0 oy
1,445 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar çok içim yandı rsmen oturdum ağladım çok zoruma gitti bir tahana cobasi ne yapabilir ki insana daha küçücük en agizindaki pembe emzikten benim oğlumun da var onu görünce direk oğlum geldi aklıma rabbim sen evlatlarımızı koru çok canım yanıyor o ses cikartamadan aglayisi gözünden akan bir damla yaş çok yaktı içimi. Rabbim hepimizin evladını korusun biz birde şikayet ediyoruz ağlarken çok bağırıyor çok ağlıyor bir daha sikayet etmem çok üzüldüm ya :(:'(

14 Cevaplar

0 oy
(83 puan) tarafından
Heryerde ismini duyuyorum ne oldu acaba bebeğe 
(83 puan) tarafından
Allahım cennetinde kavuştursun inşaAllah
tarafından
Amin inşallah
(10,368 puan) tarafından
Sma hastası cnm O bebek
(3,669 puan) tarafından
Sma hemde akcigere bişey kacınca oyle olmus ama annesi doktorlar yuzunden diyor Bayadır takıp ediyordum melekgi rabbim sabır verdım ailesine
(10,368 puan) tarafından
Çok dokundu bu minik bana her gördüğümde bi ağlamak geliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet canim dun vefat etti rabbim cennette kavustursin insallah 
tarafından
İnşallah çok üzüldüm :(((
0 oy
tarafından
Tarhana çorbasından ibaret değil zaten sma hastasiymis melek ya :(
tarafından
Evet prematüre doğmuş zaten
tarafından
Ben daha önce görmemiştim bildiğim kadariyla ama çok içim acıdı Allah kimsenin evladına vermesin
0 oy
(1,158 puan) tarafından

Ben gormedim cnim:'(cok uzldm ya

tarafından
Bende çok üzüldüm daha önce hiç görmemiştim burda bir postta gördüm merak ettim baktım çok canımı yaktı :(
0 oy
(220 puan) tarafından
Ben bilmiyorum biri anlatabilir mi acaba merak ettim ya 
tarafından
Prematüre doğmuş bir şekile hayata tutunmuş annesi tarhana çorbası icirmis ve akcigerine kaçmış öldü zannetmisler doktora gitmişler babasının meleğim sözüyle açmış gözlerini sonra boğazında delik vardı iğne duruyordu orda burnunda bir boru öyle nefes alıyor öksürük cihazı takiliydi çok üzüldüm
(220 puan) tarafından
Yazık ya yaşamı da çok sıkıntılıymış Allah ailesine sabır versin çok zor :(
tarafından
Amin gerçekten cok zor :(
0 oy
tarafından
Allah geride kalanlara peygamber sabrı versin inşallah, Allah bizi evlatlarımızın acısını göstermesin.. çok ama çok acı.
tarafından
Amin çok zor gerçekten birde agizinda üzerine ay  yıldız olan bir emzik aynısından benim oğlumun da o cok etkiledi beni
tarafından
Çok normal ben daha anne değilim baktm resimlerine içim gitti annesini düşünemiyorum. Allah bebisini sana bagislasn canm
tarafından
Amin canım Allah razı olsun kimseyi evlat acısıyla sinamasin rabbim ben hep diyorum Allah önce benim canımı alsın onun acısını yasatmasin :(
0 oy
(178 puan) tarafından
Onu geçtim ben bazen diyorum kızım zayıf yana yakıla üzülüyorum. Aslında ki hastalar ne hayatlar var aramızda   rabbam mekanını cennet eylesin
tarafından
Amin gerçekten öyle sapa sağlam elimizdeler sihatleri yerinde rabbim bozmasın acılarını göstermesin
0 oy
tarafından
Nolmuş ki canm
0 oy
tarafından
Allah ailesine sabir versin annesi ne durumda k8m bilir kıyamam 
0 oy
(10,368 puan) tarafından
Kız duydugumdan beri ağlıyorum bugün çok ağladım ve karin agrım var inşaallah karnımdaki bebeğime bisey olmamıştır çok üzüldüm o bebek için nasıl.masum bakışları var 

Gereksiz şeyler turkiyede var ama o hastalığın ilacını getirtmiyorlar mis turkiyeye rabbim ıslah etsin böylelerini ne kadar gereksiz varsa turkiyede o miniklerin ilaçları yok 
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Kimdir nedir diye bakmak istemedim yorumlarda gördüm ve yettim eğer detayları okursam  bu gece uyuyamam. Zaten bebeğim hasta aşırı duygusalim ağlamaktan helak olurum. Allahım hic bir anne babayı evlat açısıyla da evlat hasretiyle de sinamasin :(((
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Haberlere baktım bişey bulamadım yaa
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Evet yaa bende cok uzildum bnde tiktokta gordum annesi paylasmis bi daha asla bizim evde tahrana corbasi pismeyecek diye rabbim tum masumlari korusun hicbi anneye evlat acisi vermesin
0 oy
(1 puan) tarafından
Arkadaslar nehir bebegi kaybettik  Rabbım ailesine sabır versin cok zor bı durum  sesi olamadık ama onun gibi bi cok yardıma ihtiyacı olan bebeklerimiz ailelerimiz var lütfen sesleri olalım sesimizi duyuralım  @ecemsufiliz ve bi cok bebeklerimiz var lutfen sesi olun duyuralım  bi annenin daha yuregi evlat acısıyla yanmasın
(10,368 puan) tarafından
Aslı bebek var bide çok benziyor nehir kuzuma
Görünce o.saniyor insan

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 46 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Melek06 (624 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 584 göst.
6 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 166 göst.