0 oy
568 göst.
Aile kategorisinde (271 puan) tarafından

Eşim demeye bin şahit ister aradı az önce sanki düşmanı var karşısında her dediğime bağırıyor ama her dediğime kelimeler boğazına düğümlendi ya usandim artık gerçekten biktim anneme anlattım geçen ki olayı önceki postumdaki olayı oda bunun burnu sürülmesi lazım dedi getiriyim seni kal 3 5 ay dedi olursa olur olmaz sa yapacak bisi yok dedi kızlar ya çok bunaldim gecem gün o mesajdan sonra tekrar kavga ettik ben sınır krizi geçirdim tabancayla vuracağım kendimi dedim ama blöf amaçlıydı allahın verdiği cani ben kim alayım şimdi beni onla tahdit ediyor anneme desem sen gorun suma des sen görürsün ama gerçekten sınır krizine girdim yaptığım yanlış ama gerçekten  çok yoruldum çok usandim dayanacak güç kalmadı çenesiyle öldürdü beni her *** var şiddet psikolojim şiddet hepsi ne yapsam başıma kalıyor benim icim çok dolu.daha yazmak istediğim neler neler var ama yapamıyorum benim durumumda olanlar ne yapayım alil verim bana ya nlur :'( kendimi saygısızlıktan ölecek gibi hissediyorum ya 

17 Cevaplar

+2 oy
(27,311 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun 

(271 puan) tarafından
Saol kuzum :(
-Reklam-
+2 oy
(913 puan) tarafından
Çok üzüldüm Allah yardımcın olsum
(271 puan) tarafından
Saol kuzum allah razı olsun
+1 oy
(13,891 puan) tarafından
çocuk yok galiba bence anneni dinle git akkılanırsa dön  akıllanmazsa kaç 
(271 puan) tarafından
Vat 1 yasında bebeğim var
+1 oy
(4,237 puan) tarafından
Bencede git biraz ayri kalin istiyorsa seni zaten arkandan gelir
(271 puan) tarafından
Çözüm istemek değil çözüm yola böyle devam etmemek
0 oy
(583 puan) tarafından
Bence annenle git olursa olur olmazsa kendi bilir bi nefes alırsın sağlıklı düşünürsün  canim
(271 puan) tarafından
Bu gidiş onu gösteriyor kuzum bi yandan kimsenin ağzına laf vermek istemiyorum ama bi yandan da git sem delirsen daha mi iyi diyorum
0 oy
(9,128 puan) tarafından
Çok zor bi durum Allah yardımcn olsun cnm.. ama dua et ailen arkandaymş :( git kal biraz kafanı topla bence..
(271 puan) tarafından
Şuan burda değil bayram da gelecek gelince zaten kavga gürültü çıkacak o zaman gideceğim çok zor bi durum
(9,128 puan) tarafından
Başka yerde mi çalışıyor
(271 puan) tarafından
Ben memlekete geldim
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Canım zorla güzellik olmuyor annen haklı .annene git 1-2 hafta burnu sürtsün eşinin olacağı varsa eşin gelir özür diler düzelir dönersin
(271 puan) tarafından
Nedense düzeleceğine hic umudum yok biliyomusun
0 oy
(403 puan) tarafından
Annen soylemis ne guzel iste.git ailenn yannda kal.ailen yasarken sana destek cikrken bu firsati kacirma yarn öbur gün gidecek yerim yok dersin.onu mu cekicen
0 oy
tarafından
Rabbim yardım etsin
0 oy
(184 puan) tarafından
Saygı yoksa ne huzur olur be mutluluk canım bir insan başta neyse sondada aynı oluyor ya ders ver canım sensizlik nasıl oluyormus görsün yada kararını kendin ver 
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Önce bir sakin ol velahavle çek

İNŞİRAH SURESİ OKUNUŞU

Bismillahirrahmânirrahîm.
1- Elem neşrah leke sadrek
2- Ve vada'na 'anke vizreke
3- Elleziy enkada zahreke
4- Ve refa'na leke zikreke
5- Feinne me'al'usri yüsren
6- İnne me'al'usri yüsren
7- Feiza ferağte fensab
8- Ve ila rabbike ferğab

İNŞİRAH SURESİ ANLAMI

Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.
1- Senin için bağrını açmadık mı?
2- İndirmedik mi senden o yükünü?
3- O sırtında gıcırdamakta olan (ve bu şekilde sana eziyet veren) yükünü?
4- Senin şanını yüceltmedik mi?
5- Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
6- Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!
7- O halde boş kaldığında yine kalk yorul!
8- Ve ancak Rabbinden ümit et, hep O'na doğrul!

Arapçasını ezberle ve sürekli eşin ile yada herhangi bir huzursuzluk durumunda oku

Şifa olur.

Her zorluk biz kullar için herkes birileri ile imtihan olur belki snn ki de eştir.

Sabredince sn sakin kalınca yüzüne güldüğünde belki de oda yumuşar zmnla anlar 

0 oy
(3,024 puan) tarafından
Ailen arkandaysa niye kahrını cekiyorsun ki. Böyle ömür mu geçer. Çoğu kişi çocuğum babasız kalmasin filan diyor da şöyle de bişey var. Bir çocuk annesine saygı sevgi göstermeyen bir babayla ne kadar mutlu olabilir. Kaç kurtar kendini. Şiddet de var diyorsun ne bekliyorsun seni öldürmesini mi. 
0 oy
(3,770 puan) tarafından

Rabbim yardimcin olsun canım benim:((

0 oy
(8,082 puan) tarafından
Kendini niye öldüreceksin boşan kurtul daha kolay yolu bu hayat bu kadar yaşamaya değerken canınızı sokbulmuş gibi değer mi bunları çekmeye 
0 oy
(1,008 puan) tarafından
bencede annene git düzelse duzelsin duzelmezse zaten çekilmez bu böyle allah yatdimcin olsun 
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Canım ya.. Hiç denk gelmedim postlarına.. Annenin yanına giit.. Nefes al..
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Tehdit mi ediyor?Allah askina git soyle de soylese nolcak onun gibi ruh hastasiyla kim kalsa kendini oldurmek ister.Sizde kendinizi bu kadar ezdirmeyin kimseye bagli degilsiniz hicbir kadin bir erkege bagli degil olamaz da oyle bi dunya yok maalesef.Annenizi dinleyin 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 113 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde SVB (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 287 göst.
0 oy
13 cevap 1,045 göst.
19 Eylül 2020 Aile kategorisinde minnakoglum (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
30 Mart 2023 Diğer kategorisinde brck (271 puan) tarafından soruldu