0 oy
942 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Mesela. Parfüm. Traş köpüğü.  Ve. Benzeri. Şeylerini 

Ben. Çok. Takip. Ediyorum. Ve çarşıya ilk cıktığım an önce eşimin eksiklerini alırım 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayır etmem kendi eksiklerimi rakip edemiyorum eşiminkikeri nasıl edeyim
tarafından
Çocuk varmi
tarafından
Evet ama çocuktan önce de böyleydik
-Reklam-
0 oy
(44,800 puan) tarafından

Hic etmem firsat vermezki bi huyu vardir bitmeden hemen alir ksndi dikkat eder ;)

tarafından
Oda güzel miş benimkinin fırsatı olmuyor cnm   benimde hoşuma gidiyor takip etmek
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Tabikinde her zaman<3

tarafından
Sende bendensin çok güzel benim cok hoşuma gidiyor  eşimin de hoşuna gidiyor. Gözlerindeki mutluluk beni benden alıyor
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Evet takip ederim deodorant parfum tras losyonu zaten ben almasam onun aklina bile gelmez sayemde derli toplu gidiyor işe millette bakimli saniyo :)
tarafından
Sende bendensin benimkinin takip etmeye fırsati olmuyor cnm almayada firsati olmuyor
0 oy
tarafından

Valla alıyorum kullanmıyor bende almıyorum :D

tarafından
Benimki alinca kullaniyor
0 oy
tarafından
Bende herseyini takip ediyordum bitimi yirlitildimi alıyordum kiayfetine kadar
tarafından
Ahahah öyle sandım bi an :D
tarafından
Hâlâ evliyiz derken ? ufukta Allah korusun kötü bir ayrılık siz konusu  mu
tarafından
Yok kız Allah şükür öyle bisey yok yani ben yabancı türkçe iyi bilmiyore Kocayla mutluyum :-D
tarafından
Hayla demenden anlamalıydım:D:D
tarafından
Ahahahahaha :-D
0 oy
tarafından
Migros sanal marketten söylüyorum kendime bişey alaccagim zaman ona da alıyorum tras losyonu alıyorum ona diye seviniyor garibim bilmiyor ki ona aldığım losyonu makyaj bazı olarak kendime kullandigimi :Ddd
(8,081 puan) tarafından
Duyduklarim okuduklarım  doğru mu :D
tarafından
Hshshahahhaahshaj evet kuzum :Ddd
(8,081 puan) tarafından
Ay ilk defa duydum  :D ,güzel oluyor mu bari işe yarıyor mu denicem bitti makyaj bazım alamadım daha :D
tarafından
Niveanin başını alıyorum kuzum makyaj YouTuberlerinden görüp denemiştim pullanma olmuyor bebek gibi yapıyor :Dd
(8,081 puan) tarafından
Benim çene ve alın kısmım da pullanma çok olur canim hemen denicem eşimin losyonuyla :D
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Yoo bakmam hiç aylık alışveriş yaparız kim ne eksiği varsa o zaman alır kendi eksiklerime zor yetisiyorum :D

tarafından
Oda iyimiş
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Kendisi alsın sonra bana beğenmedim bunu diyor veya kullanmıyor bende artık ons bıraktım çünkü hergun tras oluyor kendisi daha iyi bilir 
tarafından
Benimkide 2 günde bir olur benim hangisi hoşuma giderse onu kullanir    senin beyenmen daha önemli der
(3,036 puan) tarafından
Ben öyle düşünmüyorum.sahsen onun cildi neyi seviyorsa beğeniyorsa onu kullanmalı herkesin koku duyusu farkıdır sırf ben beğeniyorum diye o kokuyu sıkmak zorunda değil tabi herkese göre dagir farklı konu :)
0 oy
tarafından
Ederim özellikle iç çamaşırı falan hep alırım asla eksik bişey bırakmam çünkü anca çalışır vakti yok almaya
tarafından
Benimkde oyle cnm benimde hoşuma gidiyor takip etmek
tarafından
Aynen benim de canm
0 oy
tarafından
Hayir canim etmiyorum parfumu bitmiyor zaten sakalinida makineyle temizliyor kendi amma ihtiyaci olan şeyi istediyi zaman aliyor bide bana dışarı cikmaya izin vermiyor kendi alsin bi zahmet
tarafından
Niye izin vermiyor ki
tarafından
Kiskanc canim cok evlendiyimiz gunden bu gune hic bi zaman makrete bile yalniz gitmedim
tarafından
O cok zor cnm benimki de kıskançlık yapar ama kısıtlamaz kendi der cık bi hava al bunalma evde diye
tarafından
Yok canim benimki abartiyor kafesdeyim sanki komsuyla bile sohbet etmeye izin vermez perdelerimi acamam asla disari ayda yilda bi cikarir oda basini kaldirma der bu yuzdende anlasamayiz
0 oy
(2,381 puan) tarafından

