0 oy
600 göst.
Diğer kategorisinde (158 puan) tarafından
Ay bu hadi sordan hiç bişe anlamadım ya kafam karıştı

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Valla banada fenalık geldi :D

-Reklam-
0 oy
(164 puan) tarafından
5 gündür 7 tl oldum anca çok yavaş artıyo miktar
tarafından
O nasıl anlaşılıyor kaçıncı cevap verdiğin soruyu açmadan anlaşılıyor mu yanlarında sayılar var onlar mi
(164 puan) tarafından
Evet biliyorum onu ama yakalaamıyorum ki zaten 12 cvp tam sonra ücret te yok ya yakalamak zor oluyor
tarafından
Valla 6 günlük üyeyim 23 tl yaptım. Ki referanssiz katıldım başlangıçta 5 tl vermedi. Kendim direk 0 tlden yaptım.
(164 puan) tarafından
Oradaki kullanıcı adını da bu değil mi Ben seni görmüştüm orada
tarafından
Evet canim mavikolataa orda da
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Aslında oldukça basit ana sayfada yukarda tüm sorular yazan yer varya ordan basıp aşağı kaydırıp yorum sorularını seçiyorsun ve bir soru seçip cevap yazıyorsun bu kadar sadece. Bende 2 3 gündür ordayım 7 tl oldu biraz yavaş ama bakalım.
tarafından
Yorum sorulari yerine en yeni sorulari sec ve ekrani arada bir yenile. Ustte kalan az cevaplanmis yorum sorularını cevaplamaya çalış. Ilk 5 yoruma en iyi parayı veriyo. 16. Sorudan sonra para vermiyo zaten.
(3,151 puan) tarafından
Öyleymiş ama yenilemeye rağmen hemen cevap yazıyorlar biraz boşladım bende genelde hep 15 20 cevap verilmiş oluyor.
tarafından
Gold uyelige geçince diger kategorilere de cevap verebiliyosun. Orda genelde en fazla 10 kisi cevap veriyo daha kolay oluyo para kazanmak
(3,151 puan) tarafından
Mantıklı ama oraya çıkmak da mesele şuan silver uyeyim ama nasıl soru soracağımı bile bulamıyorum 2 tane sordum onaylanmadi :D
0 oy
(30 puan) tarafından
O siteyi anlatabilcek varmı.. Nedir 
(2,891 puan) tarafından
Merhaba canım https://sorhadi.net/ref/Mavi buradan kayıt olabilirsin  https://sorhadi.net/p/1-site-kullanim-kilavuzu bu da kullanım kılavuzu. Kısaca soru sorup cevap vererek kazanç sağlıyoruz
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Kullanim kilavuzu var orayi okursan anlarsin tatlim.

Ben 5 gunde 12 tl yapabildm anca
0 oy
tarafından

Ben güvenmiyorum ya o verdiği paraları geri alırlar kim kime karşılıksız para verir bu devirde :D

(2,891 puan) tarafından
Senin önyargını nasıl kırcaz ki :)
tarafından
Yok kız uğraşıyorum öyle :) internet paketim bitmek üzere yeniden yenilensin bende giriş yapicam
(2,891 puan) tarafından
Tamam canım :))
0 oy
(7,402 puan) tarafından

Sirf meraktan kayit oldum hic bise anlamadan çıktım :D

tarafından
6 günde soru cevaplayarak 23 tl kazandım. Hemde gercekten genel kültür olarak beni cok geliştirdiğini farkettim. Nerdeyse her konuyla ilgili soru cevap yapabiliyosun. Cevapların çoğunu internetten araştırıyorum ama illa aklımda kaliyo
(7,402 puan) tarafından
Aynen gördüm seni :D hatta o 23 tl yi 23 bin sandım ilk basta şok oldum ☺ bu kisa surede nasil olur derken cozdum. Dunden beri bende giriyorum azcok anladım uygulamayi. Bakalim ne zamana kadar dayanacam :D
tarafından
Ilk basta bende ne saçma dedim snra girdikce hoşuma gitti. Hem faydali hem paralı:D
0 oy
tarafından
Ya tutturmuslar bi hadi sor iyice skildim ya
(1,379 puan) tarafından
Yakında para almak için verdikleri hesapların basına bır is gelecek soylemesi benden demedi demeyin
0 oy
tarafından
Çok karışık saçma sapan bişey ya ama 5 dakika takıldım 5.32 TL oldu 
0 oy
(642 puan) tarafından
Hadi sor neymiş goremedim ben ne ise yariyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 52 göst.
12 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Filizsena (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 682 göst.
0 oy
3 cevap 74 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aysek1 (12 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 271 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu

377,723 soru

11,305,160 cevap

34,731 kullanıcı

...