0 oy
628 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından

Merhaba bu siteden bebiş için ürün aldım fena değil fiyatlara göre ama gecelik pijama konusunda kararsız kaldım sizce nasıllar fiyatlara göre alışveriş yapan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz..Ve doğumda ne tür bise tavsiye edersiniz tesekkurler

imageķ

image

5 Cevaplar

0 oy
(6,136 puan) tarafından
3 lü takım güzelmiş. Ben 2 tane normal pijama aldım internette uygun bisey bulamadım pijama almasaydim o 3 lü takimi alırdım ben aldım bütün fiyatlar düştü gel de sinir olma
(6 puan) tarafından
:) o çok sınır bozucu oluyor gerçekten ama hayırlı olsun canım
-Reklam-
0 oy
(141 puan) tarafından
3lü güzelmiş
(6 puan) tarafından
Bende beğendim ana o sabahlık gereksiz gibi hiç giymem ben öyle alışkanlığım yoktur boşuna almış olacağım sabahlıgini
0 oy
(224 puan) tarafından
Hangi site kii bende bakıyım
(6 puan) tarafından
En ucuz bebek market cnm
0 oy
(99 puan) tarafından
Kuzum pijama tarzinda baktiginda guzeller ama detaya indin mi kullanışsız gibi. Önündeki dugmeler az ve yukarida emzirirken ordan cikarmak zor gibi duruyor her ikisnde de. Gecelik olan mesela kisa geldi bana dogumdan sonra göbek biraz da kalabileceğini düşünsek on kismi biraz daha kisalacak rahat etmen cok onemli oturup kalkarken. Lakin fiyat acisindan 2 side cok uygunlar. Eger imkanin carsa bulundugun sehirin ic camasiri toptancıları vardir esnaflar onlarda bakabilirsin bunlar gibi uygun oluyo
(6 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım evet mantıklı düğmeli olup olmadığına bakiyodum sadece..bulunduğum yeri hiç sorma öyle yerler yok varsa da milattan kalma modellerdr
(99 puan) tarafından
Her iki yandan göğüse kadar acilan modeller var canim birde iki gogus ortasindan gogus kafesine kadar acilan modeller var onlari tercih edebilirsin. Birde sabahlik sevmem demissin ama anne dogum sonrasi usurmus bosver sen al cantanda dursun yanina hirka yelek alacagina en azindan titreme gelirse onu atarsin omuzuna
0 oy
tarafından
kaç günde geliyor kargo acaba
(6 puan) tarafından
2 güne gelmişti cnm bebek kıyafetleri p.tesi verdim cars. gelmişti

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 71 göst.
0 oy
3 cevap 168 göst.
10 Şubat 2023 Moda kategorisinde Gamzeakarsu (978 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
8 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde aysnrtrz (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 739 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,135 soru

11,317,637 cevap

34,763 kullanıcı

...