Eşimin marka takintisi vardır ve şahsen ben o kadar para vermesine karşıyım her konuda bu takintisi o yüzden kendinin almasi benim işime geliyor:D

tarafından
Benimkinin yok cok Şükür.  Ben. Neyi beyenirsem onu beyenir
(2,381 puan) tarafından
Valla paralarimi fazla pahali şeylere savuramam :)
0 oy
(909 puan) tarafından
Alışveriş kısmı esimdedir sabun şampuan vb şeyleri kendisi alır ben de arada internetten alışveriş yaparim ya da şunu al derim alır ben ondan bir bir şey istesem o on şey alır 
tarafından
Benimkide araba kapida sen iki dakika ali ver hem hava almis olursun der servise kapida binip kapida iniyor
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Evet ederim kendime urun almak icin avona uye oldum eksigimz olunca ordan indirimli siparis veriyorum 
tarafından
Benimde üyeliğim var ama toplu para verince icim gidiyor disardan ihtiyaç oldukça aliyorum
0 oy
tarafından
Yedekli aldığı için fırsat bile kalmaz bana bi tek parfümünü ben sipariş ederim
tarafından
Oda güzel
0 oy
tarafından
Ederim hatta corabina kadar takip ederim bi yere ciktigimda alirim o bile sasirir ven farkinda bile degilim der. Kiyafetlerine bakarim ne eskimiz neye ihtiyaci var onu alirim bi yerde indirim falan olursa.
tarafından
Sende bendensin çok güzel bir şey
tarafından
Bence olmasi gerek o erkek sonucta calisiyor sabah gidiyor aksam geliyor takip etmeye fırsatları bile olmuyor evet bizlerde yoruluyoruz ama en azindan cekmecesine bakarken corap ihtiyacı varmi yokmu gorebiliriz banyoyi temzilerken traş bicagi bitmismi gorebiliriz bunlar olmasi gerekn seyler benve
0 oy
(48,955 puan) tarafından
düşündüm bilemedim ☺️☺️ etmiyorum liate yapiyoruz eksikleri yaziyoruz aliyoruz
tarafından
Oda güzel miş
0 oy
(9,350 puan) tarafından
Kendisi takip eder bana gerek yok.. zaten g.tunu zor topluyorum onları da takip edecek olsam ohoooo yandm :D çorabnı ble kirli sepetine atmaz adam
tarafından
Benimkide dağınık tı hamile kalinca toparlandi benim bile arkami topluyor garibim
0 oy
tarafından

Eşimin acayip marka takıntısı var :angry:

Aldımı toptan alır 

İç giyime kadar ama ben söylerim o alır 

Her ay atlet aldırırım çünkü bembeyaz olacak bende ona takıntılıyım hafif bozarınca toz bezi yapıyorum 8-):D

tarafından
Bizimkinin yok cok Şükür oyle takintilari
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Benim eşim öyle şeyler almayı pek sever dünyalar kadar para verip yüz pelinkleri jelleri ... alır, ben gratiste onu beklerim.
tarafından
Benimki ayarinca alir aldirir fazla abartmaz
(1,925 puan) tarafından
Benim eşim bana isyediğini al sende der ben onun verdiği parayı görünce kendime bişey almaya kıyamadan dönerim :D

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 714 göst.
24 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 180 göst.
10 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gammmze (1,320 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 508 göst.
9 Şubat 2022 Aile kategorisinde Tuba akcay (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 2,814 göst.

384,770 soru

11,509,575 cevap

35,167 kullanıcı

...