0 oy
1,064 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ceyizim için ARNİCA TESLA almıştım çok memnun kaldım birde dikey şarjlı süpürge alıyım dedim 

DYSON V8 iyi ki ama iyi ki almışım diyorum çok çok menunum biraz pahalı ama ben memnunum kocaman süpürgeyi çıkarmıyorum bununla hemen işim bitiyor çoluk çocuklu annelere tavsiye ederim DYSON olmasa da DİKEY SÜPÜRGE çok pratik oluyo

ARNİCA TESLA 06.12.2017 YILINDA

550.90 TL almışım 

DYSON V8 19.07.2019 YILINDA

2.379 TL almıştım 

image

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Para yok ikinci süpürgeye:D

tarafından
:))) ama tavsiyemdir bacım çok iyi oluyo ben zamanında almışım şimdi olsa alamam bende valla:((
tarafından
3sene önce 300aldim süpürge 800olmus çok pahalı cok:-D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimki bozuldu kayananamin eskisini getirdik birini bize ver kiz
tarafından
:)) valla bacım ben ikisini de kullanıyorum birini derin temizlikte birini de hafif temizlikte ama şuan uygun olan fiyatlı olanı da var marketlerde satiliyo
tarafından
Alalamam bacım aynİ zamanda TV de bozuldu onu yapacaz valla idare ediyik bakalim
tarafından
Zaten her şey de geldi mi üst üste gelir bende zamanında almasaydim şuan alamazdim çok erken aldım şuan herşey çok pahalı olmuş bile :(( bide ben birşey alacağım zaman çok araştırıyorum hemen hemen her sitelere bakarım hangisi daha uygun kaliteli bakar öyle alırım herşey de
0 oy
tarafından
Bende o kadar para olsa koluma bilenzik alacaam ama yok yok yok :)))

Ben bı tane süpürgeyle idare de ederim :))
tarafından
Aynen öyle canim valla  az olsun her şeyin helâli olsun boşver
tarafından
Bizde altına yatiriyoruz ama şuan bozdurmak zorunda kaldık :)))
tarafından
En yatırımlı iş aslında altın valla ama işte bende diyorum eşime ama zar zor yetiyor altın alacak para kalmıyor ki
tarafından
Altın almak mecburi değil ki bacım bı hesap açılacak mesela eşim kuveytturk bankasından bende ziraatbankasinda biriktiriyodum TL'yi Altına ceviriyosun altın hesabın oluyo yükseliyor :)))
(2,055 puan) tarafından
Aynen öyle benimde ailem yapıyor durumun varsa eline ne geçse atmak lazım ya da hurda altın almak lazım altın uzun vade sonunda bozdurdugunda gerçekten iyi yatırım
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Benimde iki tane bitanesi küçük Beko toz torbalı digeride fakir hazneli ayarlanabilir ses iyi oluyor çift süpürge:)
(2,055 puan) tarafından
Bende dip köşede Fakir olanını Ufak tefek döküntülerde de küçük olanını kullanıyorum hamile hamile Zor oluyor öbürü biraz ağır
tarafından
Aman bacım dikkat et bu yönden çok iyi hem çok hafif Rabb'im tez vakitte hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşaallah canım
(2,055 puan) tarafından
Amin ecmain inşallah ediyorum sağolsun eşimle oğlum süpürüyor arada eğilip doğrulamadgmda 7. Ay olunca artık insan yoruluyor süpürgeyi bile taşıyamiyor peşim sıra sürüklüyorum :))
tarafından
:))) Ayyy bacimm Allah kolaylık versin
(2,055 puan) tarafından
Amin hepimize insallh:))
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ben bu ara gözümü robot süpürgeye diktim canım. İstediğim Modeller biraz pahalı ama para biriktirip alacağım inşallah :)
tarafından
Geçen bı kaç ay önce ihlastan aramislardi ama fiyatını sormadım çok şükür eskiyene kadar bunlar beni götürür ama robot süpürge de güzelmiş
(4,668 puan) tarafından
Evet kendi kendine geziyor evin içinde. Hem siliyor hem süpürüyor tam benlik bişey:)
tarafından
Yakında bizim yerimize yemek yapan robotlar da çıkar :DD ev bayanları yaşadı valla o zaman :)))
(4,668 puan) tarafından
Keşke çıksa öyle bi robot. Kredi çeker alırım valla  :D
tarafından
:))) onlar da çıkar seneye
0 oy
(10,198 puan) tarafından

