0 oy
438 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
...........

17 Cevaplar

+1 oy
(477 puan) tarafından
Hic birse yapma .. 
-Reklam-
+1 oy
(6,825 puan) tarafından

Hem suçlu hem güçlü 

Kusura bakma karicm demesi lazım asıl onun gelip de sana.

Git kendine bi kahve yap bi Fırt da benim için çek:)

+1 oy
tarafından
Kuzu  keşke benim eşimde yanım da olsa da tek derdimiz tuvaletin  kapısı  olsa  kıymetini  bilin birbirinizin ben eşimi o kadar uzum zaman görmüyorumki  kokusunu unutuyorum
+1 oy
tarafından

Benim eşimde öyle ama sonradan sinir olsamda konuşmam hemende alınır küçük bey. :angry: sinirimi içimde yasar kapatırım.haklisin ama yapacak bişe yok bu adamlara

0 oy
(10,023 puan) tarafından
Birsey yapmana gerek yok abartilacak bisey yok ortada. Aksam gelince konusursunuz
0 oy
tarafından
Kahveni yap backlarni uzat  muzgini ac ohhh keyfimmm
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Hiçbişey yapma sende ona trip at
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Ayni bizz vallaha ☺️ ama bende ona trip atiyom o gelio hakli oldgmu anlio bosver haklsn bse derse deki zorlugunu ben cekiyorm sen cekmiosun hak verir
0 oy
(671 puan) tarafından

Eşin tuvalete video mu izliyor :O

(554 puan) tarafından
Benim esimde öyle nereye gitse YouTube video izliyor kavga çıkmaz çıksa da bu yüzden olur :)
0 oy
(2,548 puan) tarafından

Oluruna bırak herneyse geçer gün doğsun hele bi üzülmeye mi değer?:) sıla ile cevap veresin geldi 

0 oy
tarafından

Hiç bisi yapmana gerek yok , kendi konuşur

0 oy
(913 puan) tarafından
Sonuçta o senin olduğu kadar onunda evladı saygılı olmasi lazım her bebekli evin kuralları vardır uymak zorunda canım senin bı sucun yok yani benim eşim de çok saygılı dikkatlidir ama ben yinede oğlumuz uyuyorken hep uyarılarda bulunuyorum Allah razı olsun çıt çıkarmıo kizmioda
0 oy
(2,214 puan) tarafından

Kaçan kovalanir ;) sende konuşma hiç kafana da takma o zaman görür canım kendi konusmak için yanina yanina gelir :angel: bizde o sekilde mesela bebeğimiz yok ama olsun ilk zamanlar o küser ben peşinde gezerdim şaka gibi simdi ben moralim bozuk duruyorum konuşmuyorum o pesimde gezmeye başlad:D

0 oy
(6,203 puan) tarafından

Kiz bunu mu dert ettin.Bacim oyle olmuyo kapinin sucu senin kapiyla tartisman gerek o ses kilitten cikiyor:D

0 oy
(13,887 puan) tarafından

kız kocan ne çabuk küsmüş öyle 

0 oy
tarafından
Sende konuşma kaçan kovalanır
0 oy
tarafından
Kiz ne yapacan keyfine bak belki boylelikle sesi cikmazda sessiz olur.valla cnm cikio uyutana kadar bide donupte milletin nazini niyazini çekemem.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 325 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Hiranurum0505 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde Beratinannesi (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 343 göst.
28 Kasım 2019 Aile kategorisinde Duyguuuu (4 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 850 göst.