0 oy
827 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sinir kirizi geciricem artık sürekli evi dağıtıyor yerlere bisey döküyor hergun temizlik yapıyorum bunaldim hic yaomamks gibi naomam gerekir 

17 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Şükret evini dağıtan minik masum iki tane el var evlat var şükret ... Ya olmasaydı....
tarafından
Merak etme kendine zarar vermez sen onun annesisin çocukta düşe kalka büyür ama Şükret sağlığına varlığına Şükret büyüyünce bu günleri çok arayacaksın hepimiz arayacağız emin ol canım
tarafından
Benim oğlum biraz inat veriyo kendine zarar istediği bişey olmayınca malesef yaa ins unutur
tarafından
Benim kızım da öyle kumandayı ister mesela vermem ağzına alıyor çünkü saçlarını yolar kafasına vurur sinirinden hiç ellemem sonra kendi kendine sakinleşir 9 aylık sende öyle yap sinirlendiği zaman girme üstüne merak etme kendi canını istese de yakamaz
tarafından
Benimki 22 aylık artık anliyo herşeyi bana neler ediyo:)
tarafından
Etsin kız canları sağolsun :))
-Reklam-
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Hepimiz ayniyiz.. 
(12,513 puan) tarafından
Kocaman güzel yürekli her zamanki gibi ❤️
(9,651 puan) tarafından
Ahh şu tuğba su herzaman beni sevdiklerimle buluşturuyo:)
(1,698 puan) tarafından
Canımsın ya kocaman güzel kalpli insan işte❤️❤️
(9,651 puan) tarafından
Kocaman kocaman herkese ❤❤❤❣❤❣❤❣ kalp kalp kalpppp
tarafından
Sen ne kadar güzel bi insansin ❤❤❤❤
0 oy
(13,725 puan) tarafından
Her gün sil şupur yapıyorum gene de aynı gene de aynı
(13,725 puan) tarafından
Bak yaaaa sjsjjsjs
(12,513 puan) tarafından
Ahhahaha ya Merve jdjdjdjd
(9,651 puan) tarafından
Ahshshhdhdhash
(13,725 puan) tarafından
Sjsjsj sevin lan beni ne iyi insanım bn
(9,651 puan) tarafından
Bende hergun şapur şupur yarabbi şükür ama hep dağınık... i love you merve kocaman kalpli hemide
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Annelik fedakârlık istiyor. Yapacak birşey yok el mecbur sakin sinirini çocuğuna yansıtma 
0 oy
tarafından

Sen yine iyisin bir cocuk Bende 4 tane var ben ne diyeyim:angel: Hangi birine yetişecemi şaşırdım 

(2,548 puan) tarafından
Abovvvvv iyi cesaret maşşallah
tarafından
Bir de bir haftadır migrenim tuttu Ölüyorum resmen Evim b.ok götürüyor Bu bir haftadır:(
(2,548 puan) tarafından
Allah kolaylık versin cano zor valla geçmiş olsun
tarafından
Sağol canım benim zaten bu arala gelen Gidenim Yok migrenim gectikden sonra tip köşe girişirim  artık  ne yapayım
0 oy
tarafından
Ohooo sen bizim evi gör bi iki tane oğlan cocugu esek gbi temizlik yaparm bes dakkaya ayni valla ama bide söyle bisey var dağinik evde yasam vardir  mutluluk vardir oyun oynayan cocuklar vardir ilerde buyuduğunde pisman olursun birak dagitsin toplanir 
0 oy
(909 puan) tarafından
Yani bırak sürekli toplama ayrıca temizlik yapılan ev belli olur ben mesela silip supururum ortalık birbirine girse de yerler parlar millet de essek değil ya anlar evin kirli değil de dağınık olduğunu ayrıca bir. Buçuk yaşındaki çocuğunun özerklik kazanması evinin dağınık olmasından daha önemli bırak millet dağınık desen ne olacak 
0 oy
tarafından
Bırak döksün kız benim aksine hoşuma gidiyor kurban olurum hemen temizliyom nolavakki asla kismam dokme dağıtma diye bebek o işleri o zaten
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Senin cocuk dağıtıyor bende kedi var 3 tane hergun mama ilave et su tazele kum temizle artık oyuncakları koltuklara tuy oluuo diye temizlik :)) bence çok sikayet etme sevgi varsa hepsi olur bu kadar tantanaya hic bir seye değişmem onlari zeynos ta yolda seneye halimi gor :)))
0 oy
tarafından
Benim kızımda aynı 15 aylık ama az sakin ol 
0 oy
tarafından
Oyle olmayan mı var ki. 1 yaşında günde 2 kere ev süpürürüm 
0 oy
tarafından
Dağınık ev içinde yaşam olan evdir kuzenim iki cocuguda kas hastası keşke koşup simarsalarda peşlerinden kossam diye dua ediyo haline şükret kuzum
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Normaldir canım çocuk bu bırak dağıtsın herşeyi keşfetme ve öğrenme zamanında şimdi 
0 oy
(48,880 puan) tarafından
kabullen vr akisina bırak hepimizin evi oyle nakliye sirketi gibi ordan orsya tasiyo herseyi herseyi bide dağınık illa yerde duracak
0 oy
tarafından
Hepimiz sen gibiyiz. Benim iki tane var üstelik yedikleri her şey yerde hele kızım 1 yaşında dagitmadigi dolap kalmadı bazen yiyor sonra tukuyor dolu biberonu alıp evde geziyor her yer süt su her gün bende aynı işleri yapıyorum şükretmek lazım evlat hasretiyle yanan evladını kaybetmiş nice insanlar var
0 oy
(469 puan) tarafından
Benimki de aynı canım cok yaramaz ama yapacak bısey yok cocuk
0 oy
tarafından
Yapsin kirsin doksun elbetteki gececek bu gunler o ama minik bir daha buyumeyecek ve soyle bisey engelli anneler senin yerinde olabilmek icin emin olki herseyini verirdi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 211 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prensesannesi0806 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prensesannesi0806 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 812 göst.
30 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ♡Gülnaz♡ (140 puan) tarafından soruldu

382,179 soru

11,442,823 cevap