0 oy
331 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (229 puan) tarafından
Sagolun simdiden cevplarniz icn kizlar :)

9 Cevaplar

0 oy
(5,302 puan) tarafından
Off cnm yaa hamilemisin 
(229 puan) tarafından
Yok kz 4 aylk oglum vr emzriom
(4 puan) tarafından
Ben de öyleyim yedi aylık olcak kızım emziriyorum 45 kilo kaldım
(229 puan) tarafından
Normlde kac kiloydn canmm
(4 puan) tarafından
Hamile kalmadan önce 49 kiloydum 58 ile dogum yaptım dogumdan snra daha da zayıfladım
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
4 6 cici bebe bal ceviz muz ribotts geçirip akşam yatmadan yeyince kg yapıyor muş 

Allahım bana da kg verme derdi vermiş keşke alma derdi olsa ansnsjs ne var göm pide makarna lahmacun 
(12,777 puan) tarafından
Kız zaten 59 60 kg yıl  10 kg verirsem kötü olurum 55 bile kötü oluyo bana sjsjs 3 4 verem hadi
(22,070 puan) tarafından
Ben 55dim 54e dustum la oyuzden kilo istiyom alamiyom yıllardır böyleyim keşke dogum kilolarım benimle kalsaydı D
(12,777 puan) tarafından
Nasıl alamıyon len insan yer
(22,070 puan) tarafından
Kız azo sabah öğle akşam düzenli yerim aralarda bisiler atarim ağzıma ağzım hic boş durmaz ama yok tık yok :DDDD yakında uçup gidecem iskelete dönecem diye korkuyom
(12,777 puan) tarafından
Amaaan bosver kg iyi değil ben çok gömüyorum hemen ödem oluyo yoksa bogaz tutup dengeli beslemeyin 58 59 gayet yeter bana sağlık önemli olan
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Troid sorunun yoksa protein diyeti yapabilirsin canım 
(229 puan) tarafından
Yok sukur canmm o nasl oluo
(3,036 puan) tarafından
Canım sabah 2 veya 3 yumurtalı kahvaltı haşlama veya sebzeli peynirli falan kasar peyniri ceviz falan bide süt öğlen kuru baklagil ye bulgur kuru fasulye nohut mercimek falan akşamda et balık tavuk  kofte falan ye kuru yemiş sınırsız yiyebilirsin ama yağlı olanlara dikkat et zayiflicam diye sivilce yumağı  olma :D bide gece yatmadan bi bardak sütun içine kuru yemiş hurma meyve falan at blender dan çek milkshek gibi iç hem sağlıklı hemde kalıcı kilo alırsın daha önce fitness a gitmiştim bekarken zayıf olan erkeklere önce kilo aldırıyorlardı sonra kas yaptırıyorlardı bu şekilde
(229 puan) tarafından
Cok tesskkr edeem canmm insallah alirm hemen
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kilo onemli değil.. sağlık önemli kan değerleriniz iyiyse kilo için caninizi sıkmayın demekki metebolizma iyi çalışıyor 
(229 puan) tarafından
Sukur bi sorunm yok cnmm sadece 10 kilo filn alsam daha iyi olck boyle cok zayifim cnku
0 oy
tarafından
Bende öyleyim hamileligimde tiroid ilacı kullanıyordum. 58 kiloyla doğuma gittim kızım 5 aylık su an ve ben 46 kiloyum. Hızla kilo verdim. Daha dün doktorla konuştum önümüzdeki hafta gidip tiroidlerime baktircam o kadar yememe rağmen kilo veriyorum bir hastalık çıkacak diye korkuyorum. Sende bir baktır canım 
(229 puan) tarafından
Insallah yoktur bsey canmm iyi dsun iyi olsun yok canmmbn fazla bsey yemiom ondan
0 oy
tarafından
Ye iç yat:-D......
(229 puan) tarafından
Cocuk ev isleri varken mi canmm :D
0 oy
tarafından

Verim sana 10 kilo bebem:D bende var bir 10 kilo fazla

(229 puan) tarafından
Vala oyle olsa ne kdar guzel olurdu kimsenin kilo sikayeti olmazdi :D
tarafından
Zayıf olmak naşıl bir duygu anlatsana☺ ben en düşük 56 'yı gördüğüm için bilmiyorum
(229 puan) tarafından
Keske bende 56lari gorssm canmm en son doguma girdgimde 56iydim oda gobekti diger yerler ayniydi yani kotu bsey :))
0 oy
(2,840 puan) tarafından
prakten surup gunde 2 olcek emziroysan

emzormiyosa 3 olcek

ben 1 haftada 5 kilo aldim  bu surupla

2 gundur tekrar basladim istahim acildi bile
(229 puan) tarafından
Istahm var canmm ama yiyesm gelmior
0 oy
tarafından
Bende 160 boyundayım 40 kgyim bende kilo almak istiyorum 
(229 puan) tarafından
Insallah tez vakitte aliriz canmm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 185 göst.
14 Haziran 2023 Moda kategorisinde halimegokmennn (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 417 göst.
12 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Yonca00 (671 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 336 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 500 göst.
29 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aselinnannesi (909 puan) tarafından soruldu

378,212 soru

11,319,808 cevap

34,765 kullanıcı

...