0 oy
485 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Evimin köşesinde terzici var ben başta pantalonlarimin boyunu yaptırdım eşime de sende ver pantalonlarini istediğin gibi yaptır dedim neyse bir tanesini yaptırmaya götürdü iki gün oldu ama alamadı bende bugün alayım dedim gittim dedim eşim kot pantalonunu vermişti falan neyse adam aradı bulamadı bı baktım tezgah da dedim bu eşimin pantalonu o olamaz onu veren çok genç bir çocuktu diye o benim eşim dedim yok olamaz o çok gençti demeye başladı ben eminim bu dedim aldım ki pantolon da o anladım artık esim benden daha genç duruyor :D sizde söyleyin daha genç duruyor dimi

image

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Evet.     Xbxbbdbdbdejej:D

tarafından
Kız adamdan zor aldım pantalonu tobe ya :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bunu sana hep dedik ama :D

tarafından
Kız bende gencim ya yaş 21 :D eşim 23 yazıktır günahtır adamdan zor aldım pantalonu :D
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Yok aslında aynı görünüyorsunuz canım ama kapalı olunca biraz daha olgun duruyor insan yoksa sende kücük duruyorsun i.. Cok tatlı sunuz maşallah Allah a ayırmasın 
tarafından
Ben azıcık pörsüdüm ya :D ben farkındayım ama terzici bir kere daha vurdu yüzüme :D adamdan zor aldım ya şaka gibi :D
(2,589 puan) tarafından
Kendinle barısık ol kuzum veee bakımları unutmuyoruz
0 oy
tarafından

O degil de eşin Ulas Tuna Astepe'ye benziyor:D 

tarafından
Bunu söyleyen 23747475883 kişisin canım :D eşim kendine benziyor benim için :D
tarafından
Hahaha:D Rabbim huzurunuzu mutluluğunuzu daim etsin kuzum :))
0 oy
(202 puan) tarafından
Bence sen.cok küçük duruyorsun :))
tarafından
Sağol kuzum ama adamdan pantalonu zor aldım hâlâ çok gençti diyor :D
0 oy
(48,700 puan) tarafından
adamin absrttigi gibi bi yas farki goremedim.ben
tarafından
Kız alana kadar öldüm çok gençti deyip durdu evet genç ee ben iki tane doğurdum benim genç duracak halim yok ne edeyim :D
(48,700 puan) tarafından
sanki sende kirk yasinda duruyosun abartmis yani hiçte büyük durmuyosun esit duruyo ☺️ ayrica ne o 21 yasinda 2 cocuk ya bunalima sokcan beni ☺️☺️
tarafından
Ben iyiyim kuzum halimden eşim istese üçüncü bile istiyorum da ben yaşlandım diyor :D
(48,700 puan) tarafından
esinide doverim bak ne yaslanmasi biz olelim o zaman ☺️
0 oy
(11,505 puan) tarafından
Evet genç görünüyor canım yaşınız aynı mı?
tarafından
Ben ondan 2 yaş küçüğüm :D
0 oy
(2,623 puan) tarafından

Cnm senin oglun nasil hala babaci mi :D

Yine  herkese anne diyomu merak ettim insallah ogrenmistir 

0 oy
tarafından
O değil de terzici kelimesine taktım ben  :)
0 oy
tarafından
Kiz esin baya lise ogrencisi gibi duruyo ya harbiden :D bosver gec yaslanir :D
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Adam abartmış bence bi fark yok arada ama burda tabi makyaj var terziye nsl gittin onu bilmek lazim cnm :D

tarafından
Benim makyajlı makyajsız halim aynıdır canım :D fondöten kullanmıyorum bı rimel bı eyeliner :D

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 254 göst.

380,296 soru

11,386,417 cevap

34,887 kullanıcı

...