0 oy
636 göst.
Aile kategorisinde (107 puan) tarafından

Kızlar benim 1 bebeğim var yani daha doğmadı. 

Ama eşime kalsa çok fazla çocuk istiyor yani 4-5 tane falan ama ben 1 tanede sabit kalmak istiyorum. 
Sizin düşünceleriniz ne?

44 Cevaplar

0 oy
(27,369 puan) tarafından

1 kizim var bir şükürler olsun

2 tane istiyoruz esimde fazlasina gerek yok bu devirde..

-Reklam-
0 oy
(817 puan) tarafından
Benim 1 tane oqlum var 5 yasinda olarken 1 tanede kiz isderim olsun
0 oy
(3,701 puan) tarafından
2 tane kızım var eşime kalsa evin içi çocuk dolsun Hatice boyuna yumurtlasin hiç demiyor o çocuk nasıl 9 ay taşınıyor o sancılar nasıl çekiliyor 
0 oy
(2,749 puan) tarafından

2 kızım var 2 oğlumda olsa çok güzel olur :D

E amaaa hayırlısı tabiki :)

0 oy
(5,436 puan) tarafından
Benim kardeşlerim var tanımıyorum sevgilerini tadamadım 1 tane oğlum vardı smdi 2. Oğlum oldu ben çok istedim eşim istememişti smdi 3. 'yu istiyor :D
0 oy
tarafından
1 tane var canim tek kaldım istiyom valla bu devirde iki çocuk çok zor 
0 oy
tarafından

İki kızım var bi oglum olsun istiyorum eşime kalsa 6 tane istiyor <3

0 oy
(2,722 puan) tarafından
2 evladim var dogrmadan 4 diyodum ama huysuz ciktilar iki iydir canım yter gulucuk Rabbim bahtlarini guzel etsin insllh hepimizinkinnde 
0 oy
(1,698 puan) tarafından

1 kızım var. Allah nasip ederse 3 tane istiyorum. 4.yü de yaparım ama önce bi 2. İle baş edeyim bakalım:) biz eşimle çok çocuk seviyoruz 

0 oy
(4,859 puan) tarafından
Bı oğlum var altı aylık ikiz istiyorum hep istemiştim inşallah ikinci gebelikte 
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Evlendik 5 yıl çocuk istemiyodk evliliğin 9.ayinda kızımı kucağıma aldım bu yeter dedim sonr abakyim hopppp bı tabe daha

Evliliğmz daha Eylül'de 5 yıl olacak

4 yaşında ve 1.5 yaşında iki kızım var var 

Eşim bazen diyor bı tane daha olsun erkek kardeşleri bende benden bu kadar diyorum bakalım :D

0 oy
(229 puan) tarafından
Cok sukur rabbim 1 taneyi nasip etti darisi isteyenlerin basina benm esimin 2. Evliligi yani ilk esinden bi kiz bi oglu var dahada dsunmuom rabbm bna nasip ettiginin acisini gostermesn insan yipranio cocuklrla erkekler oyle degiller
0 oy
(10,568 puan) tarafından
1 tane var 15 aylık bide 7 aylık hamileyim 

Eşim çok istedi çok şükür oldu 

Tek çocuk kalsın istemem kardeş bence herşeydir 
0 oy
tarafından
1  tane oglum var baskada istemiyorum cok zor gercekten bakmak amma esim istiyor bilmiyorum belki irelide dusunurum 
0 oy
tarafından
Valla 3 4 tane olmasini istiyodum suan bi tane 16 aylik oglum var ama su sartlarda tek covukla yetincem galiba yetistirmek cok zor
0 oy
(2,067 puan) tarafından

1 tane kiizm  var bi tane oğlum olmaisni istiyorum  allahim nasip  ederse  2 tane ıstiyorum  ama esim  3 tane isito  hatta şuan kiizm  7 bucuk aylik  hemen bi tane daha yapalım  dio  bende daha istemiyorum  dedim  :D

0 oy
(2,575 puan) tarafından
16 günlük tospik bir oğlum var. Allah buna can sağlığı versin güzel ömür versin. Kimsenin kucağını boş bırakmasın başka düşünmüyorum
0 oy
tarafından
Şimdi kadınlar 1 yada 2 yeter diyor

.berbat bir doğum yapmama rağmen, feci doğum sonrası yaşamama rağmen Rabbim sağlık sıhhat verirse nasip olursa bende 4 e kadar düşünüyorum Allah bilir ama 3 yada 4. Nasip bakalım kızım daha 4 ayını bitiriyor :) 
0 oy
tarafından
Zaten zor doğurdum gebeliğim de hastanede geçti resmen 

33 günlük oğlum var bana kalsa yeterli esim 1 tane daha olsun tamam diyo 

Bakalım nasip ilerde olabilir 
0 oy
tarafından
1 tane var rabbim canini bağışlasın 5ay 10 gunluk 5 tane istiyorum ama kendime acıyorum ve sezeryanım bu kadar cok doguramam heralde.

İlgili sorular

+2 oy
50 cevap 735 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Oldu o zaman (2,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 240 göst.
27 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 335 göst.
0 oy
72 cevap 1,309 göst.
14 Ocak 2021 Aile kategorisinde ballılokma (207 puan) tarafından soruldu