0 oy
1,437 göst.
Diğer kategorisinde (583 puan) tarafından
Sorum yukarda benim cevabım ise eşimle evlenirdim ama kesinlikle ailesiyle aynı binayı geç aynı mahallede bile oturmazdim. Ailesi benim eşimle aramıda bozdu evliliğimide bozdu herkesiyimi bozduu. 

67 Cevaplar

+10 oy
(2,447 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Şimdiki aklım olsa kimseyle evlenmezdim:D

(583 puan) tarafından
Sevdim bunu
tarafından
+ hahahhhh
-Reklam-
+4 oy
(3,458 puan) tarafından
Tabiki de RABBİM pişman olmayıda nasip etmesin
(583 puan) tarafından
Amin mutluluklar
+4 oy
(582 puan) tarafından

Burada herkes eşinden memnunsa sıkıntılı eş postlarini açan kimler:D

(582 puan) tarafından
Ahaha bende bende:))) iyi oldu bu post
tarafından
Ahahahahah++++
(1,307 puan) tarafından
Hiç ole post açmadım ama aklım olsa bu eve glmezdm eşimle evlenmezdm keşke evlenmeseydm de diyorum yüzüne karşı da dedm ben bunu ailesinden nefret ediyorum eşime karşıda içimde sevgi pekte kalmadı yani ne bileyim yoruldum artık bunlardan
(582 puan) tarafından
Evde ki huzursuzluk hiç birşeye benzemiyor..inşallah çok çok iyi olursunuz herşey düzelir
(1,307 puan) tarafından
Evettt canm hiç bir şeye benzemiyor çok kötü bir şey evde iyi olqlm demekten bktm artık
İnşallah canm bole giderse iyi olmaz ya
+3 oy
tarafından
Aynı kişiyle DÜNYAYA. 1000 DEFA DA GELSEM EVLENİRDİM
(583 puan) tarafından
Mutluluklar
+3 oy
(975 puan) tarafından
Ben onunla evlenmeden önce Rabbime dedim ki eğer hayırlı ise olsun, değilse uzak olsun. Sırtımı Rabbime yasladım. Sonra evlendik. Çok kötü şeyler de yaşadım. Kötü düşündüğüm zamanlar da oldu ama Rabbime güveniyorum. Vardır bir hayır diyorum. Allah ikimizi birbirimize hayırlı eylesin diyorum. Umarım herşeyin sonu güzel olur. Önemli olan bu çünkü. Burada 1000 kere dünyaya gelsem yine evlenirim diyen arkadaşlar mahşer günü eşlerinden davacı olacak. Neden mi? Çünkü en çok hakkının geçtiği kişilerden biri eştir anne babadan sonra. E herkes kendini kurtarmaya bakacak. Anne evladını unutacak. Kendini kurtarmak adına seviyorum dediğini karşısına alacak ve en kötüsü belki de birbirlerini ateşe atacaklar. Allah muhafaza. Rabbim bizleri kurtuluşa erenlerden eylesin. Amin 
(583 puan) tarafından
Amin.
(1,008 puan) tarafından
Aminn
+2 oy
(1,008 puan) tarafından
benim 2. Evliligim rabbim obur dünyada da bir daha gelsem bu dünyadada bana es eylesin.ins gec buldum kocami ama iyiki bulmuşum 
(583 puan) tarafından
Sonunda bulmuşsun ya ona bak :)
+1 oy
(460 puan) tarafından
Ewet evlenirdim rabbim kimseyi pişman etmesin..
(583 puan) tarafından
Amin amin
+1 oy
(622 puan) tarafından
Evet yine evlenirdim Rabbim kimseye pismanlik vermedin insallah
(583 puan) tarafından
Amin mutluluğunuz daim olsun
+1 oy
(126 puan) tarafından
Eşimle evet ama böyle bı ailesi olduğunu bilseydim aslaaaaa dünyada ilk gibiler
(583 puan) tarafından
Sende bnmle ayni fikirde sin desene
(126 puan) tarafından
Ah ah nedjr çektiğimiz
(583 puan) tarafından
Kapını kapatınca herşey dışarda kalır sanıyordum ama kapının ardında kafamda benimle olduğunu geç anlamışım malesef..
0 oy
(7,402 puan) tarafından

Kiz senin postlarini okuyunca bi sus artik diyesim geliyor istemsizce:D

Ben isterdim canim tekrar evlenmeyi. Ayni binadayiz bi skinti yok ama farkli binada olmak isterfim imkansiz olsada ☺

