0 oy
407 göst.
Aile kategorisinde (344 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Benim annemle babam ben 8 yaşındayken ayrıldı velayeti annem aldı 20 yıl babam ne aradı ne sordu bizde kız kardeşimle kırıldık babamıza bizde onu aramadık okula gidiyorsun baba yok evleniyorsun baba yok evliliğinde sıkıntılar oluyor baba yine yok...baba tarafındanda kimseyle görüşmüyoruz dün gece facede takılırken amcam çıktı karşıma ortak arkadaşlardan gezindim profilinde resimlerine baktım biri vardı emin değilim ama galiba o babamdı incelemedim bayağı suratını tanımıyorumki unutmuşum hatırlayamadım sonra ağlayarak uyudum kimseyede bişey demedim hala etkisindeyim 

7 Cevaplar

0 oy
(6,136 puan) tarafından
Canım bir yanın eksik Allah yardımcın olsun bide şöyle düşün çocuklarım büyünce beni bulurlar diye düşünmüştür oda sizden bir atak bekliyordur belki sebebi vardır 1 kere arasan konuşsan yada gidip yüzüne sorsan neden aramadın diye geçerli cevap vermezse bir daha konuşmazsın ama içinin yangını sönmüş olur
(344 puan) tarafından
Canım sağol ama bende aramam babamın başka biriyle evlendiğini bizden hariç 3 kızı daha olduğunu ben evliliğimde evrak yaptırmak için nufusta öğrendim bunlara zaman buldu bize zaman bulamadı ne diyeyim herkes yaptığını çekecek
-Reklam-
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Seni o kadar iyi anlıyorum ki canım aynısı mi yaşadım benim anma baba da ben 10 yaşındayken ayrıldı ikisi de farklı kişilerle evlendi kız kardeşim 4 yaşındaydı biz ortada kalmıştık yıllarca ikisinin yüzünü bile görmedik ne aradılar ne sordular babam 10 yıl oldu vefat etti anne hala arayıp sormaz kaç yıl oldu hatırlamıyorum bile görmedim hiç iki tarafında akrabalırını hiç bilmeyiz çok zor gerçekten ama ben alıştım artık 
(344 puan) tarafından
Bende alıştım canım ama öyle birden görünce üzüldüm bilmiyorum belkide benzettim o değildi siz nerde büyüdünüz canım bizi annem büyüttü senin için daha zor olmuştur şimdi iyisin inşallah yazık zaten olan hep çocuklara oluyor
(1,949 puan) tarafından
Peki size kim bakti
(1,886 puan) tarafından
Bize her hafta 1 komşumuz bakmıştı çok iyi hatırlıyorum ne kadar süre baktılar onu hatırlamıyorum sonra yurda verdiler 12 yaşına geldiğimde beni bir aile aldı kardeşimi başka bir aile aldı onlada ayrı düştük izimizi kaybettik ben 20 yaşıma geldiğimde kardeşimi aramaya başladım sosyal medya üzerinden kendi çabalrımla kimsenin yardımı olmadan buldum oda evlenmişti 1 tane kızı olmuştu film gibi bir bulaşmamız olmuştu
0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun ne diyeceğimi bilemedim :( ama üzüldüm 

0 oy
(2,028 puan) tarafından
Rabbim yâr ve yardımcın olsun insaAllah canm ne denir  hic bilmiyorum Rabbim herkese taşıyacağı  kadar yük nasip edermiş  hakkında hayırlısı olan nasip olsun insaAllah 
0 oy
(335 puan) tarafından
Yazdıklarını okudum ben 28 yaşında yım eşim de ama eşim evlenmiş ayrılmış o kadın dan bir kızı var hep senin dediklerini düşünüyorum ileride o kızda böyle düşünür diye eşimle kaç kere konuşuyorum git gör falan diye ama onuda ailesi eşimi zorla evlendirmis afedersin zorla yatağa sokmuslar eşim onu hiç istememiş eşime diyorum git gör yok ama evlendiren de ayıran da eşim in ailesi nasıl aileler var sırf kendi istekleri için kaç kişinin hayatını yakmışlar ama üzülme ne olur önemli olan senin çocukların bunu yasamasin 
(6,136 puan) tarafından
Aynen benim eşimde öyle ama eşim dokunmamış ailesinin zoruyla 2 yıl nişanlı 4 yılda evli kalmış kaynanamgil 2 oğlunu da yakmış suçlarını kabulleniyorlar
(335 puan) tarafından
Benim kaynanam daha beni bile kabullenmiyor oğlunu yaktığını bile kabullenmez ama acısını en çok biz çekiyoruz eşimle nafaka yüzünden eşim in maaşına haciz geldi ben kendi çocuğuma birşey alamadım bir zıbın bile yok doğuma az var aş ermemeye çalışıyorum para yok ama işte bu aileler in hatasını da hem eşim çekiyor hem orada ki çocuk hem ben hem benim çocuğum Allah bizlere yardım etsin
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Seni cok iyi anlıyorum canım benim benim de anne babam ben 7 yaşındayken ayrıldı.  Babam annemi gostermedi uzun yillar. Yilda bi kere bayramda görürdüm. 14 yasindayken Bi bayram yine gordum ama bu sefer  cenazesini :'(... babam da simdi evli 2 cocugu var arayip sormaz bile.. Kader  hicbir yerde gulmemis ne yapalım.. hayırlısı olsun..

0 oy
(1,310 puan) tarafından

Canım ya haklısın çok acı bişiy :( 

Kaç yaşına gelmişsin bak boş ver düşünüp canını üzme Allah'ım bu bundan sonra yüzünü güldürsün 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 402 göst.
1 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 513 göst.
7 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sen ben (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 472 göst.
27 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,002 soru

11,282,702 cevap