0 oy
503 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (7 puan) tarafından
Konyalı hemşerilerim var mı aranızda merak ediyorum burada tanışmak güzel olur <3

9 Cevaplar

0 oy
(107 puan) tarafından

Buyurun burdayım :D

Konya Seydişehir'liyim . Erzurum'a gelinimm

(7 puan) tarafından
Yaa gurbete gelin vermişiz ben kucukken seydisehirde 8 yıl kaldık hala cok özlerim :)
(107 puan) tarafından
Bende çok özlüyorum ya taşını toprağını özlüyorum resmen..
(7 puan) tarafından
Havası muhteşem o güzel kışları ah cok başka
(107 puan) tarafından
1,5 senedir gelemiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocukluğum konyada geçti ama şimdi kayserideyim .
(7 puan) tarafından
Kayseri de çok güzel özlüyor musun konyayı insan çocukluğunun geçtiği yeri unutamıyor
tarafından
Tabiki özlüyorum ama kayseriye 2. Sınıftayken geldiğimiz için hayal meyal hatırlıyorum.  Geçen sene antalyaya tatile gittik gelirken de iki gece de orda kaldık.  Çok güzel bir şehir insanları çok sıcakkanlı . Yaşadığım kasaba merkeze çok uzakmış o yüzden gitmedik ama havası bile yetti
(7 puan) tarafından
Hangi kasabaya gittiniz canim çoğu insan sevmez konyayı dışarıdan gelenler ama bence en çok yaşanılacak rahat güzel bir şehir herkeze kendi memleketi guzel :)
tarafından
Yanlış hatırlamıyorsam tavşançalı kasabasıydı kuluda .
0 oy
tarafından
Ben konyaliyim canım :))
tarafından
Orası da öyle gerçekten küçük bir yer değil ki heryere rahat rahat gideyim desek
(1,524 puan) tarafından
Hmmmm gez bakalm:D
tarafından
Evet öyle birtek en yakın yanık camisi var ordan dolmuş geçiyor diğerleri uzak kalıyor
(349 puan) tarafından
Aaaa bn de bekarken o yol üzerinde sağlıkocağı var yaylapınar da orda oturuyodum
tarafından
Yaaa benim halam oturuyor orda çok iyi biliyorum ama ben tam alakovada değildim yenibahcede oturyodum bekarken çok bilinmiyor diye alakova dedim
0 oy
tarafından
Ben Konya'nın tam ortasındayım Konya'da büyüdüm yine Konya'da evliyim
tarafından
Hmm anladım tam 2 ay var aramızda benim bebeğimde 2 aylık benimle aynı gün evlenen o arada oturan bir tanıdığım vardi o olabilirsin diye düşündüm
(7 puan) tarafından
Bebeğim 3 aylık canim benim tanıdığın hangi blokta
tarafından
Bilmiyordum sadece o arada oturduğunu biliyorum şimdi söylesem kim olduğunu biraz tuhaf olur jsjsj yani o tanıdığım kişiyi değilde eşini tanıyorum aslında konusumuzun oğlunun karısı filan sandım seni orda oturuyorum bir yıllık evliyim dediginde
(7 puan) tarafından
Aynen o yüzden soramadım canim bende kim diye tanidigim baya  var  sitede ama ben komşunuzun oğluyla evli değilimdir kayinvalidem de buralarda  oturuyor çünkü:))
tarafından
Hm anladim degilmissin zaten de hem konusumuzun oğlu hemde eski manitamdi aynı gün evlendigimiz yetmezmiş gibi gelin geldiğim yere yakın ev aldı işte o araya bı yere oturdu jsjshs
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Beeeennnnn...... 
(7 puan) tarafından
Sen nerede oturuyorsun canım
(3,701 puan) tarafından
Selçuklu da ben
0 oy
(11,505 puan) tarafından
Ben varım canım
(7 puan) tarafından
Nerde oturuyorsun canım
(11,505 puan) tarafından
Çeltik canım sen
0 oy
tarafından
Hataylı var olma  mı☺☺☺☺
(7 puan) tarafından
Olmaz olur mu olur tabiki de :*
0 oy
(961 puan) tarafından

Bende Konya Beyşehir canım <3

(7 puan) tarafından
Beyşehir de çok güzel ♡
(961 puan) tarafından
Kesinlikle gidip görülmeli :)
0 oy
(349 puan) tarafından
Beeen Konya lıyım
(7 puan) tarafından
Sen nerede oturuyorsun canım  ne iyi oldu böyle bilmiş olduk hemşerilerimizi:)
(349 puan) tarafından
Ben selçuklu dedeman otel var veya kent plaza orda oturuyorum canm. Sen?

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 141 göst.
11 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dilberkaya (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 368 göst.
25 Haziran 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Nurnisamm (881 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 425 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 255 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,375 puan) tarafından soruldu

379,241 soru

11,351,912 cevap

34,822 kullanıcı

...