0 oy
527 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bizim bi komsumuz vardı dogu bölgesinden çok samimiydik o zman sürekli birbirimize girer çıkardık yalnız kadın her geldiğinde hoş geldn diye opyoz ya önce bı yanak sonra dudak sonra yine diğer yanaktan opyodu art niyetini bilemem abdestnde namaznda hatta sohbetleri de hocalık yapan bı kadindi sizce bu ne kadar doğru annm aradı da yeter teyzen gelicek dedi aklıma direk o geldi optrme sakin sakin kendini dedim tamm dedi

Sizde varmı tuhaf selamlaşma?

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

En İyi Cevap

Ahahahah herkes bildiğin öpüşme sandı galiba :D:D:D kahkaha attım

Genelde yaşlılar yapıyor demi ama art niyetle değil öyle zaten doğudaki.kadinlar erkeklerle öyle yanaktan bile öpüşmez ama bazi yaşlılar öyle kadınlarla görüşürken yapar  ama art niyetle değil bunun yanlış.olduğunu da ne yazıkki anlaamıyorlar

tarafından
Ay kim ne  linç edecek sen mi diyorsun gel beni dudaktan öp diye sjsjsjsj ben destek olurum merak etme
tarafından
Canımsın :D yalniz birakma beni
tarafından
Abbbbaaoooww ne tuhaf bişey len korkunç bide :()
tarafından
Ahaha yok yok merak  etme kavgaya gerek yok zaten napalim.nine kaldırdı seni öptü sen mi suçlusun sanki ne bileceksin onların huyu öyle bende yaşadım cunki napalim 70 80 yaşındaki.kisinim direk yüzüne mi bağıralım demekki.bilmiyor der bir daha ki sefere dikkat ederiz olir biter
tarafından
Olmuşla olmuse çare yok olan oldu ben yirrtm başka sehrdeyk anam düşünsün:)
-Reklam-
+1 oy
(7,412 puan) tarafından

Dudak derken bildigib dudaktan mi öpüyor  yuh:woot:

Adnan oktarda hocayim diyordu bacim dikkat et:ermm:

tarafından
Hahah hiç düşünmedim bunu valla anneme dim muhafaza etsin kendini:)
(7,412 puan) tarafından
Yani yani uyar mutlaka canim :)))
0 oy
tarafından
Aa ne kadar ilginç bizde yok hiç öyle 
tarafından
Banada hep ilginç gelmistir benmde ilk karsilasgtm canım zaten:)
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Tövbeler olsun ilk bulan erkek heralde:Dd
tarafından
Erkekleri de erkekleri  omuzdan opuyo kız yok onlar öyle opmuyo
0 oy
(450 puan) tarafından
Oha sasietic eee erkeklridemi oyle opuyordu 
tarafından
Yok kız kadın sadece kızları da vardi onlar yapmiyodi mesela:)
(450 puan) tarafından
Ne bilim ya valla korktum bidi bna oyle yapsa hayatta gtmem kendimi sapik zwnnederim ya hic ornek bir hareket degil bnce
0 oy
tarafından
Ne degisik kiz ilk kez duydummmm doguyla alakali degildir kadin uydurmustir onu ahahahahs
tarafından
Tabi canım yoksa gelinimzde doğulu mesela o hiç öpmez bizi :D
0 oy
(1,358 puan) tarafından

