0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde (1,290 puan) tarafından
Kızlar peygamber sünneti nedir bilgisi olan varmı iyi mi yoksa kötü  bisey mi

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dogusyan yarım sunettli oluyor yada tam sunnetli. Yararini zararini bilmiyorum ama.
(1,290 puan) tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doğuştan  sunnetli sadece ameliyat olmak gerekiyor yigenlerim oyleydi
(1,290 puan) tarafından
Peki bı sorun oluyor mu ilerde  bide ne ameliyatı olmalı
0 oy
(5,023 puan) tarafından
yarim sünnet olursa ameliyat tam sünnet olursa gerek olmuyor
(554 puan) tarafından
Sunetli olduğu nasıl anlaşılır ki
(1,290 puan) tarafından
Ben ilk oglumunki öyle olmadığı için fark ettim baya farklı
(554 puan) tarafından
Kız sunetli sünnetsiz arasında fark ne ben onu bilmiyorum :)
(5,023 puan) tarafından
ucundaki deri olmuyor sünnetlide
(554 puan) tarafından
Hi hiç bakmadım uyansın bakayım bi :)
0 oy
tarafından
Peygamber sünnetinin ağır ve hafif olanı vardır benim oğlumda peygamber sünnetli pipisinin başı sanki sünnet edilmiş gibi bide idrar deliği baya aşağıda bide pipisinin bi tarafının derisi cildine yapışık doktor en az 3 ameliyat gerekiyor dedi çok korkuyorum 
(1,290 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım benimki yapışıklık falan yok şükür
0 oy
tarafından
Afedersin cinsel organında sünnet olmuş gibi doğuyor kardeşimin ikizleri var erkek birisi peygamber sünnetli doğdu ama ameliyat olması gerekiyordu 8 aylıklar hala yaptıramadılar ayrıca idrar deliği olması gereken yerinde değilmiş baya büyük Bi operasyon geçirecek yani :/ 
(1,290 puan) tarafından
Hadi ya çok geçmiş olsun peki dinimizce hayırlı bişey mi bu komşum çok hayırlı evlat bu falan dedi
tarafından
Onu büyüdüklerinde anlarız anca :) belli olmaz nasıl büyütürsen ve eğitirsen öyle karşılığını alırsın. Ne ekersen onu biçersin misali
(1,290 puan) tarafından
Doğru :)
tarafından
Rabbim evlatlarımızı bizlere ve vatanına milletine dinine layık evlat eylesin Salih ve Saliha olsunlar inşallah
0 oy
(28 puan) tarafından
Benim oğlum 1 yaşına girecek peygamber sünnetli doğdu ve idrar deliği aşağıda olması gereken yerde değil çift delikli yani biri üstte idrar deliği hemen altında ameliyat gerektiriyor zaten 1 yaşından kucuklerj ameliyat etmiyorlar bizim doktorumuz öyle demişti çunki oradan aldıkları az bı parca deriyi ameliyat esnasında kullanıyorlar o yüzden biraz büyümeleri lazım dedi doktorumuz bize

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 168 göst.
27 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mürüş (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.
6 Temmuz 2023 Aile kategorisinde zynp_o6 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 187 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kuzey19 (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 603 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde Senben00 (59 puan) tarafından soruldu

382,370 soru

11,448,011 cevap

35,021 kullanıcı