0 oy
414 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

• <3

image

En çok beğendiğiniz film önerileri var mı yarın izlemek için eşimle film hastalığı var resmen ama korku olmasin Dabbe v.s. falan :D etkilenecegimiz bir film dediğiniz 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Delibalı izle bak cok guzel görümce deliha mandıra filozofu kelebeğin rrüyasi mucize aşk dedemin insanlari koğustaki mucize ayla daha cok varda aklima bunlar geldi simdilik :)
(2,633 puan) tarafından
kız ben başını izledim sadece. başı hep böyle mıc mıc olunca kapatıverdiydim :D
tarafından
Yok kiz bi sonuna kadar izleee .d
(2,633 puan) tarafından
hahah :D olmadı açayım bugün :D
tarafından
Ön yargıç seni .d
(2,633 puan) tarafından
hahaahaha :D
-Reklam-
+1 oy
(3,152 puan) tarafından
halam geldi ben cok agladim tavsiye ederim ve veda filmi ataturku askini anlatiyir
tarafından
:))) bende halam geldi deyince gerçekten geldi sandım anlayamadim Google yazdım hiç duymamıştım bunu yarın bir bakicam mutlaka dram filmiymis dikkatimi çekti çok sağol bacım
0 oy
(7,972 puan) tarafından
En son evim sensini izledim bi nasip olmamisti önceden izlemek çok agladim bide hamilelik hormonlari bayaa etkilenmistim
tarafından
:)) bende çok beğenmiştim izlemiştim Özcan Deniz'in filmleri genelde güzel oluyo
0 oy
(1,657 puan) tarafından
7. Kogustakı mucıze 

Mucıze 

Mucıze 2 aşk

Sadece sen 
(1,657 puan) tarafından
Muslum delıbal halam geldı de guzel fılmler ızlemıstım dıgerlerı onermıs :)
tarafından
Bir arkadaş da halam geldi yazınca bende gerçekten geldi sandım :))) Google baktım öyle bir film duymadım karşıma çıktı:)) merak ettim şimdi izlerdik aslında ama eşim uyudu merak ediyorum delibal de izlemedim ben ama eşim izledi mi bilmiyorum sorucam yarın izleriz artık
(1,657 puan) tarafından
Halam geldının anlamını duyunca cok uzulmustum o bi sıfre fılmde
tarafından
Dram filmiymiş çok beğenilmiş 7.2 IMDbsi
(1,657 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(901 puan) tarafından
Ben müslümcüyüm kaç kere izledim gene izlerim etkiliyor beni hayatı müziği babammm benim hahaa
tarafından
:))) onu eşimle izledik çok beğendim bende cidden babam benim olmaz dramdir muhtemelen eşimin babası yok öyle film izleyemiyoruz
0 oy
tarafından
Geçen güzelliğin portresini izledim çok hoşuma gitti çok korkunç film gibi ama sonunda oh be dedim ben beğendim 
tarafından
:))) inanır mısın bugün açtık izleyelim dedik Google'dan bakmıştım açtık filmin ilk başını izledik eşim beğenmedi bu ne yaa dedi korku olduğunu anladım da sonra SESİNDE AŞK VAR onu izledik pek sarmadı oda bizi :(((
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Delibal

Kasım da aşk başkadır

Melekler şehri

1 erkek 10 günde nasıl kaybedilir
tarafından
Kasımda aşk başkadır
Delibali bir kaç arkadaş önerdi ve yarın nasipse izleyeceğiz bı bakalim :))
0 oy
(8,081 puan) tarafından
The platform kesinlikle izleyin 
tarafından
Merak ettim şimdi bilim kurgu ve korkuymuş yarın bir bakarız eşimle çok sağol canım benim
0 oy
(2,633 puan) tarafından

3 İdiots - fakir ve zeki bi gencin hayatı 

Yerdeki Yıldızlar - Zihinsel engelli(tam oalarak değilde) bir çocuğu hayata bağlayan bir öğretmen filmi.

Dangal - Bir babanın herkese rağmen kızlarını güreşçi yapması

Peekay - uzaydan gelen bir canlının dünyaya farkli gözle bakması

4 de çok severek izlediğim aşırı anlamlı Amir Khan filimleri. 

ikimizin yerine - Farklı bir senaryo. Sırf nejat işler var diyi izlemiştim ama konusunu da beğendim.

Ölmeden önce- Aşırı merak uyandırıcı bi film

Yeşil Yol - Dünyanın iyi kalpli insanlar için ne kadar acımasız olduğunu konu alan bi film

Kitap hırsızı - Hitler zamanı kitap sevgisi olan bi kızı anlatıyor 

benjamin buttonun tuhaf hikayesi - herkesin izlemesi geren farklı bi film :)

harry poter ın seri olarak izleyin :) tv de çıkandan daha güzel oluyor

şimdilik bu kadar benim gibi kocası aşırı film izleyen yoldasım :D

tarafından
:)))) ayyyy muhteşemsin bacım valla en çokta film önerileri senden çıktı hakkını helal et herşeyi özetle anlatmışsın benim adam film kolik resmen evlenmeden 2 yıl önce hergun izlerdi evlendik benide filmpsikopatı yaptı 1.5 yıldır izliyorum bende izleyebileceğim zombisiz film yada savasli olmayan tabii :))))
(2,633 puan) tarafından
rica ederim kuzum helal olsun ne demek sende helal et :) BEnimkide bayılır filme eskiden giderdik sinemaya falan şimdi çocuktan gidemiyoruz bu yüzden gitti tivi bu aldı :D ondan memnun kalmadı netfilx e üye olmuş her gece yatmadan başlıyoz bi filme izleyip uyuyoruz :D ben gene verririm sana tavsiye :) savaşlı filmleri ben severim ama zombili saçma geliyor :D
tarafından
:)) bizde bacım IPTV almıştık 80 TL yıllık aslında Netflix çok merak ediyorum onun için mesela ortak kullanırsan daha uyguna geliyormuş 3 veya 4 kişi diyebiliyorum valla çok iyi olur bende merak ediyorum filmleri ama saracak mesela bugün açtık iki film biri Güzelliğin Portresi daha başında sarmadı bu neya film böyle dedi eşim kapadık 2.ci filme geçtik oda SESİNDE AŞK VAR oda çok sarmadı sonuna kadar izledik bari yarın doğru düzgün saracak bir film bulabilirsek izleriz :))
0 oy
(503 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Eltiler savasi 2020 

Salgın ( Contagion)

Flu grip

Life is beatiful

Vavien turk filmi :)) En iyi karikoca filmi :)

Yalnis kapi - keanu reeves en iyi yabanci sadakat filmi :)

Evdeki dusman_ eniyi evlatlik alma hikayesi 

Queen & Slim' en iyi irkcilik filmi dehset guzel 

Davetsiz Misafir _ intruder en iyi ev satin alma konusu islenmis film :) 

Dangereus lies 2020_ en iyi miras filmi 

1987 _ öldüren cazibe 

tarafından
Çok teşekkür ederim bacım ♥️ hepsini detaylı bir şekilde yazıp ozetlemissin mutlaka bakicaz şimdi halamlar geldi film izliyoruz
(503 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
tarafından
Müslüm.....12345
tarafından
Çok beğenmiştik eşimle izlemistik güzel bir film

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 139 göst.
13 Aralık 2023 Kültür-Sanat kategorisinde fatos18 (701 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 259 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mucizemm233 (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 345 göst.
9 Ağustos 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Uyusuk_Anne (108 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,365 cevap

34,765 kullanıcı

...