(583 puan) tarafından
O acidan dusunmedim acikcasi
(7,402 puan) tarafından
Harbi ha farketmemistim canim:D
(7,402 puan) tarafından
Ama cvp ver canim sonucta yorum yapmışlar en azindan tesekkur etmelisin
(583 puan) tarafından
Verdim verdim :) uyarınız için teşekkür ederim
(8,081 puan) tarafından
Deli kiz ya :)
0 oy
tarafından
Kesinlikle keşke daha önce evlenseydim 
(583 puan) tarafından
Mutluluğunuz daim olsun
0 oy
(1,143 puan) tarafından
Evet Evlenirdim 
(583 puan) tarafından
Mutluluğunuz daim olsun
0 oy
tarafından
Valla 1000 tane aklim olsa 1000iylee deee bu adamlaa evlenirdimm :) kiziyorum,kusuyorum ama cokk seviyorum
(583 puan) tarafından
Maşallah :)
0 oy
tarafından
Yazacağımı yazmışsın zaten◉‿◉ ah kafam gah kafam
(583 puan) tarafından
Geç oldu ama anladik
0 oy
(1,358 puan) tarafından

No :D aşiret zengin biriyle evlenirdim aynı zamanda kültürlü ve kibar bir beyfendi seçerdim :angel: ah ahh bulamadim

(583 puan) tarafından
Kaderin de kocisinmis yapacak bişey yok
(12,852 puan) tarafından
Zaten durumun yeterince iyi daha ne istiyorsun ki :)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah Bozmasın evet hatta keşke daha önce evlenseydik 5 yıl bekledik
(13,202 puan) tarafından
Sağken sorun yoktu rahmetli daha baskındı. Gözümün içine titrerdi gelinim diye. Kayınvalide de aksine pinti mi pinti. Bir de tek oğlan iki görümce güya oğluna düşkünmüş gibi davranır varsa yoksa kızlarım der. Alt üst oturuyoruz gelene gidene karışmaz gezmeye kızmaz ama harcadık ettik diye söylenir. Damatlar bizden iyi gelirli zanneder paranın kıymeti var. Vs vs işte. Ben de derler ya sulak alanda büyüdüm çekemiyorum. Kendi annem de hala eksik kalmayayım diye koşar peşimden hem yapmaz hem annemi kıskanır.
(583 puan) tarafından
Keşke benim sorunumda maddiyat olsaydı benimki çok kıskanç hem gitmeme karışır hem gezmeme hem biri bana gelse hem yesem ne yapsam ona bulanır eşimle aramdaki sohbete kadar karışır soyliyecek o kadar şeyim varki
(13,202 puan) tarafından
Onu da yapıyor arada sen bilmezsin ben annesiyim gibi ama ben tersledim pek yaptırmıyorum. Oğlunu tanıdığını iddia eder de aslında en çok eşler tanır maalesef bunları anlamazlar. Yemeğime de karışıyor da masraflı olmasın diye. Bana en çok maddi kısmı batıyor. Gelenim gidenim çok az belki de ondan karışmıyor gibi geliyor bana da. Ah ah anlat anlat bitmez ki.
(583 puan) tarafından
İki lafından biri yabncisin ben annesiyim beni bırakıp seni mi tutacak diyor mesela. Ki benim öyle takıntım yok beni bıraksa da keşke seni tutsa diyorum bende.
(13,202 puan) tarafından
Benim de yok öyle bir takıntım da demeye yeltense bile direk cevaplarım. Hele bana el diyecek yemez cidden. Eşimi alıp gurbete gelin geldim ben ailemin yanına gideriz korkusundan yapmadığını bırakmadı tansiyon hastası oldu. Hele ki desin Allah tan eşim benden yana. Yeni nesil çok sabırlı yaa
0 oy
tarafından

Yaptığım en doğru en güzel şey eşimle evlenmek sanırım <3 ben razıyım Rabbim de razı olsun :):angel:

(583 puan) tarafından
Amin insAllah
0 oy
(228 puan) tarafından
Tabikide evaaattt dünyaya bin kere gelsem yine onu seçerdim 
(583 puan) tarafından
Mutluluğunuz daim olsun
(228 puan) tarafından
Sağol canım sizindr
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Rabbime binlerce kez şükürler olsun ❤️❤️❤️