0 oy
1,795 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (6,275 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Hepsini cok begendim sadece puantiyeliyi alıp almamakta kararsızım gecen yıl Bi magazadan almıştım denemeden sonra evde denedim cok yakıştı ama boyu kısa diye geri verdim içimde kaldı gibi oldu onun için alayım diyorum :D sizce nasıllar 

image

image

image

Pembe olanı 100 digerleri 50 TL miş kızlar 

6 Cevaplar

0 oy
(1,772 puan) tarafından
Bende puantiye li ve yeşili çok begendim 
(6,275 puan) tarafından
Pembeyi eklemeyi unutmuşum yeni ekledim :D bende ona bayıldım yaa. Bi de yeşil elbisenin modeli gecen sene mi modaydı ne o konuda da kararsız kaldım
(1,772 puan) tarafından
Pembe de güzel günlük giymeye yeşil bilmiyorum geçen sene mi modaydı ama o biraz daha davet elbisesi gibi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir tek bembe olanı güzel ve kaliteli ayrobin yada keten kumaş sanırım diğerleri naylon scuba kumas
(6,275 puan) tarafından
Hemen kırısır mı acaba ütü ister mi cocuk varken elbise giymeyi zor yetistiriroyrum ütüyle hiç ıgrasamam valla
tarafından
zaten hafif kırışık bir kumaş yapısı öyle benim elbisem çok kirismiyor
tarafından
Zal Ahmet ın annesı ❤️çok teşekkürler canm
tarafından
Rica ederim kuzum❤
(6,275 puan) tarafından
Aynen. Cok saol canım bu bilgiler işine yarayacak :)
0 oy
tarafından
Pembe olan içine astar ister gibi duruyor yeşil olana aşık oldum iyiki attın kuzum Alicam bende yesilde beden var mı acaba
(6,275 puan) tarafından
Vardır heralde ona hic bakmadım canım valla 42 giydiğim İcin hemen hemen her kıyafete bulabiliyorum bedenimi o yuzden bakmadım hic
0 oy
(253 puan) tarafından
Canim bak 1.elbise ferah bi kumas ama rengi itibariyle ic gosterir ve asiri kirisir ben utusuz seye cok takildugimdan dikkatimi cekti.2.elbise kumasi en ideal gozulen o 3.puantiyeli yakan bi kumasa benziyor poyesterter karisimli.4.elbisede pemyemi polyestermi tam yakınlasinca anlamadim link versem bakarim ama set bu model cok eskidi.kumaslar cok onemli 2.disinda rahat giyemezsin digerleri iade degisim sansin varsa al derim canim
(6,275 puan) tarafından
Aynen kumas cok önemli birincide bende aynı seyi düşündüm astar var mı diye sordum yok dediler ama, rengi cok hosuma gitti kumaşlardan cok anlamıyorum bende ama aydınlattığın için saol yorumunu dikkate alıcam akşam sipariş vericektim ona göre veririm artık
0 oy
(13,218 puan) tarafından

Pembe ve Puantiyeli güzelmiş  :)  :)

0 oy
(202 puan) tarafından
Canım elbise uzunluğuna dikkat et ben dikkat etmedım bileğin yukarısında bitiyor elbise :((
(202 puan) tarafından
Bu siteden  aldım 1 tanede alt üst takım aldım çok  beğendim onu
(6,275 puan) tarafından
135 cm den kısasa almıyorum canım baktım hepsine 135 üzerinde
(202 puan) tarafından
Sanırım benim 134 cm bakmadın boyuna maalesef

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 342 göst.
0 oy
12 cevap 242 göst.
0 oy