0 oy
373 göst.
Diğer kategorisinde (488 puan) tarafından
Pazar günü suni vericez dedi doktor. Artık kendi sancımın geleceğine inancım komple bitmişti. Kendimi pazar gününe odakladm ama çok korkuyordum. suniyi hiç güzel anlatmadilar çünkü. Cuma gece yarısı cok farklı bir ağrı ile uyandım. Karnım ağrıyor ve tuvaletim geliyordu. Saate baktım direk beş dakikada bir. ( Sancı belden gelir dedikleri için doğum değil herhalde dedim. ) İki saat evde böyle çektim. En son eşimi uyandırıp hastaneye kosturduk. Çok şükür ki hastanede bir saat içinde doğdu. Korktuğum kadar yoktu çok şükür. Hala şükrediyorum. Aslında günüm geçmişti ama belirti yoktu. O gece yaklaşık bir saat tempoyla yürüyüp parkta bisiklet aletine bindim. Eve gelip bir saat sıcak suyun altında kaldım ve afedersiniz ilişkiye girdim. ( Ebe bir sorun yoksa ilişki doğumu tetikler ve kolaylaştırır demişti) ve çok şükür iki saat sonra sancım başladı. Rabbim herkese evlat nasip etsin. Bu duyguyu tattırsn. Hakkınızı helal edin çok soru sordum bunu da paylaşmak istedim:))

6 Cevaplar

0 oy
(48 puan) tarafından
Kac dikisin var cnm
(488 puan) tarafından
Sormadm ama içten bir tane dediklerini duydum. Üstten de dört beş tane hissetm
-Reklam-
0 oy
(421 puan) tarafından
Öncelikle gözün aydın cabım Allah analı babalı büyütsün inşallah. Doğum nasıl canım bende çok korkuyorum daha bugün 40 tane kemiğin kırılıyomuş gbi hissediypsun falan dediler bana :(
(477 puan) tarafından
Yok  artık dha neler ...bende çok korkardım ilk çocuğumdu ama korktuğum kadar çıkmadı bazıları abartıyor he benide çok korkutmuşlardı şuan elime geçseler bi kaşık suda boğarım..kimseye kulak adma bacım inan çok zor bişi deil 14. 15 yaşında doğuran var senmi doguramican
(7,127 puan) tarafından
Doğum çok kolay bir şey canım on kere doğur deseler dogururm. Sancı insanı zorluyor
(488 puan) tarafından
Allah razı olsun canım, kesinltoyle düşünme. Bana da hep zor dediler ama ben kendimi hep kolaya inandırdım biliyorum güzel geçecek ve bu şekilde doğurcam kacisim yok, o yüzden iyi olması için ne lazımsa yapicam dedim. Ebeler ne dediyse uyguladım. Sürekli aferin diyorlardi. Espri bile yaptılar o derece. İnan bana beyinde biten bir şey. Meryem süresini dinledim sürekli. Doğuma giderken vaktim yoktu ama bir hurmayı şifa niyetine yedim. Dua ederek gittik. Güzel düşün güzel olsun
0 oy
tarafından
Gözün aydn canmm
(488 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Gözün aydın sağlıkla büyüt bebeğini  :)
(488 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(229 puan) tarafından