0 oy
521 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Özel bölgenizi nasıl temizliyorsunuz kızlar ağda yapamıyorum canım çok aciyo ay lokal atezteziyi yapcan cart curt yol :))) en temizi güzeli ağda ama dayanamıyorum evde vaktimde yok oğlumdan bide afedersiniz iyice alt kısımlar göremiyorum nasıl yapiyosunuz çok çok özür diliyorum açık olduysa 

11 Cevaplar

0 oy
(581 puan) tarafından
Ben devamli ağda kullanıyorum kuaföré gidiyorum. Hiç kendim temizlemedim en rahatı öyle bence. 
-Reklam-
0 oy
(394 puan) tarafından
Bende kuaföre  gidiyorum  valla kafam raht
0 oy
tarafından
25 haftalik gebeyim ve agdami hep kendim yapiyirum. Gunah diye baskasina gitmiyirum bide gunahtan cok coanirim ben annemebile aldiramadim zamaninda:))) suan girmm zoroluyo bi ayna koyuyorum canim  cek gidi cek ediyom sonra aynadan bakiyom kalmismi diye faln öyle:)) faha bi hafta once yaptim.
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Canım eldiven epilasyon aleti hazır yapıştır agdalardan kullanabilirsin dün benim 2 saat sürdü ameliyat malzemesi gibi hepsini dizdim
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Kendim yapıyorum canım ben ilk ağda yapıyorum üst taraflara kalan küçükleri epilasyon aletiyle alt taraflarında eldiven ile yapıyorum benim canım acımıyo çünkü baya azaldı ama göbek büyüdükçe nasıl olur bilmiyorum 
0 oy
(2,351 puan) tarafından
6 ayligiz suan  5 6 yil once lazere girmistim o yuzden cok seyrek sayili yani ve tuyumsu  raatsz etmio cok rahatsz olursam eldivenle aliorm
(2,351 puan) tarafından
Bn eczaneden almistim 1 kutu icnde 100 tane feln var sanirim. Doktor eldiveni kili gzl tutuyo cekiorm arkdsn dedgi gbi
(57 puan) tarafından
Ben ilk defa duydum da internetten bakmak istiyorum ne yazsam çıkar
(2,351 puan) tarafından
Pudrali yada pudrasiz doktor eldiveni yaz cikar cnm
(57 puan) tarafından
Ya çok araştırdım bulamadım videosunu link atabilirmsnz
(2,351 puan) tarafından
Video bulamassn ki :)  cok basit neyine bakicaksin ki  cnm. Eldiveni eline takiosun kili tutuyosun bi anda cekiosun cekme yontemi ama ciplak elle tutulmuor kayior eldivenle kaymior ;)
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Ben yillaca agda yaptim canm alistim zaten cok canm acimazdi ama hamilelik doneminde daha da bi guc geldi artik nerdeyse hic hissetmiyorum bence bi kuafore git onlar hizli hizli aliyolar kendin deneme pes edersin ama kuafore nazin gecmez bide para vercesin yaptrmadan cikmazsn bnce
0 oy
(1,146 puan) tarafından
Vallahi bende kuaföre  gidiyorum  canım  çokta rahat çünkü aynadan  bile bakıp yapamıyorum gobegimden  boynum  belim  ağrıyor . Gidiyorum  10 dakika da ter temiz hep kendim  alırdım ama olmuyor napayım 
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Bn haftada bir kendim yapıyorum eldiveni takıyorum klozete  oturup temizliyorum 10 dk sürüyo 
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Şimdiden kuaföre git canım alıştır kendini doğuma girmeden bi kaç gün önce yaptırırsın 40 güne ancak cıkar zaten o 40 ın içinde bi çok gez alttan muayene olacaksın en rahatı ağda
0 oy
(99 puan) tarafından

Ben normalde agda yapıyordum komple vucut hemde almadigim yer yoktu ama hamile kaldiktan sonra kaşımı bile alirken gözümden yaş geliyor o kadar ki hassasiyetim var o yuzden sadece bikini bolgesini alabiliyorum simdi sadece o da venusun jiletiyle evet cabuk cikiyo bi elin ustunde olmak zorunda ama kanadigini gorunce daha fazla dayanamayip aynayi aldim comeldim jiletle aldim:ermm:

İlgili bir soru bulunamadı

377,870 soru

11,310,155 cevap

34,744 kullanıcı

...