Bizde 3 kere öpülür yanaktan 2 olunca olmaz :angel:

tarafından
Bizde de öyle aynı trafik isiklari gibi önce sağ sonra sol tekrr sağ öyle bişi işte:D sjsjsjjs
(1,358 puan) tarafından
Hahahaha alemsin yqq :))
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Bu tuhaftan öte bişey ya ? Mümkün değil kiz kardeşim dahi olsa dudağımdan opmesine izin vermem ! 
(1,358 puan) tarafından
Ben annemin dudağından öpüyorum kuru bi şekilde çok seviyorum çünkü onu. Dudağımı uzatırım gelir öper hemen poncik annem yaa ♡
(1,793 puan) tarafından
Ya yapan vardır belki ama ben ne anneme ne ablam kardesime ne kızıma oğluma yapamam ya ciddi anlamda farklı geliyor bana bu tarz şeyler ben annemi dudağından opmesemde çok seviyorum o da biliyor yetiyor yani bu bize ☺️❣️
(1,358 puan) tarafından
Bizde de yeni çıktı zaten 1 senedir böyleyiz :)
(1,793 puan) tarafından
Allah muhabbetinizi arttırsın canım acılarını göstermesin Rabbim analarımızın ♥️
(1,358 puan) tarafından
Amin bebeğim inşallah
0 oy
(961 puan) tarafından

Yok artık :D bence farklı şeyler hissediyor :woot:

(961 puan) tarafından
Allah esirgesin kız ben hiç görmedim duymadım böyle bi şey
tarafından
Öyle deme giz kendimi kötü hissedyom Allah esirgesn ne :)kullanılmış gibi hissetm kendmi:D
(961 puan) tarafından
Ne bilim ya çok garip geldi insan başkasını öyle öper mi mesela annemle selamlarken öptüğümü düşünsem bile çok garip geliyor anamla bile olsa :o
tarafından
Zorla kadini nikahma aldrcan:D napim bacım opyo öyle alisms demekki:)
(961 puan) tarafından
Yok yok alma aman :D
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Sende opturuyor muydun dudağını? Çok iğrenç 
tarafından
O zman bebeydim hoş geldin demezdm ki
0 oy
tarafından

Doğuluyum hiç kimseyi öyle öpmedim öpenide görmedim:ermm:

tarafından
Doguyla alakalı değil canım benim bizim gelinde doğumu o hiç öpmez bizi mesela:D
tarafından
Saçma bı şey yani izin vermem ben kimsenin beni öyle opmesine.
(961 puan) tarafından
İlk karşılaştın ne bileceksin kız geldi hooop öptü ben şok :o
0 oy
(817 puan) tarafından
Ben her kerkesi iki yanakindan operim
tarafından
Bizde öyle yavrim genelde sap diye öpmem hatta yanagmi degdrr ordan mucuk derim:D
0 oy
(913 puan) tarafından
Eşimin ailesi Doğubeyazıtdan gelme hiç öyle şey görmedim. Belki sizi çok sevdiyi için öyle öpüyordu))
tarafından
Bilemem belkide asiri sevyo sanrm:)
0 oy
tarafından
Böyle bi selamlama tarzı olamaz bence o kadın öyle öpmek istediği için öpüyordu çok saçma ya tövbe tövbe ay gulsemmi bilemedim jsjsjsj
0 oy
(48,704 puan) tarafından
bir sürü dogulu arkadasim var hic öyle sapir şupur opusmez ☺️ teyzenin opesi var demekki
0 oy
tarafından
Ya o farkında değildir bence yoksa neden dudağını öpsün ben bebeğimin bile dudağını öpmem öpen anneler vardır ya hayatta sevmem öyle şeyleri heleki başkası öpse midem kaldırmaz  :) 
0 oy
tarafından

Eşimin tarafı öyle erkekler kadınları yani yakın akrabaları falan alnından öpüyor:ermm: ben ilk eşim nisanliyken yaptı öyle bidaha yapmicaksin dedim hepsi aynı ben de kendi alnını opturmem yani  onlara uzaktan elimi kaldirrim selam verrim okadar. Ne acayip düşünsenize her kuzenini alnından öpecek yok öyle yağma. Kendi de beni opturmuyo artık :D 

0 oy
(197 puan) tarafından
Yok artık ilk defa duyuyorum

İlgili sorular

+1 oy
31 cevap 602 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 544 göst.
5 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Tuba☀️ (5,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 170 göst.