0 oy
389 göst.
Diğer kategorisinde (117 puan) tarafından
Kardeşimin düğünü var bugün kızlar. Yağmurluğunu geçirip bebek arabası ile gideyim diyorum. Bırakacak kimse yok. Içeri alırlar mı sizce

8 Cevaplar

0 oy
(14 puan) tarafından

Valla canm gördüğüm kadarıyla giriliyor, :)

(117 puan) tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ederim:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alırlar canım neden almasınlar rahat edersin arabayla hem 
0 oy
(758 puan) tarafından
kuzenimin nisanina goturdum bende rahati yoktu  icine koydum .. oynadikca oynamistim ... 
0 oy
(484 puan) tarafından
Bizimde haftaya eşimin amca oğlunun düğünü var. Yarin bi bilgi ver bana düğün salonlari ne durumda tedbir var mı gtmeye çok korkyrm 
tarafından
Dun aksam dugundeydik biz cnm ewet onlemler var giriste ates olcuyolar millet oynamaya calisirken surekli sosyal mesafe die uyariolar takiyim arada 1.5 metre birakarak kutuya atip geciosun falan kuzum. Bide her masada dezenfektanlar vardi garsonlar maskeli ve eldivenliydi. Masalar arasi mesage var anlayacagin gittik ama kimseyi gormedik desem yeridir zaten kesinlukle tokalasmak sarilmak falanda yasak. Biz akrabalarla dirsek selami yaptik :) oglumuda bi uyuttum salona girerken bebek arabasina cokarken uyandi kimse gormedi yani
(484 puan) tarafından
Ben kendime önlem alırım da benim oğlandan korkym canım 3 yaşında nisanda hiç durmadan oynadydi bunda nasul tutucm onu blmyrm eşimde ayıp olur 1 saat durup gelelim diyo bakalım herkes maskeliydi demi canım çıkaran falan oldu mu hic
tarafından
Cikaranlar oluo cnm cenesinin altina cikariolarda herkes uzakta masalar arasi mrsafe var cnm bnm oglan 5 aylik onu bebek arabasindan vikarmadik kizda 2.5 yasinda masakesini taktik eline telefon verdik onu izledi 1 saat kaldik geldik.
(484 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol valla merak ediyodum durumlar nasıl diye. Inşallah sağ sağlim geliriz :)
tarafından
Insallah cnm aman col dikkat edin.
0 oy
(3,752 puan) tarafından
Bırakacak biri varsa götürme bebeğini cnm yoksada arabası ile götür Bi sorun olmaz 

Bizimde, çarşamba günü var kızımı götürmüyorm
0 oy
tarafından
Aman canım arabadan çıkarmamaya çalış cocuğu. Gözün onda olsun
0 oy
(880 puan) tarafından
Ben 1 yaşına kadar bütün düğünlere götürdüm benimki hem yatak hem oturak oluyordu çok rahat ettim bide o kadar gürültünün içinde banamisin demezdi kesinlikle götür küçükse hem ortalık malûm
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Ben hem giriyorum çok da rahat oluyro içinde uyuyorlar kimsenin kucağına da vermek zorunda kalmıyorum içinde oturuyor

İlgili sorular

+1 oy
69 cevap 1,735 göst.
27 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 634 göst.
0 oy
48 cevap 1,116 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
44 cevap 488 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,222 puan) tarafından soruldu