0 oy
436 göst.
Aile kategorisinde (822 puan) tarafından
40 yaşında baba oldu ama evin büyük oğlu gibi hiç demişti azıcık çocukla ilgileneyim şu kadın işini görsün artık oturup dinlenmeyi geçtim bi wc ye bile giremiyorum kızım sürekli benle olduğu için kimseyle durmuyo oda ben söylemezsem asla çocukla ilgilenmez yemin ederim çok yoruldum bu evlada bile tedaviyle sahip olduk dondurulmuş embriyolarımız var devlet 5 sene saklıyo her sana az bi para yatırıp imza vermemiz lazım gitmeye yanaşmıyo güveni yokmuş olmazmış ben çocuğum tek büyüsün istemiyorum doğal yolla hamile kalma şansım yok çünkü adam aylardır elini bile sürmüyo bu dert değil ama gece gündüz artık çok yoruldum sanki bu çocuğu babamın evinden getirdim tek görevini marketten alışveriş yapmak olduğunu sanıyo bi gün arayla duşa girecek oldum daha geçen gün girdin dio kendi hergün duş alır benim suçum günahım ne :((

6 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Eğer ki ortada düşüncesiz ve Kendi görev ve sorumluluklarınin farkında olmayan bir baba varsa bence 2. Evladı düşünmek yanlış ...çünkü bizler ile birlikte dünyaya getirdiğimiz çocuklarda yıpranıyor...

O yüzden bence tek evlat sana yeter ...

Erkek milleti böyledir , hevesini aldıkları zaman yerine otururlar, ya ezerler, yada degersizlestirirler.  

tarafından
Bu yüzden ikinci çocuğa yazık , başımıza almışız erkek milletini bela olarak çekiyoruz artık bu derdi...
(822 puan) tarafından
Burda okuyup eşlerini şikayet edenlere kızardım benimki beş betermiş
tarafından
İnan bende öyleyim , benim eşimde öyle benim evladım dünyaya geldiği günden beri eşim bir çorap dahi almamış inanır mısın sanki ben o bebeği karnima kendim sokmuşm, sanki onun isteği yokmuş da ben doğurup dünyaya getirmsm ,

Cigu Zaman hepimiz burda ortak hayatı yaşıyoruz , ama ne kurtuluş yolu var nede çıkış yolu
(822 puan) tarafından
Kendi babası anasına nasıl davrandıysa aynısını yapıyo ben çalışayım sadece aman kimse bana dokunmasın
tarafından
Öyle yürümez bu hayat öyle böyle derken düşmek var kalkmak var, insanoğlu kendi sonunu bilmiyor işte , yazıklar olsun ki düşüncesiz insanlara
-Reklam-
+1 oy
(2,585 puan) tarafından
Birinci sorum sen kaç yasindasin ikinci sorum bu adam senle iliski yasamiyo peki ne halt yiyo telefnu kurcala googl gecmisi youtube gecmisi hepsini ara video falan izliyo olabilir eyer oyleyse agzina et 

