tabii ki annelik kutsaldır her zaman en zor olan mesleklerden biridir inşaallah canım Hayırlısıyla Allalh razı olsun ♥️

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 685 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Balbebem (1,284 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 140 göst.
27 Nisan 2021 Aile kategorisinde Azra05 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 512 göst.
0 oy
31 cevap 430 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu