0 oy
479 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından

Merhaba  kizlar ben esimle severek evlendim onunda 2. Evliligi benimde yalniz esimin ailesini hic sevmiyorim cok galesiz ilgiszler  altli ustlu otiryorz ve ben ölsem yukarda haberleri olmaz evet cok sukur rahatim evimde esimide seviyorm ama bununla bitmiyor kigecen gun babamlar bana geldi e girisler bir olunca kayinpeder olacak sesimizi duydu camdan bakdi bakdi perdeyi cekdi girdi snra birdha baktim balkonda sigra yakmis iciyor insan bi napiyorsinz der okadar sinirlendim ki ya cok sey yapdolar ailesi esimin ama uzun anlatmasi simdi esim bide onun babasinin adini koymami istiyor kusura bakmyin sinirlendim yazdim ben kimseyle paylasan biri deilim burda yazmak isdedim sizde biseyler soyleyin bana 

2 Cevaplar

0 oy
(246 puan) tarafından

Sizi rahatsız etmelerindense veya size kötülük etmelerindense bence karışmamaları daha iyi. Hayırları yoksa en azından zararları da yok iyi tarafından bak. Kimsenin huyunu değiştiremezsin onlar da biraz soğuk insanlar demek ki. Bence bunun için üzülme hiç. Babasının ismini koymasına gelince yani kalbinizi kırmadan anlaşmaya çalışın. 

(74 puan) tarafından
Buldum ama bana cok yapdilar canim halada aynilar icim almiyor ama esimde koymazsan sen bilirsin biter ne yapayim dedi bi babasinin ismi icin oda zoruma gitti
(246 puan) tarafından
Evliliği mi bitirecekmiş yani bir isim için anlamadım?
(74 puan) tarafından
Aynen canim bide aslinda biliyor ondan vazgecemicemi annesi bile diyor siz ne yasarsaniz yasayin ne oglum ne sen vazgecemezsiniz diye daha gecenlwrde
(246 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ne diyeyim insan eşine bir isim için seni boşarım der mi ama işte napacaksın. Bana eşim öyle dese evliliğimiz bir isme bağlı olacak kadar kıymetsiz mi derim. Kırıcı bir cümle olmuş.
(74 puan) tarafından
Aynenn ama onlarin ailesinde gelin dgersiz oluyor oyuzdendur sonrada gelin her haltimizda yanimizda olsin ne dersek yapsin ceksim diye dusunuyorlar ama ben asla koymam  annesine soyledim oda bunin icin torunum evsiz kalmaz yikilmyin koyma kocamin adini dedi ama baklim gorcez
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ne yararları var ne zararları takılma derim. İsme gelince eşine soyle bizim ortak kararımız olsn de

(74 puan) tarafından
Anlasa canim keske eger senin isdedigin olursa bak zitlasma bidaha kalirsin hamile hemen arkasindan kiz olursa onada annemin adini yani dudu koyarim diyor bende begenmiyrm isdemiyorm ya biliyor ve ilk evliliginden olan kizina koyamamis ama bu sebepten tartismislar 1hafta isimsiz gezmis cocuk en sonunda baska isim koymuslar ben hep esim icin dedm sustim birakip gidmedim diye bana boyle

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 335 göst.
29 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dertli ana (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,302 göst.
0 oy
12 cevap 561 göst.
21 Nisan 2020 Aile kategorisinde sevda1234 (439 puan) tarafından soruldu

378,182 soru

11,318,963 cevap

34,764 kullanıcı

...