0 oy
2,530 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
Tutmuyooorrrrrrrrrr

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
O attıkca sen vericeksn öyle öyle alışır
(25,224 puan) tarafından
Veriyorum :D
-Reklam-
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Hahah tutmayacaktır zorlamaa :D benim kızimda tutmadı hemde aventin 2 emzigini almistim duruyo öyle boşuna. Bazi bebekler tutmuyor. 

(25,224 puan) tarafından
Tutuyordu aventi geri bıraktı :D
(4,725 puan) tarafından
Valla tutan bebek fiyatina bile bakmadan tutuyo :D benim kızım sevmedi. Keske sevseydi geceleri emzik gibi kullaniyor beni ama napalim aliştım 7 aydır ☺☺☺
(381 puan) tarafından
bnmde arada bir alıyor bazen  napsamda almıyor bi degisik
0 oy
tarafından
Serbetli su yap batr ver 
(2,589 puan) tarafından
Sakın öyle bisi yapma canım doktor kesinlikle önermiyor
tarafından
Cogu kisi serbetli su icriyor karn agrsini alsin diye sl tarfi bndirip verck cok abartinz  vermek istemen vermesn cnm zorla degil ya sadece oneri
(25,224 puan) tarafından
Ben pekmezi sılandırıp batırdım ama tadı gidince attı hep tutmuyo
tarafından
Baska emzik denedinmi canim
(25,224 puan) tarafından
Evet bir sürü damaklı damaksız hepsini :)
0 oy
(7,182 puan) tarafından
Gaz damlasını emzige damlat ağzına yavaş yavaş ittir o zaman alır Allah'ın izni ile... Ben en başta emziği ağzına verdikçe midesi bulanirdi baktık dudaklarına dokundurarak verince almaya başladı.  Atmaması içinde normalde verdiğim gaz damlasını sıkıp verdim .
(25,224 puan) tarafından
Bende sab simpleks damlatıp verdim hep ama tadı gidince attı artık kullanmıyoruz damla
0 oy
(114 puan) tarafından
Tatlı biseye az bisey batırıp ver bi kereligine tutar
(25,224 puan) tarafından
Ne bni keresi defalarca yaptım tadı gidene kdr tutuyo :D
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Hastanede  hemen vermiştim  tuttu zaten  hic zorlanmadm bilemiyorm  kuzum inşallah  tutar
(25,224 puan) tarafından
Hastanede bizimde hemen tuttu 10 günlükken bıraktı daha yok
0 oy
tarafından
Ne yaptıysam bir türlü tutmadı 40 gün uğraştım 10 gündür bıraktım artık çok istemiştim tutmasını bir sürü emzik aldım yok tutmadı
(25,224 puan) tarafından
Bizimki tutuyordu azda olsa şmdi hiç
0 oy
(6,776 puan) tarafından

Bende nasıl biraktircam diye düşünüyorm kız :ermm:

(25,224 puan) tarafından
Hahaha :D
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Ahhhh ahjj cok zorlandım kusuyo gibi oluyordu hatta eşim kızıyordu verme diye kusucak ama ne yaptım ettim ugraştım tuttu... O agzından attıkça agzına ucunu koy sadece emdkce elinle ilerlet bide emdigi zaman sen elinle destekle biraz bırak.. Atarsa aynı şekil bastan dene 
(25,224 puan) tarafından
Harfiyen yapıyorum valla yok :D
(2,589 puan) tarafından
Dene canım benim ki 40 kı cıktı bayaa 50 ye gidiyorduk denedim baya tuttu illaki pes eder günde 2 kez bile denesen en son tutar
0 oy
tarafından

Benim bebeğim şerbetli su ile tuttu ...