Ucuncu sorum niye ayni hatayi yapmak istiyosun esin ilgisiz malin teki ikinci cocugu yapcan da nolcak adam babalik yapmiyo eslik gorevini yapmiyo neden ikinci cocuk sakin yapma bacim goruyosun iste olqn o masum yavrulara oluyo ne vakit kocan duzelir eyer emin olursun o zmn yaparsin belki ama simdi degil lutfen daha dusa girwmiyosun cocuguna hwm ana hem baba olmaya calisiyosun. Esin ergenlrr gibi akli bi karis havada yapma! Esinle acikca konus takib et nerelere giduyo nelere bakiyo once cocuguna yardim et psikolojisi bozulmasin yavrunun
(822 puan) tarafından
35 yaşındayım ilk çocuğum eşimin her şeyini kontrol ediyorum tüm geçmişleri didik didik ederim hergün belki banyoda kendini rahatlatıyodur tedaviyle çocuk sahibi olduk dr kondomsuz ilişki olmaz dedi buda öyle kabul etmedi tedavi hamilelik lohusalık derken bir seneyi buldu en son nisan ayında filan yakınlaştık pek istekli biri değil belki yaşından dolayı önceden hep ben isterdim sonra derdi bende kızdım sen istemeden asla yanaşmam sana dedim ogün bugün böyle derdim yatak değil asla sadece sırtımdaki yükü alsın çok yoruldum
tarafından
Kadinin eşine mal demen çok yanlış her ilgisiz mal değildir
(2,585 puan) tarafından
Kusura bakma ama tum yuku kadinin uzerine yuklemis ve kendiside ole ortalikta geziyo ne denir buna
(2,585 puan) tarafından
Merakli taze o zmn yasindan dolayi olabilir madem bakmiyo hicbiseye yapcak bisiy yok ama cocuguna sadece sen bakcaksan ne ise yarar bu adam bebegede yazik biyerden sonra sende yorulcaksin ama esinle sert bi sekulse konus sert dedigim kavga falan degil sadece otur tum icindekileri anlat son kez diyorum de eyer yine devam ederse gerisi sana kalmis zaten maddi yon haricinde hic bi destegu yok en son karari sen verrsin
0 oy
tarafından
Bu durumda hala ikinci çocuk içinmi uğraşıyorsunuz bu ne pehriz bu ne lahana turşusu kusura bakma kuzum 
(822 puan) tarafından
Şimdi için değil bi 3 sene daha hakkımız var tedavi için sırf bu adam ilgisiz die çocuğumu kardeşsiz mi bırakayım bende 2. Çocuk için çok korkuyorum ama biz göçüp gidince yavrum tek kalsın istemem bacım bi iki aydır yakınımda eşimden çok destek oldu bana
tarafından
Bu adam ilgisiz sanada arsi oyle babası bakmıyor diyorsun 1 ine bakmazken 1 çocuk bundan etkilenirken 2 çocuk neden anlamıyorum sırf kardeşi olsun diye babasından ilgi görmeyecek bir çocuk mu düşünüyorsun bukadar yakınıyorsun önce evliliğini düzelt sonr çocuk yap bqcim
(822 puan) tarafından
Nasıl düzeltecem bilmiyorum yıldım artık konuşunca ya susturur yada tamam deyip kesip atar bi iki gün iyi sonra aynı
0 oy
(13,876 puan) tarafından
böyle koca varken ikinciyi düşünme bence daha birinciye ilgisi yok adamın
(822 puan) tarafından
Evet 2. Çocuk için çok korkuyorum ama bi 2 3 senemiz var düzelir inşallah
(13,876 puan) tarafından
karşına al konuş düzelmedende yapma bence
(822 puan) tarafından
2 gün iyi sonra yine aynı benim lafımla düzelecek adam içinden gelmiyo ki
(13,876 puan) tarafından
içinden gelmiyor huyu öyle inşAllah düzelir
(822 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Canım kusura bakma ama böyle ilgisiz adama çocuk yapıp sonra 2 çocukla tek uğraşıyorum diye yakınırsın yinede tabi kendi düşüncen farklıdır belki.

Ama hata yapma 2  yıl daha gözlemle aynıysa asla yapma çocuk kendi tanıdıklarım var eşi sözde eve bağlansın kafasıyla 4 çocuk yapıp sonra pişman ve perişan durumda yani o mantığı bi kenara bırakın bir adam 1 çocuğa babalık yapmıyorsa ilgilenmiyorsa 10 çocukta olsa o adamdan baba olmaz..! 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Oturun konuşun valla iletişim sağlanmadan çözüm bulunmaz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 387 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 282 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 113 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Mmbb (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 297 göst.
24 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ayseisik (26 puan) tarafından soruldu

374,612 soru

11,204,272 cevap

34,506 kullanıcı

...