0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (4,553 puan) tarafından
En son 23 Mart adet oldum adetim gecikince idrar testi yaptım pozitif çıktı hiç kan tahlili yapmadım şuan 3 buçuk aylık burda kan tahlili de kadın doğum da yok o yüzden gidemedim dış gebelik veya kalp atışı durmuşsa  yada herhangi bir terslik varsa belirtilerle belli olurdu şimdiye kadar değil mi 

6 Cevaplar

0 oy
(140 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benimde son adet tarihim 24 mart canım dikkatli olsaydin bol bol dinlenseydin doktora gidemedigin süreçte inşallah doktora gittiğinde güzel haberler alırsın :)
(4,553 puan) tarafından
Allah razı olsun insanlar beni biraz yargıladı ama gerçekten o kadar kötü şeyler yaşadım kii götürücem kimse bile yoktu burası küçük yer tek gidilmiyor işte
(140 puan) tarafından
İnsanların yargılaması umrunda olmasın bebek ve sen iyi olun yeterli :)
(4,553 puan) tarafından
Sende cinsiyet belli mi
(140 puan) tarafından
Hayır ya bu hafta gittiğimde doktor erken dedi temmuzun sonuna doğru gidicem büyük ihtimal o zaman belli olur :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet belirti gösterirdi mutlaka kanama bel ağrısı vs. Ama sen gene de gidebilirsen git hastaneye bi kontrol ettir
(4,553 puan) tarafından
İnşallah haftaya gidicem
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Oh maşallah maşallah doğurana kadar bekleyin 
(4,553 puan) tarafından
Kim gidip bakmak istemez ki demek ki şartlar müsait olmadı aimdiye kadar
(8,081 puan) tarafından
Ne olursa olsun gidip bakın belki önemli birşey vardır belki bi ilaç kullanmanız gerekiyor sonradan vicdan azabı cekmeyin
(4,553 puan) tarafından
İnşallah haftaya gidicem bu sefer de bir sorun çıkmaz inşallah bu 1 aydır eşimle ayrıydık hatta boşanmayı düşünüyorduk falan şimdi beni gelip aldı ve ertesi gün ilk hastaneye gitmem lazım dedim gerçekten çok kötü şeyler yaşadım ve gidemedim
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Saglik ocagida mi yok nerde otruyosunuz kalbi durabilir dis gebelik olabilir zehirlenebilirsin hersey olabilir bu birazda rahatliktan bence 3 bucuk ay az zaman degil ki bnde küçücük ilcedeyim 
(4,553 puan) tarafından
Sağlık ocağına gittim vitamin verdi hastaneye git dedi rahatlıktan değil q aydır eşimle ayrıydık hatta nerdeyse boşanıyorduk  gerçekten gidevilseydim giderdim inşallah haftaya gidicem
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Saglik ocağına git kalp atışı dinlerler 
(4,553 puan) tarafından
3 gün önce gittim dinlemedi hastaneye git dedi
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bi terslik olsa mutlaka belli ederdi canm tabi bulantin falan varmi
(4,553 puan) tarafından
Yok sadece bazen kokulardan tiksiniyorum

İlgili sorular

0 oy