0 oy
499 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Okuldayken parka gitmiştik büyükçe bi park arkadasimla taşın üzerine oturmuştuk sona kalktım meğer totom toz olmuş farkında değilim yürüyüş yapiyoz arkamızda iki erkek geliyo bakarmisiniz dedi arkamı döndüm ne var dedim totonuz toz olmuş dedi anaaaaaa kaçacak delik aradım hemen kayboldum gözden sona kahkahaya burunmustuk ne gündü ama:)))) senee 2014:D

13 Cevaplar

+3 oy
tarafından
15 yaşlarında falan  çalıştığım yerde patronun arkadaşı bi şişe unutmuş kola gibi rengi vardı arkadaşımda meyve suyu sanmış bardaklara koyup getirmişti  ikimiz içtik  tadı acı geldi ama ne bilim mayhoş bi tadı vardı içtik  sonra ayağa kalkmak isteyince altıma  işemiştim ve yürüyemiyordum  önumdeki  bisikleti taksi sanıp  abi bizi eve  götürür müsün  demişim  içtiğimiz şey meyve suyu değil viskiymis  hastanede gözümü  açtım hala alkolün etkisinde doktora ayıp  değil mi bana tecavüz ettin demişim  hastaneden çıkışım  yapılırken nasıl kostugumu  bilmiyorum  çok utanmıştım  ve şimdi aklıma geldikçe  gülüyorum 
tarafından
He kız hep maziyi konuşuruz biz bak bı post daha açtım ama ne hızlı yaşadık biz yaa çok eglenirdik benim.koca eğlenmeyi bilmiyo
tarafından
Aynen önceden çok eğlenirdik artık büyüdük evlendik çocuklarimiz  ya var ya da doğum bekliyoruz artık olgunlardık ama şimdiki  çocukluk  bizim zamanimizdaki  gibi değil o yüzde  çok üzülüyorum bazen
(5,436 puan) tarafından
Kız çok güldüm:D
tarafından
Sorma canım ya daha ne anılarım var  valla ;))
(4,716 puan) tarafından
+++++ hahahah
-Reklam-
+2 oy
(161 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Millete artistlik yapıp şu okullarda olan demir oturacakların üstünden atlıya atlıya geziyordum etekle bir sürü çoçuk vardı briyerde toplanmış tam onların önünde eteğin carttt etti bir tek külotlu çorap kaldı üstümdeee:D:D

tarafından
Ahahahha ben buna çok güldüm aammma:)))
(161 puan) tarafından
Kız öyle deme rezil oldum mal ğibi kaldım meydanda donla:DDDD allahtan çoçuktuk daha:D
tarafından
Donunda kırmızı miydi :)))
(161 puan) tarafından
Yooook pimmpeeee:DDD
tarafından
Kız oda dikkat çekiyormus;:))
+1 oy
tarafından
Bende erkek kardesimin bisikletini calmistim butun mahalleyi gezdim baya gezdim sonra köprüden uctum ama gercekten uctm bisiklet ucma biliyomus :D
tarafından
28 o zamanlar 16 17 idi
tarafından
Haaa tam genç kizluk dönemi ben 21 dim univeristedeydim:)))
tarafından
:D ahahahhah kiz Allah seni oğlanda pek luzumsuzmus arkaniz dese ya
tarafından
Nasılsa yakisikkiydi kız pek utandım ama guldumde napcam bilemedim o an :)))
tarafından
:D ahahaha kiz bosver onun edepsizliği
+1 oy
tarafından

Kuzenimle eve gidiyorduk ona bakarak konuşuyordum düşün mevzu ne kadar derinse önümdeki arabayı görmedim park halindeki aracın üstüne çıktım :D

Adam arabanın içinden indi kaç yıllık şoförün böylesini görmedim dedi:D

Çok utandım 

tarafından
Ahahahha:))))) öyle bı bendede oldu ruj surecedim arabanın caminda cam da siyah filmli içinde kimse gozukmuyo tam sürerken adam cami indirdiydi ;))(
tarafından
Ahahaah :)oluyor öyle şeyler
tarafından
He her insanın başına gelebilecek ufak tefek aksilikler;)
(5,436 puan) tarafından
Bunada çok güldüm kız:))))
0 oy
tarafından

