0 oy
813 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Yatak Odanıza İzinsiz Kaynananiz Girse Dolaplarınizin Içine Falan Baksa Sizde Yakalasaniz Ne Tepki Verir siniz  ? 

Bura benim özel yerim odam kendime ait yerim. Aynısı sana yapılsa hoşuna gider mi derim ve bidaha kaynanam eve gelince Odayı kitlerim Siz Napardiniz <3

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
ben bebegin altini segidtirirken gelir kapuda durur ben derim girsene diye ama girip karistirsa ne ariyorsun bana soyle dderim esime derim soyle amnene girmesin bi dahs diye ve bende kilitlerim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaynanamla ayrı sehirlerde yasıyoruz benim dogumuma gelmisti ben oturma odasında uyuya kalmıstım o ara gitmis karıstırmis sonra ben senin odanı karistirdım dolabına falan baktım dedi bi kac gun sonra esimle markete gitmistim o zamanda kayınpederimle ikisi girmis geldigimizde yine soyledi odana girdik besige bakmak icin dedi hic bisey diyemedim sinir oldum ben varken neden girmez ben gidince girer anlamiyorum
0 oy
(571 puan) tarafından
Benimki mutfağa bile girmez hastayken girmişti kapıyı çalarak bide saygılıdır bize karşı evime gelirken bile arar musaitmisin diye
0 oy
(581 puan) tarafından
Kayinvalidem asla böyle bişey yapmaz. İzinsiz aramadan evime bile gelmez. Mahrem bolgemize girmez. Taâ ki bi gün girdiğini gördüm hiç kızmam bi bildiği vardır derim bişey arıyodur falan. 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Benim sadece kaynanam değil herkes bilir odama kimsenin giremeyeceğini evlendigim gece eve geldi erkek tarafı başladılar evi gezmeye arkadadimi diktim odanın kapısına kimseyi sokma içeri dedim kimsede giremedi  
0 oy
(6 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşime anlatırım uyarmasını söylerim 
0 oy
(256 puan) tarafından
Benim kayinvalidemde hic izin istemez istedihi gibi girer isi varsa almasi gereken esya felan alir gecen gun doktora gitcektij o kizimi giydiriyordu bende uzerimi giyiyordum ciplaktim birden daldi odaya hey napiyon ciplagim dedim oda sanki gormedigim seymi dedi alcagini aldi cikti dogumda hastanede o vardi yaninda esimlede yatsak yinede girer 
0 oy
tarafından
Şimdi dolabı açma nedenine bağlı eğer münafıklık yapmak için odama girip dolabı açıyorsa kıyamet koparırım ama belki dolaba bişey koyuyordur yada bişey alıyordur o zaman sıkıntı yok ki benim kaynanam odama girer dolabı da açar çamaşır katlar yerleştirir mesela olabilir böyle şeyler 
0 oy
(148 puan) tarafından
Basima geldi canim senin yaptigini yaptim niye kilitliyodun defi senin yuzunden defim

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,410 göst.
22 Eylül 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 462 göst.
15 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Seher demir (3,860 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 707 göst.
0 oy
22 cevap 941 göst.
5 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Cadıkız (5,311 puan) tarafından soruldu