0 oy
1,237 göst.
Diğer kategorisinde (132 puan) tarafından
Güzel anneler bende bir kayın var Allah başa vermesin odasını temizletmez pislik götürür afedersiniz tuvaletini yapıyor sifonu çekmiyor kaç kere kavga ettim anlamıyor bence bilerek yapıyor eve ne getirse bunu ben aldım ben icem haberiniz olsun diyor daha birsuru şey şimdi eşimin annesi babası yok mecbur ben bakıyorum anneside babasida ben sayılırım bakmaya kesinlikle gocunmuyorum ama yaptıkları çok zoruma gidiyor ben evlenmicem diyor eşimde ne zamana kadar durcan el kızı bu kız diyor eşim beni haklı görüyor sizden istediğim nasıl konusmaliyim ne demeliyim ona kızıyorum eşime patliyorum kötü olmayalım die 

26 Cevaplar

+5 oy
(4,969 puan) tarafından
ne demek bakmaktan gocunmuyorum hayirdir hizmetçi mi tayin ettin kendini eli ayağı tutuyor salın gitsin pislik herif
(4,969 puan) tarafından
iyide canim dinde zaten kayın haram Allah icin bi fakire yardım eder ya da kayini gider para gonderir

boyle pisliğe katlanmayın lüzumu yok sifon çekmemek ne demek bi hayal et başkasının pisliğini gördüğünü
(182 puan) tarafından
O toplama işini ewet keşke kendisi biraz duyarlı olsa keşke biraz saygı gösterse inan ki cnm bnmde bir kaynım öyleydi inadıma girerdi resmen eşim konuştu ne yaptı düzelmedi yani eşin konuşsun güzel tatlı dille inşallah içinde Bi nebze anlayış olurda eskisi gibi olmaz
(4,969 puan) tarafından
evet evden gitsin azda olsa para yollarlar kendini idare etmeyi öğrensin 24 yasinda insanlar evlât sahibi oluyor
(182 puan) tarafından
Cnm benim ben onun için demiyorum yaptığı zaten iyi bişey değil sadece yorumlarda çocukmu ki emanet diye bakıyorsun diye ben dedim yanlış ama diğer hareket leri tabikidr doğru değil bende çok pislik gördüm ve hak veriyorum bunu eşide biliyor elbet konuşup düzelicek inşallah. SU.
(4,969 puan) tarafından
inşaallah düzelir yoksa kadına yazik
-Reklam-
+1 oy
(3,739 puan) tarafından
Bence siz değil eşiniz konuşsun sizin soylediklerinizi dikkate almaz adam akilli eşiniz konuşsun 
(132 puan) tarafından
Gitti geldi 3yil oldu
(3,739 puan) tarafından
O zaman akillanmissa şimdiden sonra hiç akillanmaz bu
(132 puan) tarafından
Zaten ne olduysa askerden sonra oldu
tarafından
Bence 3 harfli kiligona girip korkutun  ben bazılarını  oyle korkuturum
(132 puan) tarafından
Güldürdün beni allahda seni güldürsün
+1 oy
tarafından
Bence eşin güzel bı dovsun tuvalete girip şifon çekmemek ne yaa bu evde bı gelin var ayıp dayak istiyir
(132 puan) tarafından
Eşimde yakında dovcem diyor zaten eşimin üzerine atıyor eşimde yemin ediyor bizim evde 2adet tuvalet var eşim ben onun girdiği tuvalete girmem diyor
+1 oy
(3,036 puan) tarafından
Madem.evlenmeyecek ayrı ev açma gibi durum.olamaz mı canım 
(132 puan) tarafından
Onada ev alicaz ama zamanı var canim
(3,036 puan) tarafından
Konuşsanda pek fayda edeceğini sanmıyorum canım keşke anlasa ama pis insan pistir yani allah kolaylık versin
(132 puan) tarafından
Aynen öyle napicami nasıl davranicami sasirdim
+1 oy
tarafından
Insan yapmaya utanir ya  hemen evleniyimde rahat etsjnler diye ugrasir
(132 puan) tarafından
Ceske öyle bir düşüncesi olsa
0 oy
(161 puan) tarafından
Kac yasinda 
(132 puan) tarafından
24 yasinda
0 oy
tarafından
Kaç yaşında canim
tarafından
E bu ayrı ev tutub ayrılsın kocaman çocuk
(161 puan) tarafından
Valla eşin nasıl izin veriyor seninle ayni evde kalmasına
(132 puan) tarafından
Hiç gidermi önüme yemek konsun ama odama kimse girmesin ister temizlik bile yaptırmaz bana odasini
tarafından
En sınır oldum şeyler ya
(132 puan) tarafından
Onunla tek kalmıyorum eşim yoksa doğru annemlere
0 oy
tarafından
Kac yasinda acba  
(132 puan) tarafından
24 yasinda
tarafından
Ay koca adam ya
(132 puan) tarafından
Çok şükür abisi öyle değil öyle olsa bosardim kesin
0 oy
tarafından

