0 oy
382 göst.
Diğer kategorisinde (738 puan) tarafından
Yaklaşık bir yıldır evdeyim önce hamileydim riskliydi hiç disari çıkmadım sadece hastane için cikiyodum sonrada korona çıktı hepten eve hapsoldum hala hastane ve market dışında hiçbir yere gitmiyorum evimi tasidim kaynananın ordan bilenler bilir bugün annemlerde yanıma geldi babam hadi hazırlan çocuğu hazırla gidelim biraz hava al diyo maskeni tak çocuğun üstünü iyice ort diyo burda yeşillik alanlar var baya büyük insanlardan uzak dururuz bişey olmaz diyor ama korkuyorum üç aylık bir oğlum var kararsız kaldım çıksam mi diye bir yanımda korkuyo

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben evden dışarı çıkmıyorum canım ya 
(738 puan) tarafından
Bende öyleyim ilk defa çıksam mi diyorum koronayi kapıp gelirim kesin sansim yok ya
tarafından
Kız kendi arabanız varsa çok bisey olmaz ya çocukta hep evde bunalır
(738 puan) tarafından
Evet geçen çok ağladı balkona çıkardım çocuklara bakiyo balkondan kurban olduğum :)
-Reklam-
0 oy
(13,890 puan) tarafından
kalabalık ortama  girmeden çıkıyorum dışarı hava almak çok iyi geliyor
(738 puan) tarafından
Acaba çıksam mi bende
(13,890 puan) tarafından
çık yaaa herkes çıkıyo tak maskeyi ne olcak
tarafından
Işte herkes çıkıyor diye çıkmamak lazım
(13,890 puan) tarafından
kalabalık ortama girmiyoruz yeşil alanlara gidiyorum hergün değil hafta sonu sadece
0 oy
(489 puan) tarafından
Ben hamileyim şuan piknikteyim canım. Valla koronadan cikamiyorduk ne zmandir ama insan temiz havaya çıkınca rahatlıyor mis gibi kokuyo etraf dikkat et insanlardan uzağa oturun eve gidince de duş falan alırsınız bir şey olmaz insallah
(738 puan) tarafından
Demi bencede Allah'ın izniyle bişey olmaz inşaallah ya
(489 puan) tarafından
Olmaz çıkın bı nefes alin
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Bende aynı senin gibiyim ben nerdeyse 7 aydır çıkmıyorum eşim artık bana asosyal muamelesi yapıyor 
(738 puan) tarafından
Çıkmayı dusunuyor musun peki
(2,548 puan) tarafından
Yoo böyle rahatım ☺️ ben uyku düzenini oturtmaya çalışıyorum oturursam belki 2 3 ay sonra çıkarım
(738 puan) tarafından
Bizimki güzel uyuyodu üç gündür uyku düzeni diye bişey kalmadı zaten daha erken ama güzel uyurken böyle birden uyumamaya başladı haliyle bende yine zombiye bağladım
(2,548 puan) tarafından
Atak dönemidir.  Bende o aylarda hic uyumadım
0 oy
tarafından
Şiödi eve girdim kızım 3 aylık bizim burdada piknik alanı var oraya gittim aramda baya mesafe olan yere oturdum 2 saat oturduk kız zaten bebek arabasınsaydı tedbirini al tedbirsizlerden uzak durarak çık
0 oy
(256 puan) tarafından
Kimsenin olmadığı yerlere gidin yarında biz cickicaz eşim su kenarına götürecek kimse olmuyor orda çık hava al kendine gelirsin
0 oy
tarafından
Ben her gün kızımı dışarı çıkarıyorum git evde dura dura ha çok kötü bağışıklığın düşer canım temiz hava al
0 oy
(707 puan) tarafından
Dikkat ettigin surece çıkabilirsin bence.Virusten kacayim derken hepimiz kafayi siyiricaz ya.Biz çıkıyoruz hamdolsun bisey olmadi.Tedbiri al takdire karisma derler.Ben insan icine pek girmiyorum uzak duruyoruz genelde.Mecburi yerlerde hep maskeliyiz ve kolonyaliyoruz her yerimizi.Bu hastalik bu senenin sonuna kadar boyle gidecek diyorlar ne zamana kadar evde kalabiliriz ki.
0 oy
(10,107 puan) tarafından
Biz nerdeyse her aksqm sahile iniyoruz valla. Dedigin gibi sahilde cimenlikler var kocaman herkes ayri ayri otuyo. Ben hamileyim ablamin 5 aylik bebegi var. Çay demleyip termosa koyuyoruz kilimimizi alip gidiyoruz valla
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Çıkmadık hic öyle yerlere

En büyük favorim kızımı aşıya götürmek aşıdan getirmek :D

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 697 göst.
25 Kasım 2023 Aile kategorisinde Dijle (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 120 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy