0 oy
968 göst.
Aile kategorisinde (5,436 puan) tarafından

4 yaşında oğlum var bilen bilir. 15 yaşındaki görümcem (Bir yasiyoruz) çocuğun ayağına dokundu, dokunsun bunda bisi yok oğlumda elleme dedi en doğal hakkı istemeyebilir. 

Görümcemde bidaha senle oynamicam, benden hiç birşey isteme falan demeye başladı. 
Bende öncede uyarmıştım seni çocuğu tehdit etme dedim. 

Çocuğun mu oldu şimdi dedi, o ne demek çocuk hep benim degilmiydi dedim
 g*t*nün b.kunu biz yikiyoz ama dedi( bende kalbini kırmamak için balkona çıkardım(babası kardeşi ablası balkonda orda biraz oturup kendi evlerine yatmaya geçecekler. zaten yatıp kapımı kilitleyecektim. 
Gücüme gidiyor bu 1. Değil kalbim kırılıyor artık kendime çok kızıyorum neden kaçtım ve ayrı eve girmedim diye çocuklarımın psikoloji alt üst olacak benim yüzümden :'( 
Ben zorla yıkatmıyorum ben bebegimle ilgilenirken kendisi kalkıp ilgilenirdi ben üstünden geçerdim ne yapsa ama o an kurtaricim olurdu aynı evde yaşıyoruz abisinin oğlu sonuçta ve okşuyor seviyorsa birşeyler yapmak zorunda değil mi ? 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çocugunun yanında senı asagılamasına ızın verme. Cocguna karsı anne otorıten sarsılır. Yegen sevmeyle ıhtıyaclarına bakmayla analıktan men oluncaksa bır daha elını dahı surdurme bakmasın yenı yetmeye bak. 
tarafından
Ben annemı anladm ama annem bin pişman benı ihmal ettıgı ıcın. Onlara Allah rızası ıcın baktı ama beni oteledo ıstemeden. Asla cocuguna kızma ne olur onlar yuzunden. Buyuk olana daha kıymet ver dıgerı kucuk smdılık anlamaz ılgını sevgını buyugunden cekme olur mu. Gücün daım olsun kardesım evlatlarına mutlulugun huzurun ve merhametın daım olsun. Hep mutlu ol kmseye ezdrme kendını kuzum
(5,436 puan) tarafından
Rabbim senden razı olsun yorumlarına bayıldım çok teşekkür ederim moralimi falan nasıl duzelttin
(5,436 puan) tarafından
Rabbim senide hep mutlu etsin
tarafından
Rabbim senden de razı olsun canım benım.çok içten yazdım inan bazı postlar çekıyor ınsan daha kendınden goruyor. İyi geldıyse ne ala. Allaha emanetsın sen ve aılen...
(5,436 puan) tarafından
Tekrar tsk ederim evet bazı postlar öyle.. sende allaha emanet ol
-Reklam-
+1 oy
(27,351 puan) tarafından

15 yasindaki cahil biri yuzunden uzme kendini

Dengesiz ce konuşmuş 

Edebi olsa zaten o cumleyi kullanmaz

(5,436 puan) tarafından
Dimi kırıldım kendimde kusur aradim açıkçası bundan sonra oğlumun herşeyiyle ne olursa olsun kendim ilgilenicem
+1 oy
(12,777 puan) tarafından
Bende çok yigenim baktım ama tutup öyle laf demem sende Bi daha dur ben yikayim ben bakayım vs derse azarks bırak sonra laf ediyon de  terbiyesiz saygı nedir bilmiyor 
(5,436 puan) tarafından
Aynısını yaşadık önce dediğini dedim yaptı yine
(12,777 puan) tarafından
Yaş küçük ergen baya işte  okudum da anası yokmuş aşlinda içinde  anasına laf edecek bence tutup da kendj anana bak desen dünyası yıkılır bosver alınma dediğin
(5,436 puan) tarafından
Diyemem cnm rabbim görüyor:( ergen deyip avutuyorum kendimi
+1 oy
(403 puan) tarafından
Canim.çok yüz veriyosun konsmayi bilmiyolar seninle tamm sen onlara anne gibi olmaya calisiyrsn ama anneleri degilsn herks haddini bilsn.yarn öbür gün yapmasydn dicekler pisman olacaksn belki dönüp yüzüne bakmicaklar.sende cok yüz verme abilerine söyle kizsn gerkrse cock olan sen degilsin onlar
(5,436 puan) tarafından
Kendimi küçük kardeşleri gibi hissediyrm kayınpederim kalp hastası diye alttan alıyorum can sıkıntısı olmasın diye ..
+1 oy
tarafından
Canim.esine soyle guzel dille uyarsin yengenle duzgun konus o bizim.evimizin diregi onu kirmaya hakkiniz yok gibi seyler desin seni biraz yuceltsin. Sana saygi duymasi gerektibi bilsin. 15 yasinda cok uzun bir surec var cunku daha onunuzd.
(5,436 puan) tarafından
Eşim dedi önce denk gelmiş saygısız konuştuğuna, uyardı ama hep aynılar. .
+1 oy
(538 puan) tarafından
Eşine anlat bu Durumu. Düpedüz saygısızlık. Cahilce ergence kurulan bir cümle. Allahtan 15yasında. Yarın bir gün başkasının yanında söyleyebilir. Sende uyar mutlaka ağzına yakışıyor mu bu cümleler gibisinden diye. Allah yardımcın olsun 
(5,436 puan) tarafından
Allah razı olsn cnm evet bende ergen diye sabretmeye çalışıyorum ama bi değil iki değil üzülüyorum artik:((
+1 oy
(369 puan) tarafından
Bida bisi yapmak isterse dur o bnm çocuğum oldu şimdi ben yaparım de
(5,436 puan) tarafından
Aynısını dedm sabahtır soluyorum hala pişkin pişkin cevapveriyor ama suyunu falanda kattı yüzüme vuracaksan ben katarım dedim bu sefer çocukla çocuk oluyormuş  gibi hissettm kendimi gerçi bnmde yaşım 22 çok büyük sayilmam
+1 oy
(5,323 puan) tarafından
İstemiyorsa yapmasaydi silah zoruyla yaptırmadım da. Çok silinir oluyorum böyle yaşından büyük konuşan ukala konuşanlara .. Allahım sana sabır versin kuzum
(5,436 puan) tarafından
Amin cnm zorla yaptırmadım ama aynı evde yasiyorsak bende onların işini görüyorum onlarda benim işimi görmek zorunda
(5,323 puan) tarafından
Canım başına kakiyorlarsa sende onların işlerini yapma evladimla ilgilen sırf bı görsünler
(5,436 puan) tarafından
Ben yapmasam büyük görümcem yapmasa evi b.k götürür dolaplarini dahi biz duzenliyoruz
+1 oy
(1,307 puan) tarafından
Ben o kadar baktm ki yiğenlwrime bikere bile ole demedim herşey lerine koştm altınıda aldm yemek yerdn gezdrdmnuyuttm neler neler herşeyi yaptm ama ole de demedim yani yiğenm bu sonuçta kendi evladım gbi gördüm onları ben hala daha ole ler bnm için 

Ama oda çocuk cahil 15 yaşında ne konştğunu bilmiyo bide anneleri yokmş heralde başlarnda napcan ne dicen ki
(5,436 puan) tarafından
Aynen cnm aynen malesef oyuzden birşey demek istemiyorum .. sadece vana sabır dileyin yapacak bisi yok
(1,307 puan) tarafından
Tabiki cnm sen Allah dan bekle mükafatını rabbim senn niyetini bilir
(5,436 puan) tarafından
Sagl cnm benim yorumların için..
0 oy
tarafından
Ah cnm ah yüz verme diyeceğim ama senin kaynanan bırakıp gitmişti heralde. Ne denir ki buna 
(5,436 puan) tarafından
Evet cnm anneleri yok diye üzülüyorum çok yüz veriyorum her istediklerini yapmaya çalışıyorum
tarafından
Cok yanlış yapıyorsun cnm bence alıştırma hep yüz isterler sende
(5,436 puan) tarafından
Baştan yaptım o yanlisi ..esime nadiren anlatırım o sorar anlarsa oda aynısını diyor yüz verme diyor
tarafından
Sen o kadar Melek gibisin ki bu raddeye geleceğini düşünemedin bile
(5,436 puan) tarafından
Evet düşünemedim cnm ;( tsk ederim :( daha türkçesi safım ben :/
0 oy
(948 puan) tarafından
Hepsinin canları cehenneme yüz verme gidersin 
(5,436 puan) tarafından
Baştan yaptım o yanliisi..
0 oy
tarafından
Canım bence sen abisine soyle uyarsın 
(5,436 puan) tarafından
Kalplerini kıracak abisi :(
0 oy
tarafından
Ergen psikolojisi ya ondan 
(5,436 puan) tarafından
Öylemi dersin :(
0 oy
tarafından
Boşver kendini üzme , Rabbim büyük ...
(5,436 puan) tarafından
Büyük evet cnm da üzülüyor insan işte:/
0 oy
(10,478 puan) tarafından
Cnm aynı evin içinde misiniz kendi evlerine gideceklerdi demissin anlamadım 

Ah cnm üzme kendini boşver bu hayatta kimseye hakettiğinden fazla değer vermeyeceksin yoksa her lafı derler 
(5,436 puan) tarafından
Evet cnm aynı bahçede iki ev bizim.
Ben zaten sadece kendime deger veremedm
0 oy
(503 puan) tarafından
Birdaha daha resmi ol.yada boyle yasayip gidin.
(5,436 puan) tarafından
Nsl yani yüz verme ciddi mi ol diyorsun
(503 puan) tarafından
G.tn.n bilmem nesi duyen insana resmiyet az bile.
(5,436 puan) tarafından
Oylemi dersn:/
0 oy
(193 puan) tarafından
O henüz bir ergen. Artı olarak annesi yok ve senin çocuğuna herhangi bir şey yapmamış sadece dokunmuş çocuk istemiyor diye dokunmamakta ne demek? Benim kızım 9 aylık öpülmekten nefret eder fakat kaynanam ağzını bile öper hiç ses etmem. Çünkü benim olduğu kadar onlarında hakkı. Çocuğu yabani yetiştirme bence ve o kıza saygı duy kendini onun yerine koy
(5,436 puan) tarafından
Cnm ben oğlumun istemedigi şeyin yapılmasını istemiyorum hayatta da böyle olsun hep öyle yetiştirmek istiyorum beni çok ezdiler ben hep istemedigim şeyleri yaptım okulda dahi dayak yedim ezildim özgüveni sarsilmasin oğlum istemiyorsa öpmesin bile çok yabani değil izin verir öpturur okşatir o istedgnde yapsınlar benim düşüncem bu cnm ..
0 oy
tarafından
Imkanın varsa ayri eve cik canim ya yine gunduz ara sira yardimci olursun ama bu sekilde gerceekten cok yipraniyosunuz :(
(5,436 puan) tarafından
Fazlasıyla yıpranıyorum..
Ayri eve çıkma şansımız yok
0 oy
(265 puan) tarafından
Kuzum uzme kendini 15 yaşında ergen için. O yaslar zor oluyor hiç takılma 
(5,436 puan) tarafından
Öylede kırılıyor insan yinede
0 oy
tarafından
Canım belliki çocuklarını seviyor. O an sinirlendigi icin oyle demiş. Yine sevecek yine ilgilenecek. Daha 15 yaşında ani sinirleri patavatsizliklari olabilir. Uzülme bir gun evlenip gidecekler. Sadece sabret. Allah yardımcın olsun cnm
(5,436 puan) tarafından
Öylede diyorum bi yandan ama bi kere söylenir iki kere söylenir hep yüzüme vurmaya başladılar kırıldım bu sefer

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 503 göst.
16 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Bla Bla bla (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 599 göst.

378,958 soru

11,343,456 cevap

34,809 kullanıcı

...