0 oy
405 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Soru başlıkta tavrınız nasıl öpturme sevdirme konusunda benim Kaynanalar öpüp seviyor :angry:

Görümcem bile toplu tekstilde çalışıyor o bile seviyor geçen eltime demiş bizim orda korona çıkmış

o yüzden gitmiyorum oraya 

Dün kaynanam eşime annesi cenneti emzirsin al getir sevelim demiş daha üç aylık sinir oldum yalan yok :angry: 

Geçen görümcem bebeğin kolarindan tutmuş bebeği sarkıyor şaka gibi görünce şok oldum napiyorsun diye seslendim o refleksle amaan bişey olmaz diyo ya kolu çıksa diyorum kaynanam gülüyor bir gün bunlar normal aile olursa kurban kesecem ben 

14 Cevaplar

0 oy
(2,548 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bizim aile çok şükür bilinçli 6 aylık 1 kere opmemislerdir hep koklarlar
tarafından
Bunlar bilerek yapıyor malesef
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayır hayır öyle yapma diyip direkt gir araya canım, yoksa duzelmezler
tarafından
Artık gitmiyorum hayır diyince kavga ediyolar
En son görümceme bebeğin üstüne battaniye ver babaya dedim üşümesin kayın baba bozulmuş niye böyle dedim diye bunda kötü ne var laf çıkardı
0 oy
tarafından
Ben izin veriyorum yıllardır torunlarını görmüyorlar onu da ellerinden alamam kuzum bence onların da hakki var öpüp sevmeye
tarafından
Canın 6 yaşında bitane oğlum var zar zor büyüttüm belki eski posta gordun yerlerde  ise gidince ben iş yerinde  şimdi sevdirmek gelmiyo kızımı
0 oy
(126 puan) tarafından
Valla cnm yüzlerine bsy diyemiyo insan şükür herşeyi ters anlıyorlar çünkü oyuzden bn çok dikkat ettigimi hissetiriyorum onlara onlarda bunu gördükçe dikkat eder cnku herseferinde bn dile getirirm şöyle yapıyorum böyle yapıyorum diye
tarafından
Aynen öyle yapacam bende
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Esim ve ben hariç kimseye opturmuyorum. Biri bisey derse de cevabını veriyorum. Onların keyifleri zevkleri benim çocuğumdan önemli değil valla kusura bakmasınlar 
tarafından
Çok haklısın valla taktir ettim keşke senin gibi ola bilsem
0 oy
tarafından
Onların en doğal hakkı torunlarını sevmeleri istedikleri gibi seviyorlar oğlumu hiç bişey de demem
tarafından
Gerçekten sevmiyolar inada yapıyorlar 40 çıkmayan bebenin kucaktan kucağa gezdiğini gördüm opuldugunu birde :(
0 oy
tarafından
Görümcem vs falan öpmez asla. Hatta bizi uyarır öpmeyin diye ne oluyorsa sanki yabancıya diyor annesi ve babasıyız ister öper ister öpmeyiz.siz öpmeyin de 
tarafından
Ne güzel gorumcen var benimkinin orda korona çıkmış hiç umru değil bebeği öpüyor sapur şupur oysa sevmiyor inada yapyor eminim
tarafından
Yok benim görümcem öpmez kucağına  bile almıyor çalışıyor diye
0 oy
(583 puan) tarafından
Bebegi sarkması ve riskli yerlerde çalışanın  bebege dokunmaşı  çok yanlış dokundurrma. ..
tarafından
Daha gitmiyorum çok şükür
Kaynanam eşime bebeği getir bize demiş  vermem
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Opuyolar valla bişey diyemiyorum kirilmasinlar diye
tarafından
Kırılıyorum kırılıyorum ağzıma ediyolar çocuk kıymetli oysa yalan zerre sevmiyorlar bir iğne almadılar
0 oy
tarafından
Çınar doğduğu günden beri kimseye taviz vermedim şimdi herkes severken öperken bana sorar bı kere öpsem bişey olur mu ya da öpeyim mi diye bende op derim sonuçta babaannesi anneannesi dedesi sevmeye hakları var 
tarafından
Çok güzel ağırlığını başta koymuşsun sen ben değer görmediğim için istemiyorum
Büyük oğlum hasta olunca umurlatinda değil bebekmi kıymetli oldu
0 oy
tarafından
Ya aynı durumdayız yemin ediyorum aynısı benim kaynanam da der oğlanı doyursun da getir diye eşime söyler bana soran olmaz eşim de götürür çok sinir oluyorum bu duruma:‑X
tarafından
Ben izin vermedim gerisi gelir diye
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Oğlum 15 aylık babanne dede amcaya dayıyı çok sevmiyor onlara gidince ağlıyor öpmüyor da öptürmüyor da :D Eşim ben annem babam teyzesi zaten sıcak diye öpmeyiz kendi gider öper cici yapar bir tek beni dudaktan öper durup dururken onu yapınca anlıyorum zaten ilgi istediğini :)
tarafından
Maşallah seninki işini biliyor ;)
0 oy
tarafından
Benim gorumcem de cok mu opuyon sen bu cocugu agzinin suyunu tutamiyor diyor. Ki daha 4 bucuk aylik. Dişleri ve damagi kasindigi icin agzinin suyunu akitiyor. K.validem de gorumcelerim de oper ama sevgileri samimi degil gbi geliyor bana. Oglumu benden kiskaniyorlar. Anayim ben operim.! Ki gprumcem evli bile degil. Bana akil verecek mertebede de degil. Sinir oluyorum ya.
(583 puan) tarafından
Bebek öpülmez  zaten koklanir  ama ben bu pandemi günlerinde kızımı opmuyorum  nefesim gitmesin ona diyr saçını kokluyorum öpücük  hastalığı bile var insanlar düşüncesiz  be kardeşim
tarafından
Aynen öyle bebek opulmez koklanır
Sevgileri de hiç samimi gelmiyo bikere gebeyken nerdeyse düşük yapacaktım umurlarında değildi doğdu kıymetli oldu
tarafından
opulmez mi? Peygamberimizin (Çocuklarınızı çok öpün, her öpüşte Cennetteki dereceniz yükselir.) [Buhari] hadisini duymadiniz mi hic?
0 oy
(44,763 puan) tarafından
Kendi annemler kiz kadlrdesim babaannesi felan opuyo unun onune gecemem asla ama oraya gidince onlarin komsulari kendi binamda olsun opturmuyorun asla
tarafından
Kız benimkiler sevmiyor inada yapıyorlar sinir oluyorum
Ya :(

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 244 göst.
2 Şubat 2022 Aile kategorisinde Arifekalan (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 485 göst.
0 oy
5 cevap 97 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nisan KC (4,068 puan) tarafından soruldu