(25,224 puan) tarafından
Tadı gidince atıyo :D
0 oy
tarafından
Şwrbetle ver bir iki alışır emziği icad edenin mezarına nur dolsun derim 
(25,224 puan) tarafından
Hahaha kız tadı gidince atıyo bidaha istiyo tatlı
tarafından
Yok istemio bide karnı açken ver iki üç dakika atmaz sonra emzir karnını doyur koy emziği ağzına uyusun
(25,224 puan) tarafından
İstiyo valla nelere batırdım Bi bilsen :D
0 oy
tarafından

Benimkide tutmuyo yarim saattir savas yapiyoruz :D

(25,224 puan) tarafından
Tutuyordu ne güzel tükürüyo :D
tarafından
Benimki hic tutmuyo diliyle itiyo ooggg yapiyo keske tutsa
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Ben de cok ugrastm anca ucuncu ayda tuttu megwrse aldıklarımı begenmıyoröus en son iki tane aldım onların bagımlısı cok seviyor ama sadece uyurken veriyorum.. Kaucuk seviyor ya da yapısı hosuna gitti ilk begendıgu nuk kaucuk olandı snra ıkı numaraya gecunce daha saglıklı olan bibs kaucuk aldm suan o onun aşkısı
0 oy
tarafından

Yer yüzündeki bütün emdikleri topladık denettik hanımefendiye hiçbirini tutmadı bacım zorlama boşver. Ev emzik dükkanına döndü :D

0 oy
(220 puan) tarafından
Niye zorluyorsun ki bırak emmesin daha sağlıklı 
(220 puan) tarafından
Bence hiç de şart değil emzik, ben vermedim eksikliğini de hissetmedim, benim gibi düşünen insanlar da çok fazla sana denk gelmemiş anlaşılan
Bebeğin emme refleksi memeyle de kuvvetlenir, o emdikçe sütün de artar hem emzik bazı bebeklerde meme reddi de yapabiliyor
(25,224 puan) tarafından
Ya cnm çok şükür bunları biliyorum o senin düşüncen bu benim. Ben tutturma yöntemi sordum soruma cevabın vara aonu alayım yoksa polemiğe gerek yok bana göre emzik verilmesinde hiçbir sakınca yok sana göre var. Benim bebeğim gayet güzel emiyo sütümde artıyo meral etme uyku geçişlerinde de emzik vermeyi düşünüyorum 24 saat ağzına tıkacak kadar cahil değilim şükür.
(220 puan) tarafından
Ben polemik yaratmadım ki fikrimi söyledim sen biraz ters davrandın. İnşaallah bir kaç ay sonra sütüm azaldı diye post açmazsın sağlıkla büyüt bebeğini
(25,224 puan) tarafından
Ben emzik tutturma yöntemi sordum veriyim mi vermiyim mi diye sormadım soruma cevap vermedin sen. Azalmaz Allaha şükür emiyo bebeğim emzik tutturanların sütü azalmıyo
(220 puan) tarafından
Neyse uzatmayalım, hakkını helal et vaktini çalmış oldum kusura bakma
0 oy
(10,277 puan) tarafından
Canım benimki de tutmuyordu chicco physyo soft aldım yumuşak her yeri silikon onu tuttu 
(25,224 puan) tarafından
Daha emziğe para veremicem battık :D
(10,277 puan) tarafından
Kız ben de avent nuk aldım durdum bu son dedim artık bunu da olmadı dişlik yapar diye aldım silikon komple diye :)))
0 oy
(454 puan) tarafından
Bence çok gerek yapmadkça vermeyin emzik. Ben bebeğe ihanet gibi görüyom kandırmış gibi görüyom uyurken bile cuk cuk emiyolar çok üzülüyom 
(25,224 puan) tarafından
Ne alakası var 24 saat memede sen taşıyabilirmisin emin ol emzik verirsin
Emme refleksi i çi inde zaten ilk birkaç ay veriliyor
(454 puan) tarafından
Her bebek farklıdır bilemem  Allah zaten anne karnındayken veriyor bebeklere emme refleksini.
(25,224 puan) tarafından
Orası öyle ona ne şüphe. Kuvvetlenmesi için o emzik zaten ağzına tıkıp saatlerce bekletmek için değil. Uyku geçişlerinde de iyi oluyo. İnsanlar  emzik veriyor diye bebeğine ihanet ediyor diye düşünemezsin emin ol tek iyi anne sen değilsin ;)
(454 puan) tarafından
Tabi öyle canım her anne bebeğinin iyiliğini ister. Ama uyurken bile emzik emiyolar diye dedim onu

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 105 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde yeni1annee (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 737 göst.
26 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,173 göst.
29 Mart 2020 Aile kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 81 göst.
29 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minimalist (263 puan) tarafından soruldu

378,787 soru

11,337,520 cevap

34,800 kullanıcı

...