0 oy
427 göst.
Aile kategorisinde (84 puan) tarafından

image

Çok sinirliym yaramazlk yaptklarnda deli oluyorum başkaların çocuklarna baknca nasıl uslular ama bnmkiler durmuyolar sözümü hiç dinlemiyolar psikolojm çok bozuldu bazn vuruyorm vurncada pişman olp ağlyorm bn tekmi böyleyim:'(

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
canım cok büyük yaramazlık yapmadığı sürece vurma bence ya ben kıyamam diye dusunuyorum daha bebeğim küçük bağırırım arada ama vurmak olmaz sabırlı ol sen annes in ve sonuçta bunlari bilerek kabul ederek çocuk yapıyoruz onlarin isteyip istemediğini soramiyoruz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocuklar Allahın emanetidir anne baba da olsa vurmaya dövmeye hakkı yoktur diye rivayet vardır kuzularim benim ya .kendine hakim ol çocuk demek yaramazlık simariklik değil mi zaten bizde çocuk olduk illa ki dayak  yemisizdir kalbimizin nasil kırıldığını nasıl uzuldugumuzu hatirlasana çocuk yüreği başka kirilgandir cok ama çok hassastır  bazen yara olarak bile kalabiliyor olene kadar hemde. Allah evlatlarını sana bağışlasın insallah cnm
tarafından
Masum melekler nasılda güzeller masum bakiyorlar masallah suphanAllah kiyma onlara sana da çok benziyorlar . Ben çok sabirsuzim ınşallah elim kirilirda cocuguma ve olacak cocuklarima vurmak gibi bir yanlış yapmam ömrüm boyunca  ınşallah vicdan azabından kahrolur ölurum yoksa  :(
0 oy
(32 puan) tarafından
ya kıyamamm. bazen ben de sinirlenince bi kızıyorum benimki daha bebek anlamaz ama çok pişman oluyorum. kendilerine ve çevrelerine zarar vermiyorlarsa sabret nolacak. :) 
0 oy
(929 puan) tarafından

Keşke vurulmasa ama bence son raddeye geliyo ve insan bi anlık gafletle yapıyı o hatayı.  Hiçbir anne istemez çocuğuna vurmayı. Benim kızım 2 aylık ama ben bile bazen böyle çıldırıcakmış gibi oluyorum annecim yeter niye ağlıyorsun diye yükseliyorum sonra çok kızıyorum kendime ne anlar el kadar bebek diye ama işte insanın psikolojisi bi yerden sonra bozuluyo heralde . Yinede sen o sınırını başka bir şekilde atmaya çalış canım . Allah kolaylık versin :)

0 oy
tarafından
Ya her ailede illaki ister istemez ufak tefek şiddet vardır ama abartmamak şartıyla tabi ki 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Ayni bizi anlatmişsin ama ben vurmuyorum sinirleniyorum sora pişman olup agliyorum
0 oy
(253 puan) tarafından
Canim erkek cocugu buyutmek bide iki tane ust uste gelince zor gercekten ama vurma annesi ;) bide simdi bebekte var sabrin sinirlarindasin aslinda sabır biraz
0 oy
tarafından
Benim oglumda cok yaramaz ama hayatta vurmam.sevdigi bir şeyi vermemekle yada almamakla uyarırım.şunu hic bir zaman unutma canim cocugu hasta olupda vursa kırsa keske diye dua eden ana babalar var.vurma günah gerçekten.yaramaz cocuk saglikli çocuktur 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 100 göst.
9 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Masum anne (305 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 359 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 131 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 475 göst.