1 Hiç bir mecburiyen yok

2 senin evinde sana saygısızlık yapan kişi yarın evlenirse hep seni kötüler insanlara ve eşinle aranı ciddi açar 
3. evden çıkarın bakmayın başının çaresine baksın 
Annem 4 tane kayın baktı büyüttü babam vefat etti sadece 2 si arıyor soruyor. Değmezzzzzzz
(132 puan) tarafından
Söylediklerinin hepsini yapıyor canım
tarafından
Eşinle konuş güzelce. Başka yere gönderin. İnan evlilik zedelenir olan en çok sana olur  hem çabuk yaşlanırsın hem hasta olursun benden demesi. Kimse için yorulmaya değmiyor
(132 puan) tarafından
Annem köye gitti evi bıraktım annemlere geldim eşimin işten gelmesini bekliyorum baş başa konusucam
tarafından
Bencede.. Hem nikah düşüyor haram. Hemde saçma yani hele ki öyle pislikse hiç gerek yok salla gitsin
0 oy
(5,355 puan) tarafından
Çok terbiyesiz ve şımarık bırymş bnce sen hiç muhattab olma karşma o onun düşünceszliği pasaklı şey siponu nye çekmiyor malmı ne eyer brlksen ayırılablyorsan ayrıl evını cnm onların arkasını toplayıp temizlemek zorunda değilsin vala
(5,355 puan) tarafından
Annesı babası ölmüşmü yıne allah sana sabır vermış bakmısın bunca zaman ben hayata kabul etmem vala sabırlı deglm hiç
(132 puan) tarafından
Evet canım 4sene oluyor vefat edeli bende sabırlı değilim o yüzden eşime sariyorum
(5,355 puan) tarafından
Ayy vala çok zor bşka kaynın varsa onlarda kalsın
(132 puan) tarafından
Abi kardeş başka kimsesi yok
(5,355 puan) tarafından
Hee işte bela olıyor lar snra insanın başına boşver yaa hiç takma bile olgun zaten ama çoçuk gbı 24 yaşındaymış evlililk çağı yanı
0 oy
(291 puan) tarafından
Yaşı 18 ve üzeri ise sizle yaşaması saçma değil mi? 
(132 puan) tarafından
Kimsesi yok
0 oy
tarafından
Canım  Allah senden razı olsun sahip çıkmışsın. 

Allah onuda İslah etsin inşallah bir an önce evlenir gider sende rahat edersin merak etme Allah isterse o ne kadar yok desede kısmeti onu bulur inşallah sende rahata erersin. Allah yardımcın olsun. 
(132 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ya tek temennim evlensin gitmicem evine
tarafından
İnşallah bir an önce evlenir gider.
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Ay hadi sen yengesisin bi noktada kapini kapatsan niye kapattin diyemez. Ben simdiden evleneceği kıza acıdım ya. Klozette sifona basmayanın g.tu bile b.kludur yani. Hiç sevmem oyle insanlari
(132 puan) tarafından
Çok doğru dediğim gibi soyleyemedigim bir çok şey var örnek verdiğin gibi
0 oy
(11,505 puan) tarafından
Kaynın kaç yasında canım
(132 puan) tarafından
24yasinda
(11,505 puan) tarafından
Ooo kocaman adam bence eşin konuşsun canım hiç değilse özellikle tuvalet meselesini
(132 puan) tarafından
Konuşuyor verdiği tek cevap unutuyorum napiyim
0 oy
(879 puan) tarafından
Benim esimde uzunca bi sure boyle yengesiyle abisiyle yasamisti eltim de ayni boyle seyleri soyluyordu onun icin ama esim hem temiz hem titiz saygideger efendi bi adamdir 

Hayatinda biri yoksa senin evde yasadiklarini da anlamiyor iste
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Kaç yaşında 
0 oy
(235 puan) tarafından
Hayır böylesi evlense de aldığı kızı senin başına bela eder Allah yardımcın olsun abisi psikiyatri ya da psikoloğa  götürsün bi psikolojik tedavi alması lazım kaynını
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Rabbim sana sabır versin canım desen anlamıyor. Kaç yaşında 
0 oy
(134 puan) tarafından
Temizligine ozen gostermeyen adami evimde istemem.Hele wc gibi onemli konularda uyardi mi insan utanctan yerin dibine girmeli rahatliga bak.
0 oy
(436 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım.Bir an önce kurtulursun inşallah 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,021 göst.
12 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 502 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.