0 oy
380 göst.
Diğer kategorisinde (182 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar 19 +2 haftalığım sizden özür dileyerek eşimle ilişkiye girdim Bi 20 dakika geçtikten sonra Bi sıcaklık hissettim iç çamaşırı su inde kalmış niye olmuş olabilir acil cvp yazarsanız sevinirim korkuyorum 
notu ile kapatıldı: Başlık soruyu kısaca ozetleyici olmalı

5 Cevaplar

+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Bir sıkıntı  hissediyorsan doktoruna git görün ne bilelim biz.
-Reklam-
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Bnce doktora git suyun gelmis olabilir risk varmiydi yoksa da olabilir tabi vakit kaybetme
(182 puan) tarafından
Gece vakti doktorum yerinde midir onuda bilemiyorum bana riskli olduğunu söylemedi suyumudur korkuyorum açıkçası ne yapıcammı bilemedim
tarafından
Bi defalık geldi ise sorun olmaz da kese de yırtılma olduysa suyun devamı gelir önemsenmeyecek bi konu değil doktorunu bulamazsan acile git baksınlar suyun gelmiş olma olasılığı var.. bebek çok küçük ayrıca plesenta aşağıdaysa dikkat et bnmde öyleydi sonra doğum kanalını kapattı 36 haftalık ken sezeryan yaptılar ameliyatta plesentanın rahime yapıştığını gördüler 3.5 saat sürdü sezeryan ölümlerden döndüm çok kan kaybettim.. Nerde yaşıyosun bilmiyorum eğer İstanbulsa Sadi Konuk bunun için harika bi hastane.. eşinle de bebeğini kucağına alana kadar ara vermeni tavsiye ederim..
(182 puan) tarafından
Bi defa geldi cnm korktum çok teşekkür ederim bende İstanbul dayım aslanlarınin annesi
tarafından
Yerinde olsam giderim acile nöbetci uzman oluyo kadın doğumda normal acile gidip suyum geldi dersen hemen septik mi ne haltsa oraya gönderiyo bakıyorlar bence bi git için rahat etsin..
(182 puan) tarafından
Peki cnm teşekkür ederim Aslanlarınin annesi
0 oy
(7,972 puan) tarafından

Su olduguna eminmisin başka bisey olmasin o:angel:

(182 puan) tarafından
Bilmiyorum.iç çamaşırım çok ıslanmış
(1,630 puan) tarafından
Ağrı sızı bir şey var mı, ne kadar zaman geçti üstünden bu sıvı geleli, eğer suyun ise ağrı olur kanama olur, şuan nasılsın? Daha önce düşük yaşadın mı?
(182 puan) tarafından
Ewet cnm daha önce düşük yaşadım
Ağrı şuan yok kasıklarım ağrıyor genelde
(1,630 puan) tarafından
Bence bir daha ilişki yaşamayın, doktor eğer plesenta aşağıda dediyse sıkıntı olabilir, riske atmamak lazım. Doktor bana başta risk var dedi ben 9 ay sevişmedim, idare etsin eşin, yavrunuz için.
Sabaha kadar bekle, ağrı sancı kanama bir şey olmazsa yakın zamana bir randevu alırsın maskeni takıp randevuya gidersin ❤️❤️❤️
(182 puan) tarafından
Tmm cnm teşekkür ederim Ekim ışık
0 oy
tarafından

Özel baya özel bu soru biz ne bilecezki :angel:

(182 puan) tarafından
Ewet özür diliyorum ama korktum o yüzden belki bilen vardır diye yazdım
0 oy
(538 puan) tarafından
Ağrı sızı yoksa yada kanama vs. Yoksa sorun değil diye düşünüyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 74 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 520 göst.
0 oy
30 cevap 1,786 göst.
2 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozge25 (27 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...