0 oy
974 göst.
Aile kategorisinde (5,436 puan) tarafından

4 yaşında oğlum var bilen bilir. 15 yaşındaki görümcem (Bir yasiyoruz) çocuğun ayağına dokundu, dokunsun bunda bisi yok oğlumda elleme dedi en doğal hakkı istemeyebilir. 

Görümcemde bidaha senle oynamicam, benden hiç birşey isteme falan demeye başladı. 
Bende öncede uyarmıştım seni çocuğu tehdit etme dedim. 

Çocuğun mu oldu şimdi dedi, o ne demek çocuk hep benim degilmiydi dedim
 g*t*nün b.kunu biz yikiyoz ama dedi( bende kalbini kırmamak için balkona çıkardım(babası kardeşi ablası balkonda orda biraz oturup kendi evlerine yatmaya geçecekler. zaten yatıp kapımı kilitleyecektim. 
Gücüme gidiyor bu 1. Değil kalbim kırılıyor artık kendime çok kızıyorum neden kaçtım ve ayrı eve girmedim diye çocuklarımın psikoloji alt üst olacak benim yüzümden :'( 
Ben zorla yıkatmıyorum ben bebegimle ilgilenirken kendisi kalkıp ilgilenirdi ben üstünden geçerdim ne yapsa ama o an kurtaricim olurdu aynı evde yaşıyoruz abisinin oğlu sonuçta ve okşuyor seviyorsa birşeyler yapmak zorunda değil mi ? 

24 Cevaplar

0 oy
(3,669 puan) tarafından
Tatlı dil yılanı deliğinden cıkarır canım annesı yokmus galiba sen anlatmaya calıs belki zMNLa ayak uydurur 
(5,436 puan) tarafından
8 yıldır anlatmaya çalışıyorum ne sevgimi ne şefkatimi esirgedim ama artık kalbim kırılıyor:(
-Reklam-
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Canım kötü birşey dememiş aslında, altını ben yıkıyorum bıraz nazim olsun gibisinden demiştir, çocuklara anneden sonra babaaanne ve halanın içi yanar sakin ol kzuum 
(5,436 puan) tarafından
Zaten aynı evde yaşıyoruz öpüyorlar da oksuyorlarda ama oğlum istemediğinde yapmasınlar çocuğuma s.lak m.nyak bile ddiler bende sabır taşı değilim benimde yaşım çok fazla değil 22 :(
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Gani anneye cemkirir ya çocuklar sizinkide o hesap olmuş belki o farkında bile değil soylediginin daha küçük cahilliğine ver bizi yaşınızda olsa yapar mı 
(5,436 puan) tarafından
Blmyrm cnm bikere alttan aldm 2 kere alttan aldm bu sefer kırıldım:(
0 oy
(13,725 puan) tarafından
 O öyle diyince bı güzel saçını yolsan kötü yenge olursun işte..
(5,436 puan) tarafından
Ben abilerine bile şikayet edemiyorum:(( kircak diye

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 504 göst.
16 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Bla Bla bla (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 605 göst.

381,542 soru

11,422,726 cevap

34,980 kullanıcı

...