0 oy
384 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Ben normal doğum yaptığım için biraz dikisim fazlaydı korktum açıkçası sprial taktirsammi yoksa esimin korunmasına acikcasi güvenmiyorum ama birçok arkadasim esim korundu diyo napmam lazim

7 Cevaplar

0 oy
(330 puan) tarafından
Çocuktan önce kondom ve geri çekilme ile korunduk. Kondom sanki tahriş yapıyo gibi hissediyorum ben o yüzden spiral taktırmak istedim ama eşim kesinlikle karşı. İlaç veya iğneyi emzirdiğim için düşünmedim zaten izin vermezdi ona da. Şuan da aynı şekilde kondom ve geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz. 
tarafından
Canım geri cekilme korkuyorum ben 1 damlada bile hamile olasiligi yuksek ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde esim korunuyo ne spirel ne hap hic bisey kullanmadim 
tarafından
Kac yildir acikcasi yırtık çıkar die dusunmuyrom
tarafından
2 bucuk aylik oglum 1 aydir korunuyoruz hamile kalmadan 1 sene oncede korunduk bi skinti olmadi bizde
0 oy
(3,525 puan) tarafından
Kalp sorunumdan dolayı doktorum spiral takmadı bende emziriyorum ilaç iğne kullanamıyorum kondom hiç kullandırmadım eşime hamile kalmadan önce hep geri çekilme yöntemiyle korunduk yine öyle korunuyoruz.  Zaten olacağı varsa ne kondom ne iğne ilaç ne spiral hiç biri fayda etmez 
tarafından
Ya ama geri çekilme tamamda igne ucu kadar kacsanada hamile kalma olasiligi yuksen degilmi bu yontemle kac sene korundunuz
(3,525 puan) tarafından
1.5 yıl korundum canım 2018 de kendi isteğimizle korunmamaya başladık ilk ay tuttu hemen eşine bağlı canım o kendini ayarlaması lazım
tarafından
Canım bebeğin nasil durumu kilosu falan
(3,525 puan) tarafından
En son 4.200 kg dı şuan kaç oldu bilmiyorum canım durumu iyi hafif öksürüğümüz vs var onun dışında bi sıkıntı yok senin bebiş ne alemde kız bölgede doğum yapmıştın demi sende
tarafından
Ever bolgede yprim iyi cok sukur ama kabiz biraz
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben ilkinde doğumdan 1 sene sonra falan spiral taktırdım çok rahat ettim. Çıkarttım 1 ay sonra hamile kaldım . Kısmet olursa 2.yi doğurduktan sonra yine taktiricam.
0 oy
(351 puan) tarafından
Spiral adet düzensizliği yapabiliyor ilaçlar da hormon .. ben o yüzden erkeğin korunmasindan yanayim
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Tabikii de geri cekilmee..en sagliksi
0 oy
(41 puan) tarafından
Ben geri çekilme yöntemi ile 6 yıl korundum 2 yılda prezervatif kullandık hiç bi sıkıntı yaşamadım 
tarafından
Canim ya icime kacarsa ne *** yicem
(41 puan) tarafından
Eşini sen daha iyi tanırsın canım ben o konuda kocama güvenirim 6 sene o şekilde korudu beni sağolsun:)))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 484 göst.
12 Mayıs 2019 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 586 göst.
2 Nisan 2024 Aile kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (674 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 363 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 784 göst.