+1 oy
773 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
 Esim telefonunu sinirlendi kırdı nedeni whatsapp durumlarımda söz paylaşıyorum üzerine alıp kırdı.sonra söz verdi alacam  1 ay sonra param gelsin geldi ama 1 yolcu ay geçti almadı. Al dedigimde kaynanam oglumun ki elinde işte bırak telefonu diyo .Eşimin evet bende tek ınstagrama  girmek   için alıyorum. Eşimde telefon almak yerine altın alam diyo inanmıyorum alacam diye kendi bileziğini bozup alayım mi?

18 Cevaplar

+1 oy
(1,657 puan) tarafından
Bılezıgımı bozdurmazdım kırdıgı gıbı aldırırım ama sızın ıs bıtaz cetrefıllı ne sözuymus o oyle ınsana telefon kırdırıyor hanı kavga edınce cocuk gıbo durumlardab birbirine saydıranlardansanız ıyı yapmıs valla
tarafından
Üzülme! Çünkü yaradan umudu en çaresiz anlarda yollar. Unutma; yağmurun en şiddetlisi en kara bulutlardan çıkar.Üzülme! Çünkü yaradan umudu en çaresiz anlarda yollar. Unutma; yağmurun en şiddetlisi en kara bulutlardan çıkar. Bunu paylaştım kavga yoktu
(1,657 puan) tarafından
Bunu nasıl paylasırsın dıyıp mu kırdı

Eger öyleyse bılezıgı bozdurda bı psıkıloga falaj götur yazıktır
tarafından
Ewet o yüzden kirdi
(1,657 puan) tarafından
Yarası bar gocundu zaar yada ortada bısı yokken boyle sıtemkar bısı paylasman ınsanlar ne dusunur dıye esını dusundurmus ve kızmıs olabılır ama kırmak yerine paylasma boyle seyler gereksız diyebilirdı
-Reklam-
+1 oy
(48,690 puan) tarafından
kim hortlatmis bunu almazdim.bilezigimle
(119,340 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️ benim isimdi hirtlatma ama ben yapmadim
(48,690 puan) tarafından
bende ilk kez tarifini farkettim☺️☺️
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Ben olsam bozdurmazdm bilezigimi eninde sonunda alacak ise gittiginde hicmi merak etmiyor
tarafından
Umrunda degil
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Garip yani
Sözler derken nasıl söz bunun için telefon mu kırılır ya ben orda kaldım
Instagramsız da yaşar insan
tarafından
Ben ınstagramsiz yasarım telefonum olunca anneme dertimi anlatiyordum ama telefonum yok annemle konusamiyorum rahat arkadasimi ariyamiyorm
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Kız yok tlfn al kendine telefonsuz insan kalmadı su zamanda
(2,633 puan) tarafından
aklıma ne geldii :D
bir zmnlar burda bileziğini satıp gözlük alan aşkımsu vardı :D :D
(13,702 puan) tarafından
Sjsjsj s sen eskilerdensin o zamannnnn
0 oy
(11,505 puan) tarafından
Bileziğini bozdurma bence
0 oy
tarafından
Telefon al napcan bilezikle mi konusacn birne mesaj atcn telsiz olmaz
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Bende asla tlfun için bilezigimi satmazdim 
0 oy
(699 puan) tarafından
Aynısını yaşadım ama kendi bozuldu tlfm eşime başta yaptır şunu dedim dedim çocuğum daha 2 aylık ti korona yoktu ama hava çok soğuktu yağmur çamur cikamadm. Kendi dr götürmedi. İnan babam kardeşim tlfcu gezdi ne kadar tutar diye baktım onda da yanasmadi. Bende babamla gittim vatan bilgisayardan fibabank kredisyle tlf aldım smdi her ay taksitn günü geliyor para bende olur. Her ay taksiti ödüyorum bu şekilde yapabilirsin bileziklerimi araba alırken bozdurdm güya alacaktı aldığı yok aklın varsa bozdurma 
tarafından
Ne krediyle aldin
(699 puan) tarafından
Fibabank. Elden taksitle veriyor 10 ay
0 oy
tarafından
Ben asla telefon için bileziğimi satmazdm kırdığı gibi alsn
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Sacmalama nasıl kırdıysa öyle de alacak altın değeri düşmez ama telefon kutusunu actigin gibi değer kaybeder akıllı ol .
0 oy
(4,985 puan) tarafından
ne münasebet ya bileziğini neden satıyorsun 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Ayy kıran hep ben oluyorum, birşeye kızınca elimde telefon varsa atıyorum 4 tane kırdım bu şekilde, eşimde ceza olarak bi iki hafta almaz sonra olmaz böyle diye gider alır :) soruna gelince bence bileziğini bozma, dara düşünce telefonu satsan aldıgın değerin yarısı para alırsın, bilezik oyle değil 
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Kz telefon için bilezegni bozdurma nasıl kirdiysa alsn onun telefonu nu alma hep soylen kendi mecbur alır yazık bilezgni satcan
0 oy
(1,484 puan) tarafından
Valla bı delirmeme bakar yeter ki istiyor bı tane bilezgim var şuan telefonum da var i phone istiyorum arada atıyor kafam bozdur al ölümlü dünya hevesimi alayım bari
(1,889 puan) tarafından
Üstüne bi telefon daha almıştır bence.. ☺️
2020 postu ☺️
0 oy
(3,692 puan) tarafından
Oldu canımm böbreğimi veririm bileziğimi vermem. Nasıl kırdıysa öyle alsın. Baktın almıyor ozaman onun tlfnuna el koy. 
tarafından
Eski post
(3,692 puan) tarafından
Koltuk sildim yorgunluğuma ver.
0 oy
tarafından
ne  bozacaksin bilezigini kim kirdiysa o alsin.. ayrica adam altin alalim demis. sana bilezigi bozdurmaz ki
0 oy
(762 puan) tarafından
Sen kendı mısın altın telefon için bozulur mu 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,484 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 786 göst.
14 Kasım 2023 Aile kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 213 göst.