İs yernde arabanin icine duşmustm ya rezilik:D (iş tasiyan kucuk kutu gibi arbalar var )

tarafından
Ahahahah:))
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Yorumlari okumaya geldim :ninja:

tarafından
Bende merak ediyom
0 oy
tarafından
Esimin doğum günü için kiralık mekan bakiyordum sevgiliyken internetten bir yer buldum aşırı ucuz su çok sevindim adamla telde anlaşıp yeri göremeye gittim gittiğim yer eski bir kebapçıydı...
tarafından
Bu trajikomik olmuş bidaz
0 oy
(13,887 puan) tarafından

seninki baya komikmiş:D

bende bisikletten düşüp ağzım yırtılmıştı 1 hafta pipetle sadece çorba içmiştimm:woot:

tarafından
Ay o komik değil o kotuu olmuş kiz
(13,887 puan) tarafından
komikliği uçmuştum yol kenarındaki odunun üstüne odun ağzımın kenarına gelmişti yırtmıştı:D
salaklıktı çünkü bisikletim freni yoktu:D
tarafından
:))) neyseki daha kötü olmamis
(13,887 puan) tarafından
tabi yinede çok şükür gözüme falam gelmedi ☺❤❤
0 oy
(4,859 puan) tarafından

20 yaşında üst dislerime tel takıldı damaklı çıkarıp takiliyo ablamla gittim ilk taktırmaya sonra ç harfini s harfini bı kaç harfi daha soyleyemiyordum otobüsle eve dönüyoruz ablam insanların içinde benle dalga geçti gülmeye başladık tabi içerde olanlarda anladı tabi konuşmam farklı onlarda başladılar gülmeye :D

tarafından
Duzeldimi simdi
(4,859 puan) tarafından
Düzeldi diyelim iki sene taktım iki senede sabitleyici taktım dişimin teki diğer dişimin üstündeydi duzelmiati zamanla tekrar döndü ama eskisi kadar değil tabi
tarafından
İyi sevindim canim en azından değmiş:)
(4,859 puan) tarafından
Evet aynen :)
0 oy
tarafından

Köye gelin gittim ve temmuz aylarinda bizim köyde ucan kocman kocman hamam böceği gibi böcekleri var gelinligim altına girdi tam oynarken :))allahtan köyde kadin erkek ayri oynaniyo yanmda tek eşim ve sadiclari vardi hahaha gelinlike cirpndm resmen ortada:D

tarafından
Ahahahahhaha :))))
(5,436 puan) tarafından
Ahaha kız bende korkarim böcekten:D
0 oy
tarafından

Hiç unutmam lisede ardasım pc demişti bana bilgisayar demekmiş ben onu küfür sanip ben senin bildigin kızlardan degilim demiştim :D

tarafından
Ahahahhaha kız sen ne anladın acabaa:))
tarafından
Pıc anladımda
0 oy
(31 puan) tarafından

Bekarken dans ediyordum otellere çıkıyorduk showlara. Sahnedeyken altımdaki kostümün kopcasi açıldı Allahtan baksır vardı altımda arkadan arkadan kaçtım sahneden :D

tarafından
Ayy donunmu düştuuuu:)))
(31 puan) tarafından
Evettt ya sahnede 7 erkek 7 kiz vardik bi de. tüm izleyenler tüm dansçılar hepsi bana baktıydı Allahım yine utandım bak :D
tarafından
Ayyy kizz Toto mu gözüktü gulecem baki))))
(31 puan) tarafından
Minicik bir baksırla kaldım.. :D patronum kızmıştı sonra sen profosyenel olamamışsın o halde bile durman gerekiyordu diye oldu canım dedim.. :D
tarafından
Oldu canım.soyunayim deseydinnhep:)))
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Ahaha ne utanmissindir:D

Bende yeni yeni büyük bisiklet binmeyi öğreniyorum annem ve arkadaşım arkada. Önüme kocaman inek cıktı(ozamanlar ineklerden çok korkardım) ben sağa o saga, ben sola o sola 3. De kendimi bi attım eşek dalganlarinin(kocaman ısırgan otu) üstüne bisikletle beraber :D sen toto deyince aklıma geldi tomtom kabarmıştı:D

tarafından
Ayyyy kizz çok kötü olmuss
(5,436 puan) tarafından
Ama smdi gülerek anlatıyorum :D bir kerede annem kahve yapacak çaktırmadan git say dedi(yaşım 8) bende kapıdan biiir ikiiii uuuccc komşular bana bakıyor:D

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,202 göst.
20 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 340 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 301 göst.
0 oy
4 cevap 251 göst.

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...