Havamida atarim postumu kız bu :D bendede varda 2 tane hem dikey hem normal. Sen normali evlenmeden alip dikeyi kocayami aldirdin :D

tarafından
:)))) yok be yavruuu valla her ikisini de kendim maasimla aldım çok şükür ne çeyiz için babadan istedim ne kocamdan şükür kendi paramla aldım herbiseyi zaten söylesem adam ne gerek var dicek bak şimdi kendi bile kullaniyo ben vermeden Aliyo :DDD
(10,198 puan) tarafından
Bende kendim aldimda benim buyuk supurgem iyi philips :) 2 sene once 1300e almistim. Dikey supurgem fakir
tarafından
Bende Philips de kalmıştım çok methediyolardi ama işte çeyiz de hepsini ben aldığım için bütçem neye yetiyorsa onu almıştım bu Arnica da gittiği yere kadar artık zaten çoğu zaman Dyson kullanıyorum yeter çok şükür bunlar da bana
0 oy
tarafından
Benimde iki tane dikey olan mutfakta çok işime yarıyor yemek sonrası falan 
tarafından
Hem hafif hemde pratik hemen çıkar 10 dkda heryeri SÜPur bitti gitti :DD
0 oy
tarafından

Dyson süpürgeyi kadir ezildi ile tanıdım :D

tarafından
Öyle Bi gazla alınacak kadar ucuz değil ki  kuzu yaa :D
tarafından
Valla öyle için acıdı benim de ama sipariş vermiş bulundum şimdi hep onunla supuruyorum eşim bile süpürüyo :DD
tarafından
Benim evi hamilelikten beri eşim süpürür :D Allah razı olsun ❤
tarafından
Ayyy maşallah sübhanallah Rabb'im bozmasın inşaallah
tarafından
Amiiiiin inşallah sağolasın
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Ben supurgede rowentadan sasmam normal olanına 1200tl vermıstm 2 sene once dıket olan da rowenta annemin dyson una tas cıkartr ve sadece 450tl
tarafından
Maşallah bacım güle güle kullan insanın eli kolu ayağı oluyo keşke yemek yapan robotlar da bian önce çıksa :)))
(1,826 puan) tarafından
Yemek yapmayı seviyorum kız pabucum dama atılır snra kocis taradnfan
tarafından
:)) ayy Maşallah sübhanallah canım ben 1.5 yıllık evliyim h.ici çalışıyorum h.sonu adama ne yapacağımı bilmiyorum aşçı da değilim ki :(( yine mi aynı diyo sinir oluyorum
0 oy
tarafından
Benim süpürgem elektrolux marka evlenirken aldım 3 yıldır kullanıyorum çekimi güzel
tarafından
Güle güle kullan bacım inşaallah insanın eli kolu bunlar valla
0 oy
tarafından

Kız bende xaoimi robot süpürge var valla elim ayağım her işimi görüyor sag olsun :D

tarafından
:))) acaba diyorum yemek yapan robotlar da çıkarsa ilk ben alırım keşke çıksa şu yemek derdinden kurtulsak bacım
tarafından
Yakında onu da çıkarırlar:D
tarafından
Cikarirlar valla ilk ben alırım :)))
0 oy
tarafından

Bendede süpürgeden bol bişey yok mübarek 4 tane 

tarafından
:))) ooo maşallah bacım güle güle kullan
0 oy
(9,333 puan) tarafından

O dik supurgeyi 2300e mi aldın cidden oha diyorum :D

Benim normall supurgem philips, 2015te 250tlye almştm, şuan 700 civarı.

Dikey supurgem ise arnica onu da 2014te nişanlıyken annem almıştı, 90tl flndı sanırm

tarafından
Bacım bu Dyson markasindan markaya degisiyo :)) normaldir o fiyatta olması bide ben 2019 yılında aldım şimdi fiyatlar ateş pahası maalesef o fiyatlar da hiç bir süpürge anca ikinci el olur tahmini
(9,333 puan) tarafından
Dyson olunca noluo kendimi supuruo kız :D
 Aynen benm aldğm supurge şuan 700 750 fln

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 288 göst.
0 oy
5 cevap 153 göst.
0 oy
7 cevap 265 göst.
1 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde demirlerinburcu (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 420 göst.
14 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sürpriz yumurta⚘ (1,615 puan) tarafından soruldu

383,699 soru

11,481,082 cevap

35,106 kullanıcı

...